Glavni meni

Planiranje puta za Grcku sa Rieju RR50.

Započeo Stefano-89, 25 Jun, 2016, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stefano-89

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Jun, 2016, 15:40
Iskreno - nemam pojma. Ako ima¹ neku, ti ponesi. Vi¹e zbog sebe nego zbog pandura. Ionako te niko neæe zaustavljati bez potrebe. Mene nikad niko nije zaustavio u Grèkoj, a ni u Makedoniji.  Nemoj praviti prekr¹aje - niko te neæe dirati.
Ponecu za svaki slucaj i prvu pomoc i sijalice i pp aparat nema 100kg za ne daj boze..i lagano :D

Ivicat

Ja ne bih nosio PP. Ne ides autom...

Stefano-89

Citat: Ivicat poslato 25 Jun, 2016, 17:14
Ja ne bih nosio PP. Ne ides autom...
Ima da se uzme mali PP kao flaša od 0.5L,ne zauzima mnogo mesta.

MIGE

sto rece misko,napuni tel.muzikom i ubaci navigaciju ..ii cepajjjj

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 25 Jun, 2016, 07:35
ti si bre decko lud...  volis avanture
ja se time ne bih uputio na duze od 15km i tad da se pitam dal ce da rikne ili ko ce da te pokupi...

pa bilo je lepo poznavati te ovih 27 sekundi koliko mi je trebalo da procitam pitanje...

jesi napisao testament?
nije lud, nego si ti picka......isli ljudi u Dubrovnik i u Pulu Tomos automativima...... Peja isao matikom skoro do Italije....Kopar.....to je dalje nego Grcka...


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Biker-Boy

Svaka cast za avanturisticki duh  [klanjam_se] [clapp]
Ali sto se ne strpis malo, i pojednostavis sebi stvar, odes ove godine lepo u Crnu Goru na more, i kad se vratis, knjigu u ruke, polozis A kategoriju i sledece godine lepo laganica sa nekom 125ccm masinom zapalis u Grcku
I feel the need..... the need for speed !!!

Kalesin

Bravo mali, to je pravi duh, ne¹to ¹to æe¹ celog ¾ivota pamtiti. Kao ¹to Alja reèe nekad ljudi proputova¹e celu jugu i italiju na tomosu automatiku...samo pametno, izdeli na vi¹e dana, po¹tuj propise i niko te neæe zaustavlja, mini pp, mala prva pomoæ(za ne daj bo¾e), obavezno fluo prsluk jer ima idiota na putevima( imas tamo u Borèi onaj fluo ¹to nose britanski panduri, skroz je dobar i nije skup)...bla bla....i nemoj zaboraviti da slika¹...i napi¹e¹ nam ovde sve od poèetka do kraja..
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

SrpskiDzedaj011

Страва....  [thumb_up]

Капирам да треба понети нешто потрошних делова за сваки случај.... лепо си рекао - сијалице, можда литар уља?! Сет за крпљење гума.... основни алат + мала секира, нож....прва помоћ.... минимум два високо калорична оброка, вода....

Кабаница, непромочиве прекриваче за торбу, лампа (пуњиве батерије), шибице, упаљач, и поред навигације обавезно ауто карту и компас, ручни сат, пиштаљка, глупи моб. телефон због батерије,....све стаје у један несесер, пакујеш на врх торбе, разврсташ у зип кесе....шта ти ја знам....

I have to return some video tapes....

TEEfqd

Citat: Jefta poslato 25 Jun, 2016, 08:28
@Sszgo
Covek je pitao za savet,ali posto ti nigde nikada nisi putovao motorom onda i nemas sta da ga posavetujes.
Bespotrebno komentarisanje da li je neko lud ili ne i da li da putuje svojim motorom (koja god da je marka). Jebiga nemamo svi nove motore i svako putuje sa onim sto ima.
Jesi li imao nekada kineski motor? Jesi li ga odrzavao pa da znas da li ce da rikne ili ne?

nemoj tako,  vozio je r1 do beogradskog mora svaki dan :D

Mik

Sa 50ccm moze da bude zgazen od slepera!
Zasto mu dajete podrsku?

(Jeste, nekad je se moglo Tomosom na more, lako bilo poneti cilindar i karike u prtljagu (radilica neka "lupa" do mile volje ...). Ovo nije dobro.)

*zeka*

A sa 500 ne moze da ga zgazi sleper?
Samo pici i srecan put. Inace lakse je za taj motor otici do Grcke nego go MNE.  Ako negde zapne i treba pomoc , prevoz motora ne daj boze slobodno me mozes pozvati  a verujem da ce i drugi pomoci ako treba. Broj ti saljem na PP.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Jefta

Citat: Mik poslato 26 Jun, 2016, 01:28
Sa 50ccm moze da bude zgazen od slepera!
Zasto mu dajete podrsku?

(Jeste, nekad je se moglo Tomosom na more, lako bilo poneti cilindar i karike u prtljagu (radilica neka "lupa" do mile volje ...). Ovo nije dobro.)

Napisao je gore da vozi taj motor 100-110km/h sto je sasvim dovoljno za svaki sleper kojem je ogranicenje na autoputu 90, a na magistralnim jos manje. Jedino ce morati da planira preticanja, ali to mu je i car i jedno veliko iskustvo.

Gavrolini

Ponovicu opet...ljudi obidju svet i biciklom. Pa i njih moze svasta da zgazi.

SSZGO

obidju i  peske al nek neko drugi bude budala,
a posle vas par tu opasnih, da se rvete sa lavovima i to je avantura...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Glava Dole

#35
Stefane, u pravu je szgo... izmasiras par bakica ko on i kupis hiljadarku pa krenes u grcku :D
Sto gavrolini rece u drugoj temi najvise me nervira ponizavanje tudjih stvari... svako vozi ono sto ima i ovi sa jeftinijim masinama uglavnom mnogo vise uzivaju u njima i voze jos vise... bilo je nesto na tu foru i svaka mu je ko Njegoseva, moram da ga citiram :)

Andreja

Ma jok bre, bez 750ccm ne napu¹tati svoje mesto, rizièno je jako...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Stefano-89

Citat: Biker-Boy poslato 25 Jun, 2016, 22:43
Svaka cast za avanturisticki duh  [klanjam_se] [clapp]
Ali sto se ne strpis malo, i pojednostavis sebi stvar, odes ove godine lepo u Crnu Goru na more, i kad se vratis, knjigu u ruke, polozis A kategoriju i sledece godine lepo laganica sa nekom 125ccm masinom zapalis u Grcku
Pa mislim da je lakse za motor u Grcku ravniji put nema toliko uzbrdica,ni tunela gde moze da me zgnjeci sleper i tako to :)...

Stefano-89

Citat: Kalesin poslato 25 Jun, 2016, 22:59
Bravo mali, to je pravi duh, nešto što ćeš celog života pamtiti. Kao što Alja reče nekad ljudi proputovaše celu jugu i italiju na tomosu automatiku...samo pametno, izdeli na više dana, poštuj propise i niko te neće zaustavlja, mini pp, mala prva pomoć(za ne daj bože), obavezno fluo prsluk jer ima idiota na putevima( imas tamo u Borči onaj fluo što nose britanski panduri, skroz je dobar i nije skup)...bla bla....i nemoj zaboraviti da slikaš...i napišeš nam ovde sve od početka do kraja..
e to bi mogao da vidim za taj prsluk,skocicu do borce da vidim hvala :),naravno sve po ps nema potrebe da prekrsajima :) naravno slika i dnevnik kako se islo  :D

Stefano-89

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 25 Jun, 2016, 23:25
Страва....  [thumb_up]

Капирам да треба понети нешто потрошних делова за сваки случај.... лепо си рекао - сијалице, можда литар уља?! Сет за крпљење гума.... основни алат + мала секира, нож....прва помоћ.... минимум два високо калорична оброка, вода....

Кабаница, непромочиве прекриваче за торбу, лампа (пуњиве батерије), шибице, упаљач, и поред навигације обавезно ауто карту и компас, ручни сат, пиштаљка, глупи моб. телефон због батерије,....све стаје у један несесер, пакујеш на врх торбе, разврсташ у зип кесе....шта ти ја знам....


pa da ponecu ulje obavezno sijalice,pp,prvu pomoc,i taj set za gume nasao sam ga samo treba da uzmem,hvala na predlogu za ostalo :)