Glavni meni

Zamena Agregata.....???

Započeo ¾arko1983, 12 Jul, 2016, 18:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Pre 2 god zamenim agregat na mom XT-u ubacim drugi koji ima poreklo saobracajnu itd...posto ne mogu da nadjem motor kakav zelim resih da registrujem XT odem na tehnicki vidim nesto zakeraju, kazu ostavi papire zvacemo te, kroz para dana zovu i kazu mora na atest, meni skroz nelogicno. Da li je neko u materiji da mi da malo vise informacija o mojim pravima?

Lazic

Pa nisi ubacio agregat iz stojadina jbt... :o
Koliko znam, seru jedu govna, moraju da urade tehnièki kao i bilo koji drugi, upi¹u nov broj agregata, ti sa kupoprodajnim ugovorom/saobraæajnom od tog agregata ide¹ u policiju i oni menjaju podatke. Jedino ¹to mo¾e da se desi da tra¾e proveru u supu, da ode¹ u 29-ti kod ve¹taka da potvrdi da nije ne¹to muljano... Ili da si oti¹ao na normalan tehnièki i registrovao sa starim podacima... :D

DebeliZmaj

ovaj gospodo ...
jako moguce da gresim ali
prvo se radi izuzimanje agreagata iz motornog vozila
kako postojeceg, tako i novog kojeg bi stavio
pa posle ide ugradnja istog pa atestiranje ...
e sad ako je od istog tipa vozila... tipa isti XT onda
ne bi trebao atest ako je isti agregat .. ako nije
onda mora atesst ... bio nekad 16.000 din :) sad
nesam siguran :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

E ti i tvoja izuzimanja i dodavanja i rastavnice i sastavnice, be¾i tamo na ¹alter... :o [facepalm] :D

chengelle

To ranije nije bio problem...od kad su izmenili ovaj zakon mora sve na atest....tj isti agregat,..ako nije isti...onda ne moze da porodje atest...tako da je najlaksa varijanta da ga sam atestiras pod ¹ljivom...i resen problem bez glupih atesta i sranja...a mozes i da das 1000dindzi vise i ne vozis na tehnicki...e tako moze bilo koji frankestajn da se registruje..a ne to tvoje sokocalo sa istim agregatom
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Lazic

Ima nekih koji vole da su 100% legalni... ;D Jok ja... ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 01:53
E ti i tvoja izuzimanja i dodavanja i rastavnice i sastavnice, be¾i tamo na ¹alter... :o [facepalm] :D

rekoh li ti ja da sa birokratoterorista
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Na svu sreæu kad se èoveèanstvo bude resetovalo nuklearnom vatrom, novih birokrata neæe biti bar par vekova... ;D

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 11:55
Na svu sreæu kad se èoveèanstvo bude resetovalo nuklearnom vatrom, novih birokrata neæe biti bar par vekova... ;D

...ne nadaj se...jedino ce oni i opstati...negde duboko u sklonistima... :violina:

DebeliZmaj

eto jednom pametno neshto da
na prepishe od negde i ovaj ...
:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Препакуј агрегат у старе блокове. Тренутно, најглупљи делови популације, ако нису на фарми, раде на техничком прегледу.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

el jefe ...  ma nije frka on prodje tehnicki
verovatno hoce covek da mu bude sve
legalno 1/1 ... moze malo cim al moze
mozda je najbolje da se raspita kod forumskog
prijatelja Losmi koji ima tehnicki pregled
lazic moze mu poshalje kontakt ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 13 Jul, 2016, 11:59
Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 11:55
Na svu sreæu kad se èoveèanstvo bude resetovalo nuklearnom vatrom, novih birokrata neæe biti bar par vekova... ;D

...ne nadaj se...jedino ce oni i opstati...negde duboko u sklonistima... :violina:
Mo¾da i pre¾ive, ali ¹ta onda? Birokrate su u 99% sluèajeva nesposobni za pre¾ivljavanje ako se ne kriju iza ¹altera, evo pogledaj Petra... ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 13:38
Mo¾da i pre¾ive, ali ¹ta onda? Birokrate su u 99% sluèajeva nesposobni za pre¾ivljavanje ako se ne kriju iza ¹altera, evo pogledaj Petra... ;D

pljunesh mi pod prozor
ti si proglasen nesposobnim za vojsku  ne ja :)
ja bio odradio imam i ucestvovanja u ratu :)
e sad dal cu se snadjem .. pazi vidi svugde su
potrebne birokrate ... nijedna horda ne funkcionishe
bez birokrata ovako ili onako :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Hehehe, nikad nisam progla¹en nesposobnim, samo sam ih ignorisao kao i sudije za prekr¹aje... :P ;D A tvoje ratovanje je jo¹ u domenu urbanih legendi, nigde ¾ivog svedoka... ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 14:38
Hehehe, nikad nisam progla¹en nesposobnim, samo sam ih ignorisao kao i sudije za prekr¹aje... :P ;D A tvoje ratovanje je jo¹ u domenu urbanih legendi, nigde ¾ivog svedoka... ;D

[andjeo]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


rboban

Niko normalan ne rizikuje da mu zatvore tehnicki pregled zbog jednog agregata koji nije upisan u saobracajnu, a ni radnik na svoju ruku ako hoce da sacuva posao, i da ne odgovara krivicno.....
Ride It Like You Stole It

Lazic


srbac

#19
Pretrèi negde tehnièki...  [hello]