Glavni meni

Generalna proba za MM rodjendan i atest MM kotlica i talandare

Započeo UFF, 11 Jun, 2016, 21:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Sledece subote 18.06.2016 kod UFF-a u kontejner city-u druzenje i trening za sesti MM rodjendan koji je mesec dana kasnije  [yahoo]
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20439.0.html

Conti je donirao bure a andjelo napravio od njega kotlic i talandaru pa je red da to isprobamo
Tu smo ceo dan pa kad ko dosao dobrodosao, aj recimo od podne pa na dalje a za one koji jos nisu bili evo kako da dodju

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19950.0.html

Oni koji su vec bili znaju gde se nalazi a oni koji ne znaju nek dodju na okretnicu tramvaja i autobusa (7,9L,13 i 73, 94, 95, 604, 605, E1, E6) u 45om bloku pa nek me pozovu na 063644207 da im objasnim gde je lokacija ili da dodjem po njih

Blizu je, 1km odatle nasipom, videce se kontejneri i MM zastava


Darko

Prisutaaaaan !

PS - Konti , ako dolazis , eto prilike da mi poneses filter vazduha ( ako ti nije problem ) :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

dolazim sigurno,makar na sat...i napisi unared sta se daje,klopa,kinta,pice itd...mora spremni da docekamo generalnu probu za MM rodjendan  [yahoo]

PECA BMW

Ja odavde dajem moralnu podrsku ...  Lepo se provedite i ako fali rakije javite da posaljem nekako ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Citat: MIGE poslato 11 Jun, 2016, 22:17
dolazim sigurno,makar na sat...i napisi unared sta se daje,klopa,kinta,pice itd...mora spremni da docekamo generalnu probu za MM rodjendan  [yahoo]

pa klasika skupimo kintu na licinom mestu za sve

Jefta


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Већ осећам мирис Југиног котлића  [panic] [cheers]
Присутан! [ninja]
Twist of wrist!

Dukags

Èitam "Conti donirao bubreg...a andjeo..." Pa rekoh nije valjda dotle do¹lo  [panic  [facepalm]] izgleda mi treba Snickers jer nisam sav svoj  [dunce]

Lazic


BOKYBOY


Lazic


UFF


Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

DraganPavlicevic

UFFe, jednom sam bio kod tebe po blatu i zna¹ kako sam pro¹ao.Ako misli¹ da se dolazi kod tebe, gledaj da asvaltira¹ bar 1 km.

MIGE

Citat: DraganPavlicevic poslato 13 Jun, 2016, 18:59
UFFe, jednom sam bio kod tebe po blatu i zna¹ kako sam pro¹ao.Ako misli¹ da se dolazi kod tebe, gledaj da asvaltira¹ bar 1 km.
aj bre,dolazim ja po tebe kolima...

lord_oblivion

Milo¹ sad ima traktorske gume, ja æu poneti kanapèe i ¹lepamo po potrebi  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Citat: DraganPavlicevic poslato 13 Jun, 2016, 18:59
UFFe, jednom sam bio kod tebe po blatu i zna¹ kako sam pro¹ao.Ako misli¹ da se dolazi kod tebe, gledaj da asvaltira¹ bar 1 km.

ma bar 5km
i to samo za goste :D
danas black adder bio kod mene motorom po blatu pa nista
kome smeta nek parkira na nasipu i jesi li gledao prognozu?

cetvrtak 34 stepena, petak 38 stepeni, subota 35 stepeni
blata ne moze da bude cak i kad bi zalivao 24/7

BOKYBOY

Citat: MIGE poslato 13 Jun, 2016, 19:09
Citat: DraganPavlicevic poslato 13 Jun, 2016, 18:59
UFFe, jednom sam bio kod tebe po blatu i zna¹ kako sam pro¹ao.Ako misli¹ da se dolazi kod tebe, gledaj da asvaltira¹ bar 1 km.
aj bre,dolazim ja po tebe kolima...

...pa da jbt...mogao bih i ja kolima...a da...zaboravih...ja sam socijala i nemam kola...imam Golfa... [rofl]