Glavni meni

Prodajem pi¹tolj - Browning FN 6.35

Započeo Slaninar, 11 Jul, 2016, 08:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Mozes nekoga da ranis i sa hemijskom olovkom ako je malo boljeg kvaliteta plastika ;)


Darko

Debeli pucao ....

u "call of duty"...

Slaninar

Do 5 metara se lako pravi grupa. 10 metara veæ tra¾i ve¾bu. Do 15 metara sasvim lepo probija sve ¹to nije pancir.

Ako je prioritet mala te¾ina i lako skrivanje, onda je ovo re¹enje. Za ostale stvari i prioritete ima odgovarajuæih modela.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

Vidi ti njega ¹to je naoru¾an ;-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

juga

.22LR je za 6.35 ozbiljan kalibar

Slaninar

Citat: juga poslato 11 Jul, 2016, 14:41
.22LR je za 6.35 ozbiljan kalibar


6.35 je pouzdaniji za upotrebu u poluautomatskim pi¹toljima, zbog drugaèije èaure. I bolje se pona¹a u praksi (preciznost, trzaj, bljesak i probojnost).
Nagla¹avam - u malim, poluautomatskim pi¹toljima (kratke cevi). 22LR je, kako mu samo ime ka¾e, jeftin i dobar za long rifle.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2016, 08:05
Kao ¹to naslov ka¾e. Na prodaju. Licima sa dozvolom za nabavku.

Stanje odlièno.
Cena 300e.








Veoma malih dimenzija, dobar ako se treba nositi prikriven - kalibar sasvim zadovoljavajuæ za samoodbranu & likvidacije sa manjih rastojanja. :)
Ima ruènu koènicu, kao i "automatsku" ugraðenu u ruèku - kao Colt M1911.

Mo¾e se pogledati u NS. Dogovor na PP.


Prvo ovde ogla¹eno, da ostane "u kuæi", a mo¾da neko sredi i Zmaja...    [rofl]

ne kapiram kako mozes prodati ovaj pistolj kao covek koji kaze da niko ne sme sem vojske i policije posedovati oruzje.....za 300e ces da ga prodas otprilike juce sto znaci trebace dosta vremena da se planeta okrene unazad....a kao neko koji govori to sto napisah,trebalo bi da se istog momenta oslobodis njega...tako reci,pokloniti ili unistiti...ili 1e cena :)

DebeliZmaj

slaninar daj ispali par komada na neku dasku sa 10m-15m da vide efekat ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

On? Da pogodi dasku sa 10-15m? Ma daj... nemoj biti tako okrutan...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Jul, 2016, 16:28
On? Da pogodi dasku sa 10-15m? Ma daj... nemoj biti tako okrutan...

[rofl]

"I jesi pogodio vazduh?"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
ne kapiram kako mozes prodati ovaj pistolj kao covek koji kaze da niko ne sme sem vojske i policije posedovati oruzje.....

Zato ¹to to ne utièe ni na ¹ta dok se ne uvede zakon da niko ne sme da ima. Isto kao ¹to vozim motor, ali da me pitaju da li sam za zabranu privatnih motornih vozila, glasao bih "da".

Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
za 300e ces da ga prodas otprilike juce sto znaci trebace dosta vremena da se planeta okrene unazad....

Ti se razume¹ u to?

Koliko ceni¹ da vredi?

Ja sam lo¹ trgovac, pitao sam ove drugare strelce za procenu, nemam blagu predstavu.


Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
a kao neko koji govori to sto napisah,trebalo bi da se istog momenta oslobodis njega...tako reci,pokloniti ili unistiti...ili 1e cena :)

Bih da verujem da æe to i¹ta promeniti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Grof

...aaaa po¹to je da ga iznajmi¹ na dan dva.... ???? :-[

juga

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2016, 17:29
Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
ne kapiram kako mozes prodati ovaj pistolj kao covek koji kaze da niko ne sme sem vojske i policije posedovati oruzje.....

Zato ¹to to ne utièe ni na ¹ta dok se ne uvede zakon da niko ne sme da ima. Isto kao ¹to vozim motor, ali da me pitaju da li sam za zabranu privatnih motornih vozila, glasao bih "da".

Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
za 300e ces da ga prodas otprilike juce sto znaci trebace dosta vremena da se planeta okrene unazad....

Ti se razume¹ u to?

Koliko ceni¹ da vredi?

Ja sam lo¹ trgovac, pitao sam ove drugare strelce za procenu, nemam blagu predstavu.


Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
a kao neko koji govori to sto napisah,trebalo bi da se istog momenta oslobodis njega...tako reci,pokloniti ili unistiti...ili 1e cena :)

Bih da verujem da æe to i¹ta promeniti.
Brate slaninice, Kim D¾ong Un ti nije ravan :P

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 11 Jul, 2016, 17:29
Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
ne kapiram kako mozes prodati ovaj pistolj kao covek koji kaze da niko ne sme sem vojske i policije posedovati oruzje.....

Zato ¹to to ne utièe ni na ¹ta dok se ne uvede zakon da niko ne sme da ima. Isto kao ¹to vozim motor, ali da me pitaju da li sam za zabranu privatnih motornih vozila, glasao bih "da".

Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
za 300e ces da ga prodas otprilike juce sto znaci trebace dosta vremena da se planeta okrene unazad....

Ti se razume¹ u to?

Koliko ceni¹ da vredi?

Ja sam lo¹ trgovac, pitao sam ove drugare strelce za procenu, nemam blagu predstavu.


Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 15:10
a kao neko koji govori to sto napisah,trebalo bi da se istog momenta oslobodis njega...tako reci,pokloniti ili unistiti...ili 1e cena :)

Bih da verujem da æe to i¹ta promeniti.

vegetarijanac ne ceka zakon o zabrani konzumiranja mesa,nego nece da jede iz ubedjenja...postuje svoje ja.bori se za to za sta se bori iako zna da nikad niko nece zabraniti konzumiranje mesa....
tako i ti....zasto cekas neki zakon koji znas da nikada nece stupiti na snagu.....znaci ni ka da ......ako stojis iza svoje price i imas svoje ja....odrekni se pistolja,zapravo,nisi ni trebao da ga posedujes ali kad si ga vec posedovao i jos na svoje ime,trebao si barem biti malo tisi ;) ;) ;)

budi pionir,isto kao i prvi vegetarijanac na svetu....imaces garant svoje slebenike,kao i on....i postignucete nista...apsolutno nista :)
a sto se privatnih motornih vozila tice i taj ces dan da docekas da te neko tebe pita dal oces ili neces ....ali opet juce u stvari to ce prekjuce da te pita :)

sto se cene tice ti trazi 300 pa ga prodaj za nekih 50e i javi se ovde i kazi da ti doso covek i ponudio ti 300 za njega i kupio za iste pare .....imam i ja jednog...eve ga stoji u SUP-u,vise me kosta dozvola za njega nego sto pistolj vredi...jeste da je tastov (pokojni) malo sentimentalno dodje ali mislim da ipak necu uloziti preko 100e da bih ga uzeo iz SUP-a.

pokloni ga.....promenice nesto.....imaces svoje ja!

[cheers]

Hohštapler

Kolko je sad para godisnje za pistolj?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

cini mi se 3500

al moras da platis 5000 i nesto za izdavanje dozvole za nabavku i isto toliko za registraciju i izdavanje oruznog lista...

con3

Kad ga budes prodavao licima bez dozvole i za manje para,oticice odmah.

Gavrolini

Cena legalnog oruzija je nenormalno pala jer je dosta ljudi zaglibilo sa porezom na isto.