Glavni meni

Planiranje puta za Grcku sa Rieju RR50.

Započeo Stefano-89, 25 Jun, 2016, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stefano-89

Citat: *zeka* poslato 26 Jun, 2016, 01:38
A sa 500 ne moze da ga zgazi sleper?
Samo pici i srecan put. Inace lakse je za taj motor otici do Grcke nego go MNE.  Ako negde zapne i treba pomoc , prevoz motora ne daj boze slobodno me mozes pozvati  a verujem da ce i drugi pomoci ako treba. Broj ti saljem na PP.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
Hvala puno :)

Stefano-89

#41
Zna li neko kako stoji taj put sto ide uz sam autoput sa pumpama?... 5l mi je rezervoar a troši oko 5-6 na 100...Pa da znam da nosim balon neki ako nema na 100km pumpa :-D

ЯЭВОЛУТИОН

ponesi kanticu od pola litra....za svaki slucaj....a u svakom vecem mestu ima pumpa.....i onako na svaku pumpu stani da odmoris ...i ti i motorce.....napravi plan puta i gde stajes...nek bude na 50 do 80 kilometara, odnosno na svakih sat vremena....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ako za neki kraj kroz koji prolazis nisi siguran napisi mozda ima neko od manijaka u tom kraju pa mogi ti daju navigaciju a i dobro
da imas kontakt ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Stefano-89

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jun, 2016, 12:31
ponesi kanticu od pola litra....za svaki slucaj....a u svakom vecem mestu ima pumpa.....i onako na svaku pumpu stani da odmoris ...i ti i motorce.....napravi plan puta i gde stajes...nek bude na 50 do 80 kilometara, odnosno na svakih sat vremena....
Da plan obavezno da bi video gde æu sipati i odmarati. :)

Stefano-89

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Jun, 2016, 14:47
ako za neki kraj kroz koji prolazis nisi siguran napisi mozda ima neko od manijaka u tom kraju pa mogi ti daju navigaciju a i dobro
da imas kontakt ...
Naravno prvo da napravim plan kuda proæi, kad budem na¹ao vremena sutra preko Google map da vidim taèno kuda vodi, zato ¹to sam preko nekih navigacija gledao i ne prepoznaju put taj koji ide uz autoput, pa æu skinuti offline oblasti na Google navigaciji i da ucrtam na mapi.

mali_zmaj

Samo lagano,ne daj se obeshrabrit..,dobra priprema,teh.ispravnost motora,i strpljenje..,jbg. morat ces malo vise pauza pravit..
jin-jang

Neos

Ja bih ti savetovao da pretrazis biciklisticke forumes, na primer freebiking org ,mnogi su kacili i trekove koje mozes da iskoristis , obzirom da biciklisti koriste lokalne puteve, prelaze dnevno 200+-

bigbad86

#48
Ja bih ti savetovao da ugradis nosac upaljaca na motorcikl, neki merac temperature agregata (ako vec nema fabricki), neki punjac za telefon zbog navigacije i UDRI. Imas moju podrsku.
Evo ti ovo ti je dzabe, punjac kod kineza je 100-200 dinara. Ako ne nadjes, poslacu ti ja jedan besplatno :) Ili svrati usput pa uzmi :)
https://www.louis.eu/artikel/12v-vehicle-euro-socket-10a-170-cm-wir-harness/10032955?list=130451678&filter_article_number=10032955

Jefta

Mislim da samo na navigaciji treba da izaberes opciju da izbegava autoputeve i puteve gde se placa putarina i ona ce ti naci najbrzi put, a to je uglavnom taj lokalni koji ide uz autoput

Mik

Au, jbt, predlozena navigacija kosta vise od njegovog ... sta god ... prevoza od 50ccm.

Zasto ga vabite? Aj, stvarno, nije realno!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

na suptilan nacin pokusavaju da ga odgovore
od ideje, verovatno u pokusaju da mu spasu
glavu ...

ja mu zelim svi srecu iako mislim da to sto radi je suludo
jer ide sam, da ih ide vise sa tim spravama pa ok ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Deèko ima 26 godina, to ¹to vozi mali motoriæ ne znaèi da je klinac, svestan je rizika i opasnosti.

Zato i jeste zanimljivo i za pamæenje...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mik

Citat: Andreja poslato 27 Jun, 2016, 01:10
Gotivio sam te, Mik... :)

Takve izlete su, svojevremenio, izvodili Tomosima. Ponesu cilindar, klip, karike, i cevasti kljuc 11 (ako se dobro secam [neampojma])..
To, prastaro, bilo je jednostavno i predvidljivo.

Zasto da mu ne dam savet da se sa 50ccm igra oko kvarta? Stari Volvo sleper guta brdo od Bu8banj potoka sa 85+km/h.

Ajde, sta da mu kazem? [neampojma]

Stefano-89

Citat: Jefta poslato 26 Jun, 2016, 23:15
Mislim da samo na navigaciji treba da izaberes opciju da izbegava autoputeve i puteve gde se placa putarina i ona ce ti naci najbrzi put, a to je uglavnom taj lokalni koji ide uz autoput
odaberao sam ali izbaci preko Kosova i preko bugarske ali æu skinuti offline verziju Google mape i lagano :)

Stefano-89

Citat: Mik poslato 27 Jun, 2016, 01:05
Au, jbt, predlozena navigacija kosta vise od njegovog ... sta god ... prevoza od 50ccm.

Zasto ga vabite? Aj, stvarno, nije realno!
niko mene ne vabi ja sam ovde došao po savete, mogao sam da odem i da ne pitam nekog ništa, ali ima stvari koje ne znam šta treba da se ponese i kuda bolje ići, ja već 8 god radim kao vozač po Srb tako da mi put nije problem :)

Neos

Jbt, ko da je decko rekao da oce da ode da vidi zalazak sunca na ognjenoj zemlji ,te daj tri gume ,2 lanca,navigacije ,satelitski telefoni !pre navigacionih gadgeta se nije putovalo ,sta?
Pre neki dan gledam onaj putopis ka Rudniku, onaj zeleni prvi bese Lord sa kinkijem? Napravise 200 km bez problema , izakase motocikle po gudurama, promasili put sa sve navigacijama i?
Go for it Stefane!!!

Ivicat


Kostić

stavi malo vi¹e para u gaæe i teraj. ne treba ti savremena tehnologija, ne ide¹ na kongres nauke. pare u gaæe, mapu èitaj, èoveka pitaj i stigne¹ na kraj sveta. ako se izgubi¹, negde æe¹ da ispadne¹, ako rikne motor, guraæe¹, ako sve proðe kako treba u¾ivaæe¹. ¹ta god da se desi, doæe¹ kuæi, a na kraju æe¹ da ima¹ ¹ta da pamti¹.