Glavni meni

Poginuo Du¹an Petroviæ iz ®itkovca

Započeo penzos, 05 Jul, 2016, 13:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

penzos

Ne¹to sam juèe naèuo, sada sretnem drugara saobraæajca koji mi je opisao nesreæu. U pitanju je mlad èovek, 1989. godi¹te, vozio je R1. 03.07. uveèe, ostavio je curu i krenuo kuæi, ali nije podigao "æopavu" , prilikom skretanja je potkaèio asvalt i odleteo u stub neke ograde pored puta! Navodno mu je bio neispravan prekidaè, a i znao je to. U Ni¹u su probali da ga spasu ali je imao te¹ke povrede glave i grudnog ko¹a. I imao je kacigu, da neko ne pomisli ...
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane

bedak..

sve ba¹, ba¹ mladi ljudi...

RIP

nema goreg oseæaja, nego kad zaboravim æopavu i kad me ista iznenadi posle nekog vremena, svaki put pomislim, to je to..

jednom stao na pumpu u Debrcu i tek posle dva - tri km nai¹la leva krivina, sine kad je to ispalilo zadnji kraj, drugu polovinu krivine sam pro¹ao

na prednjem toèku..

penzos

Ma u¾as! Inaèe sam viðao èoveka, oprema, ok lik. Skoro je kupio ovaj motor, vozio je i ranije. Ne volim ovakve teme, ali ako se i jedan èovek seti neispravne æopave i spasi se - odlièno!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Uhhh, desilo mi se to vi¹e puta pri malim brzinama, zajebano...

eclipse4

coveka u mom selu je pregazio njegov licni bager,znaci rovalio je po njemu u rupi dok se nije gasio...oni sto su ga izvukli kazu da je blago receno licio na povece parce gume ni jedna kost nije ostala u njemu citava...zasto? zbog verovatno 5-10e koliko mu kostala brava za bager!

jedan od najboljih,najmirnijih ljudi u mom selu!u po noci da ga budis za pomoc ili bilo sta on bi ustao....tuga i jeza! a para je imao na pretek,thih 5 evra za njega je zrno peska u pustinji.ali nemar eto to je to!

stavljao je neku ciglu na gas i otisao da ga pali direktno i neka rucka bila povucena,kad je krenuo da pali odmah gaje bacio dole pod tocak i bager je kasikom udario u zid nasipa koji je i ovako bio na par cm od iste...e onda je poceo da ga gazi tockom i gazi i gazi i gazi dok nije stao jer se ukopao u zemlji.

pa kad vidis da nesto ne radi a ti to odmah popravi pogotovu gde je glava u pitanju ali na zalost svi se opuste "ma nece bas kod mene" "ma necu bas ja"...