Glavni meni

Prodajem pi¹tolj - Browning FN 6.35

Započeo Slaninar, 11 Jul, 2016, 08:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Gavrolini poslato 12 Jul, 2016, 01:55
Cena legalnog oruzija je nenormalno pala jer je dosta ljudi zaglibilo sa porezom na isto.

danas mozes da uzmes pistolje i pistolje bukvalno za jedno pice u kafani....jer ih ljudi vracaju nazad,daj sta das je za njih i vise nego odlicna ponuda!

pre dva meseca magnum 357 u kutiji,nov novcijat ne koriscen za DZABE....nece covek da mu placa porez....
sve sto ti treba je covek,drug,prijatelj bilo sta u nekoj agenciji gde obicno svracaju pre nego sto odu da ga vrate,jer se uglavnom tu raspituju sta i kako ide odjava.....
sad ce jos legalizacija....pa ce ovaj browing sigurno vredeti jedno bar 800e  ;D ;D

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2016, 07:54
Citat: Darko poslato 12 Jul, 2016, 02:14
6.35 je za onog ko hoæe da sakrije, da bude lagano. Uglavnom kao rezerva, rezervnog, ili kad ni jedan drugi ne mo¾e da se nosi jer si u kupaæem.  :)

6.35 je kalibar za eleganciju tj sluzi za da te neko prebije ko macku kad zapucas na njega sa 15 metara i ne probijes mu majicu sa buvljaka















salim se ;)

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 12 Jul, 2016, 15:06
Citat: Gavrolini poslato 12 Jul, 2016, 01:55
Cena legalnog oruzija je nenormalno pala jer je dosta ljudi zaglibilo sa porezom na isto.

danas mozes da uzmes pistolje i pistolje bukvalno za jedno pice u kafani....jer ih ljudi vracaju nazad,daj sta das je za njih i vise nego odlicna ponuda!

pre dva meseca magnum 357 u kutiji,nov novcijat ne koriscen za DZABE....nece covek da mu placa porez....
sve sto ti treba je covek,drug,prijatelj bilo sta u nekoj agenciji gde obicno svracaju pre nego sto odu da ga vrate,jer se uglavnom tu raspituju sta i kako ide odjava.....
sad ce jos legalizacija....pa ce ovaj browing sigurno vredeti jedno bar 800e  ;D ;D

Meni su isto tako rekli - da je veæina oru¾ja sad dosta povoljna, ima modela koji bukvalno idu za 0 dinara, ne mogu se prodati. Za ovo su mi rekli da je ova cena. Kome ba¹ to treba.

Na kraju je, kao i za sve ostalo - cena ona po kojoj se proda.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 12 Jul, 2016, 15:11
6.35 je kalibar za eleganciju tj sluzi za da te neko prebije ko macku kad zapucas na njega sa 15 metara i ne probijes mu majicu sa buvljaka

   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 12 Jul, 2016, 15:06
Citat: Gavrolini poslato 12 Jul, 2016, 01:55
Cena legalnog oruzija je nenormalno pala jer je dosta ljudi zaglibilo sa porezom na isto.

danas mozes da uzmes pistolje i pistolje bukvalno za jedno pice u kafani....jer ih ljudi vracaju nazad,daj sta das je za njih i vise nego odlicna ponuda!

pre dva meseca magnum 357 u kutiji,nov novcijat ne koriscen za DZABE....nece covek da mu placa porez....
sve sto ti treba je covek,drug,prijatelj bilo sta u nekoj agenciji gde obicno svracaju pre nego sto odu da ga vrate,jer se uglavnom tu raspituju sta i kako ide odjava.....
sad ce jos legalizacija....pa ce ovaj browing sigurno vredeti jedno bar 800e  ;D ;D

ako cujes da neko poklanja 357 magnum ali onaj duzi, bar 4" javi mi... casticu coveka ;) hocu ja da uzmem [djavo]

Slaninar

Vidi samo da nije Zastavin. Colt, SW - to su odlièni.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Bori¹a

Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2016, 15:36
Vidi samo da nije Zastavin. Colt, SW - to su odlièni.

nije bitno... ne verujem da ce neko sw da pokloni ;D njega bih mogao i da platim nesto skromno [yahoo]


Slaninar

Citat: Grof poslato 11 Jul, 2016, 17:34
...aaaa po¹to je da ga iznajmi¹ na dan dva.... ???? :-[

Zavisi da li anga¾uje¹ i podizvoðaèe...   [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gavrolini

Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2016, 15:36
Vidi samo da nije Zastavin. Colt, SW - to su odlièni.
Sta fali zastavi? Godinama imam zastavin 357 srednja cev. Hromiran cim je kupljen u teleoptiku. Puca kao prvog dana.

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2016, 15:12
Citat: eclipse4 poslato 12 Jul, 2016, 15:06
Citat: Gavrolini poslato 12 Jul, 2016, 01:55
Cena legalnog oruzija je nenormalno pala jer je dosta ljudi zaglibilo sa porezom na isto.

danas mozes da uzmes pistolje i pistolje bukvalno za jedno pice u kafani....jer ih ljudi vracaju nazad,daj sta das je za njih i vise nego odlicna ponuda!

pre dva meseca magnum 357 u kutiji,nov novcijat ne koriscen za DZABE....nece covek da mu placa porez....
sve sto ti treba je covek,drug,prijatelj bilo sta u nekoj agenciji gde obicno svracaju pre nego sto odu da ga vrate,jer se uglavnom tu raspituju sta i kako ide odjava.....
sad ce jos legalizacija....pa ce ovaj browing sigurno vredeti jedno bar 800e  ;D ;D

Meni su isto tako rekli - da je veæina oru¾ja sad dosta povoljna, ima modela koji bukvalno idu za 0 dinara, ne mogu se prodati. Za ovo su mi rekli da je ova cena. Kome ba¹ to treba.

Na kraju je, kao i za sve ostalo - cena ona po kojoj se proda.

ja nekad prodam na aukciji neki novcic koji realno vredi 500-700e...onda se nadju dva jarca na brvnu (kako ja volim da ih nazivam) iako ne vredi vise od 700 on ode za recimo 1500.....
ali zato znam i za X slucajeva gde covek trazi 2000e i proda ga za 150e i onda kaze kako ga je prodao za 1800e.....cisto da eto ne bi propala fora...ako me razumes.

najbolje ovako nesto i ne brines ;)

https://giphy.com/gifs/l0HlO42Hen5JTKMtq

castor

To po principu ako ga ne pogodi jedan, drugi æe...
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a


Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 12 Jul, 2016, 18:34
Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2016, 15:36
Vidi samo da nije Zastavin. Colt, SW - to su odlièni.
Sta fali zastavi? Godinama imam zastavin 357 srednja cev. Hromiran cim je kupljen u teleoptiku. Puca kao prvog dana.

Lo¹iji mehanizam i okidaè.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gavrolini

Ne znam za kakve potrebe tebi treba.  Meni kad god je trebalo da opali on je opalio i to ne kao pistolj vec kao top :)

Bori¹a

Citat: Gavrolini poslato 12 Jul, 2016, 23:39
on je opalio i to ne kao pistolj vec kao top :)

ko puca prvi put, zuji u usima dva dana [rofl]

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 12 Jul, 2016, 08:38
ma jok, razonada, da se smejemo :)
Znamo da  nisi normalan! :P

hahah , jao lebac vam poljubim ...samo vas crna hronika interseuje...

probao u googlu da iskucam , ali ko zna kako je bese glasio teks u novinama... pitacu sutra zenu , siguran sam da zna gde su nam u kuci ti iseèci ...


ma gluposti , hteo sam da pobijem govna i aupickumaterinu .. neki krimosi iz ZA , pa se sretosmo usput , pa smo hteli da se razracunamo ... bilo je jurnjave po putu i slicnih sranja , pa kad su videli da mi je klapna pala sto posto , lagano zvali muriju... ovi mi napravili sacekusu i ode sve u Q...
tvorza 7 meseci , novcana kazna i oduzimanje oruzja
imao sam jakog advokata , pa sam tvorza zamenio za 2 god uslovne , novcana nesto smesna bila i uzeli mi taj 7.65 ...

kad je prosla uslovna , kupio sam 9mm , i otisao u ZA da se pozdravim opet s "drugarima"... sad smo razresili situaciju ..

jbg , da me mazes na lebac , i mogu da istrpim puno , ali kad kazem "sad je dosta" - onda nastaje cunami  ;)

ne offuje coveku oglas vise , ispricacu vam dogadjaj kad se vidimo  ;)


Dukags

#77
Da je bilo nekog da mu poklonim poklonio bih mu i lovaèku pu¹ku i gravirani i hromirani pi¹tolj sa koricama od rogova... Ovako sam morao da platim i taksu jer ih se odrièem u ime Dr¾ave ili SUP-a ne seæam se vi¹e.
Meðutim kad sam video kako se oblizuju na poklon kao maèkovi na d¾igericu, pre nego ¹to sam je odneo sa plaæenom taksom i izjavom turim pu¹ku u mengele i razvalim par puta maljem po cevki... Kad sam je doneo u SUP pita me inspektor "©ta je ovo, kakva je ovo zajebancija" jer je prethodno video ispravnu pu¹ku a sad si mogao da puca¹ iza æo¹ka, samo tada nisam imao uplaæene takse i izjave. Rekoh imala pu¹ka saobraæajnu nesreæu pala sa traktora i... Neje bio ba¹ zadovoljan al ¹ta æe, a ¹toljpi mislim da su koliko sam zatvorio vrata razdelili jer je gravura bila ruèni rad. Eto zato bih ga poklonio ovako em sam poklonio panduraciji em ¹to im poklanjam morao platiti taksu x2

Lazic

Ovaj narod je prepun govana. Ne bi im ni kurac poklonio... Upali su mi lopovi pokrali sve, m'r¹......

UFF

ja to caletu rekao duradi jer na crno obruseno vredi sve x puta vise
kaze ne smem ja to najebacu provalice me i pokloni dvocevku, karabin, pistolj i malokalibarku muriji/drzavi samo da ne bi placao porez  [facepalm]

kako ce bre da te provale? ti ne treba samo da im kazes da se provala desila vec i da verujes u to dok govoris (naravno pozoves i  [policaja] da izadje) i od tog trenutka pa na dalje je na njima da dokazu da se to nije desilo a ne na tebi da dokazujes da jeste jbt
koliko ljudi ne razmisljaju  [ljutko]

mislim mozes i kao debeli zmaj da im das do znanja da si namestio foru sa provalom i prodao na crno pa da ih jebes sto ti ne mogu nista ali zasto bi to radio? osim ako nisi debeli zmaj :D