Glavni meni

Ugradnja V-Scottoiler - podmazivaca lanca

Započeo Darko, 12 Jul, 2016, 22:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja to govno ne bih stavio na motor i da mi plate.....ako bi mi trebao motor za velike ture uvek bi kupio onaj sa kardanom.....inace podrzavam upotrebu istog a papakiju ....svakodnevni revoz, bez odrzavanja i boli me kurac sta je strokavo i masno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Ja bih ovo stavio samo zbog lakseg odrzavanja felne i plastika :D Ne mrzi me da prsnem sprej, ali kad zasere felnu odlepim, pa trljaj ko debil

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jul, 2016, 12:52
ja to govno ne bih stavio na motor i da mi plate.....ako bi mi trebao motor za velike ture uvek bi kupio onaj sa kardanom.....inace podrzavam upotrebu istog a papakiju ....svakodnevni revoz, bez odrzavanja i boli me kurac sta je strokavo i masno....

pa nemoj.

@uhh
skrati, savi kapaljku da ne ide do srafova?
bilo gde da se naslanja na lanvanik, najbolje izmedju 4 i 7 sati? moze se ucvrstiti nosac vezicama.
mora biti uputstvo na sajtu firme za montiranje. ako nema, probaj im pisati na mail.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2016, 02:11
Citat: Darko poslato 12 Jul, 2016, 22:38
prvo , sve pohvale , jer u kompletu se zaista dobija sve sto je potrebno , za bilo koji motor..

za sve koji nemaju mono viljusku

To je zato sto si prvo kupio scottoiler a nisi otisao na sajt da se informises...

Postoji preko 10 kitova scott-a , i kao sto rekoh , odes na sajt , ukucas tip tvog motora pa ti oni izbace koji je kit kompatibilan sa tvojim motorom i taj kupis ;)


UFF

ma pricaj mi pricu
aj idi na sajt pokazi mi koji mi kit treba, kao da ja nisam bio i citao
cak sam i isao kod naseg ovlascenog "ugradjivaca" skotojlera koji mi je rekao da mora nesto da se budzi i da bi i on uradio kao i ja

Darko

E onda jebi ga...

To ti je cena mono viljuske :)

Gavrolini

Mene interesuje jel ima u tom louisu neki automatski doduvac guma. Ono tokom voznje da sam malo doduva da ne stajem na pumpu da doduvam. Kao i automatski vozac. Kad nemam vremena da on sam provoza koji krug da motor ne stoji u mestu. Naravno o njevgovom trosku. I na ravno brisac vizira, da kad udarim bubicu odmah je sam ocisti, znas koje je cimanje to posle prati i brisati.

DebeliZmaj

t110 kamion mislim da bash to ima
sam da naduvava gume ... :)mozda moze
revollucija ti prebudzi
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 13 Jul, 2016, 16:01
Mene interesuje jel ima u tom louisu neki automatski doduvac guma. Ono tokom voznje da sam malo doduva da ne stajem na pumpu da doduvam. Kao i automatski vozac. Kad nemam vremena da on sam provoza koji krug da motor ne stoji u mestu. Naravno o njevgovom trosku. I na ravno brisac vizira, da kad udarim bubicu odmah je sam ocisti, znas koje je cimanje to posle prati i brisati.

Tako je! Nema tog meraka dok ne riba¹ èetkicom za zube, pa onda gu¹èija mast na konac i kroz svaku kariku provlaèi¹... Ne znaju ovi mladi...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Citat: srbac poslato 13 Jul, 2016, 09:17
Brale Lorenco sacekaj malo sa upotrebom ces videti sta si kupio i onda nam napisi.  Probaj negde 220 bez kacige ko Kole, pa onda vidi da li je felna  masna, rep, ledja, vrat itd. Koliko vidim ovo sokocalo ljudi bas ne fale mnogo. Goooo 99  :violina:


tebra , pa sta da radim sad  , dal da ga skidam i prodajem to sranje ?
ako necu mocida vozim 220 koji ce mi Q onda podmazivac ?!?!

gooooooo Valeeee

Darko

Citat: castor poslato 13 Jul, 2016, 00:21
Kod tebe je mali rezervoar, to je novije pakovanje. Kod mene je veæi i sa njime lagano preko 2k km, realno oko 2.5-3k km sa jednim punjenjem. ©to znaèi da æe¹ ti sa tim malim da preðe¹ oko max 1.5k km... Ali, to æe¹ veæ da vidi¹ na satu kad ga bude¹ punio.

po njihovoj proceni ...



Bori¹a

Citat: Darko poslato 13 Jul, 2016, 16:39
ako necu mocida vozim 220 koji ce mi Q onda podmazivac ?!?!

daj jednom coveku... ja znam da ce on moci da vozi 230 sa tim za podmazivanje... na zadnjem tocku, u lakat krivini... zmureci [yahoo]

Darko


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

ja samo znam da Slaninica ima ovo èudo godinama, i takoðe  znam da godinama nije pogledao lanac a on ko nov.
Edit:
lanac, ne Slaninica. Slaninica je rabljen i za bacanje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

dajte kosti :))))))
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Grof

Koristio i bio prezadovoljan, sada imam INSIS a opet bi pre¹ao na skota zbog nemoguænosti nabavke pouzdanih delova za sprski proizvod.
Da i jedan i drugi malo maste felnu dok ne nadje¹ pravo pode¹enje a posle mnogo manje tj skoro da i ne.

U svakom sluèaju posle du¾e vo¾nje perem motor pa mi ne smeta a nemam smaranje oko pranja lanca, nano¹enja spreja, èekanja da se osu¹i. Ustvari najveæi problem sa sprejom su mi dve stvari, prvo da skinem sprej nakon dva tri nano¹enja i drugo ¹to se uvek setim da podma¾em lanac pre vo¾nje i onako fri¹kog mi ga motor razbaca svuda pa su tek to muke skinuti.   ;D

Lazic

Kako je lepo imati ¹trokav motor 24/7/365... ;D