Glavni meni

©ta æe biti Lorencov izgovor?

Započeo Hohštapler, 05 Jun, 2016, 15:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2016, 14:19

a kad vozis trke - valjda treba da ga preteknes  [neampojma] - mozda gresim.


apsolutno si u pravu, ali ono nije bio pokusaj preticanja, jajanone je bio suvise daleko za bilo kakvo preticanje ...

! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2016, 14:19

Komentatori kazu - "zatvorio vrata..." ...pa sto je zatvorio vrata? Mogao je da pusti Janonea da prodje, al mu valjda bilo previse da ga i on predje.
Uz duzno postovanje - kad vozis na ulici treba da se prilagodis onome ispred sebe, a kad vozis trke - valjda treba da ga preteknes  [neampojma] - mozda gresim.
Definitivno Janone ima herca ili muda ili je lud ili je samo manijak, a ovi sto padaju - nek se sklone, pa nece padati.




pa malo ti je pogresan stav .. treba da ga pretekne ako je brzi - da , ali ne da prodje kroz njega ... i Rosi je pretekao dosta njih pa nikog nije oborio

serbduck


Slazem se potpuno.


Mi to gledamo na TV-u, a oni voze. Nije isto - nije ni blizu. Ne verujem da bi iko namerno udario onog drugog.

Rosi je Doktor , a Janone Manijak, a nadimci su apsolutno zasluzeni.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gavrolini

Ianone ima muda ali ne i iskustvo. Ako malo obratite paznju videcete da je vinjales vise puta skoro identicno napao pedrosu. Kasno kocenje pa siroko iz krivine. Zelja ali bez dovoljno znanja. Samo je pedrosa to i ocekivao pa znao da odreaguje. Cak je i izjavio na kraju" ne znam sta je bilo vinjalesu da me onako napada"

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kalesin

Citat: redshadow poslato 06 Jun, 2016, 13:47
Citat: Kalesin poslato 06 Jun, 2016, 00:31
Ali kako mu je spustio Janone...aauuu...
Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”

sta mu je spustio?
ti kao vozac ako si iza moras da se prilagodis ovom ispred kraj price a ne kao sto je on napisao (brake at the same point as all previous laps) da kocis na istom mestu na stazi ko ranije jer
ne vozis jebene kvalifikacije gde te boli uvo za druge nego vozis trku.
i ja volim iannonea kao vozaca ali zbog vec nekoliko incidenata u poslednjih par meseci gde je on glavni krivac moje misljene je da treba da oladi glavu jedno dve tri trke
jer ako ovako nastavi nece da izadje na dobro.
Janone je istina veoma problematièan i vi¹e nego lud...ali ima herca i vozi ba¹ kako mu nadimak ka¾e, nije kalkulisao niti je prebrajao bodove, ova ljiga od Lorenca je usporio i skoro pa parkirao.svi su ga obi¹li i sav je bio ozlojedjen, ako pogleda¹ do sad ni jednu sem one sa Markezom bitku 1-1 nije dobio..a sad je na¹ao idealno ¾rtveno jagnje...

Citat: Darko poslato 06 Jun, 2016, 14:18
Citat: Kalesin poslato 06 Jun, 2016, 00:31
Ali kako mu je spustio Janone...aauuu...
Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”

sta mu je spustio ?!?!?  ovo sto je izjavio samo govori o njemu da boli koliko je glup
©ta se ti beèi¹ tako....spustio mu je..jo¹ kako..i treba..,naduvanom ¹panskom govancetu koje se pravilo kao da ne oèekuje obila¾enje..svi su ga sustigli i prestigli...Janone jeste manijak ali nije glup...i nekako mi ovo ne lièi na namerno izbacivanje...¹to su potvrdili i elektronski izve¹taji...iskoristio je Manijaka kao ¾rtveno jagnje za svoj neuspeh...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

BOKYBOY

#26
@Kalesin...smiri se malo,sto se nerviras...prihvati sugestiju iskusnijeg... [samoubistvo]
...ipak je to dugogodisnji vrsni poznavalac moto GP-a sa ogromnim iskustvom i poznavanjem putanja na stazi...(mislim na Janonea) [rofl] [rofl] [rofl]
...cim dobijem pluseve skinem ti taj minus od tog dzentlmena [facepalm]

srbac

Kako god da velis u sledecoj trci ce ih sve odrati, kao i do sad !!! U svakom slucaju Janone je Lorencu skinuo deset bodova.  U ostalom dobio je zaslu¾enu kaznu .

TEEfqd

Citat: Kalesin poslato 06 Jun, 2016, 17:51
Citat: redshadow poslato 06 Jun, 2016, 13:47
Citat: Kalesin poslato 06 Jun, 2016, 00:31
Ali kako mu je spustio Janone...aauuu...
Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”

sta mu je spustio?
ti kao vozac ako si iza moras da se prilagodis ovom ispred kraj price a ne kao sto je on napisao (brake at the same point as all previous laps) da kocis na istom mestu na stazi ko ranije jer
ne vozis jebene kvalifikacije gde te boli uvo za druge nego vozis trku.
i ja volim iannonea kao vozaca ali zbog vec nekoliko incidenata u poslednjih par meseci gde je on glavni krivac moje misljene je da treba da oladi glavu jedno dve tri trke
jer ako ovako nastavi nece da izadje na dobro.
Janone je istina veoma problematièan i vi¹e nego lud...ali ima herca i vozi ba¹ kako mu nadimak ka¾e, nije kalkulisao niti je prebrajao bodove, ova ljiga od Lorenca je usporio i skoro pa parkirao.svi su ga obi¹li i sav je bio ozlojedjen, ako pogleda¹ do sad ni jednu sem one sa Markezom bitku 1-1 nije dobio..a sad je na¹ao idealno ¾rtveno jagnje...

Citat: Darko poslato 06 Jun, 2016, 14:18
Citat: Kalesin poslato 06 Jun, 2016, 00:31
Ali kako mu je spustio Janone...aauuu...
Andrea Iannone: “I am very sorry for what happened with Lorenzo because I was doing a good race with the limited grip I had. I was riding well and pushing hard, without making any errors, and had even managed to catch Jorge. As for the incident, I can only say that I could do nothing to avoid it: I braked at the same point as all the previous laps but he was very slow at that moment and unfortunately I made contact with him and we both crashed. It might seem that I came in too fast and that I wanted to pass him but that’s not the way it went and we got the confirmation of this by analyzing the telemetry data.”

sta mu je spustio ?!?!?  ovo sto je izjavio samo govori o njemu da boli koliko je glup
©ta se ti beèi¹ tako....spustio mu je..jo¹ kako..i treba..,naduvanom ¹panskom govancetu koje se pravilo kao da ne oèekuje obila¾enje..svi su ga sustigli i prestigli...Janone jeste manijak ali nije glup...i nekako mi ovo ne lièi na namerno izbacivanje...¹to su potvrdili i elektronski izve¹taji...iskoristio je Manijaka kao ¾rtveno jagnje za svoj neuspeh...

ko je sta kome spustio, kakav neuspeh druze pricamo o aktuelnom motogp sampionu drugom po bodovima posle ove trke gde je izbacen sa staze od ovog iza sebe ni kriv ni duzan. budi realan.

serbduck

 Sad bas odgledah konferenciju za stampu posle trke. Dakle - Markez, Rosi i Pedroza su vrlo jasno rekli ( i objasnili ) da namere nije bilo. Mislim na Janonea. Pedrosa je cak najbolje objasnio - duboko i kasno kocenje, pa gubitak prednjeg tocka , pa popustanje kocnice i odluku da krene s unutrasnje strane. Mogao je da bira. Spolja ili unutra. Verovatno je imao osecaj da je mnogo brzi, pa se zato odlucio za unutrasnju stranu.

Inace vrlo zanimljiva pitanja, a i odgovori.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zVuk

kalesine sestro/brate.....jel stvarno mislis to sto si napisala...??....nasao zrtveno jagnje tako sto ce sam sebi da oduzme  10ak bodova i potencijalno da se obogalji ili nedajboze jos jos gore...???...misim ono moras biti pomalo suicidan da bi se bavio takvim sportom, ali bas toliko......bmliga.....nesam siguran....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane

..ne znam zasto ali evo i ja gledam snimak po 50ti put i samo vidim lorencovo naglo zaustavljanje i skretanje u krivini potpuno neocekivano i neobjasnjivo..

serbduck

 Inace s moje tacke gledista Lorenco je bio brz...ali sa tacke gledista ovih pravih vozaca - bio je prespor i mozda je trebao da se malo pomeri u stranu...
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

TEEfqd

Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2016, 18:11
Inace s moje tacke gledista Lorenco je bio brz...ali sa tacke gledista ovih pravih vozaca - bio je prespor i mozda je trebao da se malo pomeri u stranu...

da sta radi hahaahahahahaahaahaah

Darko

@ kalesin  

A sto si nervozna ? Ne becim se , kad se stave znakovi uzvicnika i upitnika obicno znaci iscudjavanje a ne becenje...
Slusas li sebe? "Svi su ga obisli" a u trenutku pada bio 5... "ne ocekuje obilazenje" , jeste sve vreme je gledao u retrovizor da mu je ovaj iza ledja....

Ja razumem da vi navijate za rosija ali dal ste realni ?!

Spustio mu...jeste nakrivio mu djoleta

BOKYBOY

Citat: zVuk poslato 06 Jun, 2016, 18:10
kalesine sestro/brate.....jel stvarno mislis to sto si napisala...??....nasao zrtveno jagnje tako sto ce sam sebi da oduzme  10ak bodova i potencijalno da se obogalji ili nedajboze jos jos gore...???...misim ono moras biti pomalo suicidan da bi se bavio takvim sportom, ali bas toliko......bmliga.....nesam siguran....

...ja mislim da je ovo slucaj za X files...teorija zavere...
p.s.Stvarno niste normalni ako mislite da bi neko nekome ovo namerno uradio... [rofl] [rofl] [rofl]

zVuk

...ma bre opustencija potpuna sto se mene tice, nego brate ima tri nedelje do sledece trke.....bolje da palamudimo, nego da ne....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

serbduck

Citat: redshadow poslato 06 Jun, 2016, 18:16
Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2016, 18:11
Inace s moje tacke gledista Lorenco je bio brz...ali sa tacke gledista ovih pravih vozaca - bio je prespor i mozda je trebao da se malo pomeri u stranu...

da sta radi hahaahahahahaahaahaah


Da se skloni u stranu. To rade oni koji su sporiji ili imaju neki problem sa motorom ili sa psihom ili sa gumom.
Ne secam sa tacno godine i trke, ali moje zanimanje za Moto GP datira od Mamole ( kad je pao na ledja proslavljajuci pobedu )...od tad vidjam da se sporiji sklanjaju.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

TEEfqd

Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2016, 18:23
Citat: redshadow poslato 06 Jun, 2016, 18:16
Citat: serbduck poslato 06 Jun, 2016, 18:11
Inace s moje tacke gledista Lorenco je bio brz...ali sa tacke gledista ovih pravih vozaca - bio je prespor i mozda je trebao da se malo pomeri u stranu...

da sta radi hahaahahahahaahaahaah


Da se skloni u stranu. To rade oni koji su sporiji ili imaju neki problem sa motorom ili sa psihom ili sa gumom.
Ne secam sa tacno godine i trke, ali moje zanimanje za Moto GP datira od Mamole ( kad je pao na ledja proslavljajuci pobedu )...od tad vidjam da se sporiji sklanjaju.

kad ih neko obidje za krug, tad se sklanjaju.

mazzi

Janone je opasan za sebe i za druge i treba malo da neko poprica sa njim onako roditeljski :) Ali moram da pitam nesto ove Lorencove obozavaoce. Ako je stvarno /a tako izgleda a i kako Janone tvrdi da ima podatke/ onako kako Janone kaze Lorenco odjednom promenio putanju. Kakva je razlika sada izmedju ovog i Rosijevog poteza u Maleziji? Rosi je imao vidljivu nameru da zaustavi drugog vozaca a Lorenco je ovde slucajno promenio putanju?