Glavni meni

gde da nadjem perforiranu cev fi: 4-5cm

Započeo vlada_dee, 22 Februar, 2011, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlada_dee

Pravim protocni auspuh, a slomio sam stubnu busilicu i nema sile rucno da busim 15000 rupica!   [veryangry]

Nadjoh sve ostale "sastojke", samo mi ovo problem...

rboban

Ride It Like You Stole It

vlada_dee

U Braicu? Gde je to?
Hvala u svakom slucaju, kontaktiracu ih pa javljam...

jevta


RoaD GunneR

Citat: jevta poslato 23 Februar, 2011, 09:16
http://www.batasportauspuff.co.rs/
Ja sam trazio po raznim auspuh servisima, neki su mi nudili da mi naprave, ali mi se nije svidela "sara" :D kako je cev preforirana, odnosno manje rupa vecih dimenzija onda sam svratio do bate u Petrovaradinu i nasao ono sto mi treba, covek je otvoren za sve kombinacije i rado izlazi u susret

dimac

Mozes da kupis perforirani lim, savijes ga u koji fi hoces i zavaris, to bi ti bilo puno jeftinije od busenja.

aca-pn

Perforiranu cev sam uvek kupovao u auspuh servisima. Ima raznih precnika, i obicno je od aluminiziranog lima, pa tesko rdja.

rboban

Citat: vlada_dee poslato 23 Februar, 2011, 00:04
U Braicu? Gde je to?
Hvala u svakom slucaju, kontaktiracu ih pa javljam...

U BARICU, pored obrenovca, a imaju radnju i u BEOGRADU!!!
Ride It Like You Stole It

vlada_dee

Baric, Obrenovac, Petrovaradin... A ja iz Nisa! Evo javili mi se iz jednog servisa da bi poslali kurirskom sluzbom, ali min. 6m perforirane cevi :)
Perforirani lim... gde se koristi, u gradjevinarstvu? Da znam gde da ga trazim...?

dimac

Citat: vlada_dee poslato 23 Februar, 2011, 15:11
Baric, Obrenovac, Petrovaradin... A ja iz Nisa! Evo javili mi se iz jednog servisa da bi poslali kurirskom sluzbom, ali min. 6m perforirane cevi :)
Perforirani lim... gde se koristi, u gradjevinarstvu? Da znam gde da ga trazim...?

Trebalo bi da ima u radjnama koje prodaju limove i profile. Na primer, u Jeep komercu ima, evo linka http://www.jeepcommerce.rs/sales_assortment_sheets.asp#preforatedsheets . Samo je pitanje da li bi hteli da ti prodaju tako mali komad, najmanje ploce su dimenzije 2x1m. Ako vec mozes da nadjes cev onda je bolje tako, da se ne bi zezao sa savijanjem i zavarivanjem.

jevta

Ja cu ovih dana ici da sredjujem moj auspuh kod Bate pa ako ne resis javi se mogu kupiti kod njih pa ti poslati nekom kurirskom sluzbom.

bopk

 @Vlada_dee ako nadjes negde u Nisu ili okolini pusti mi pp.

tora016

Jesi li nasao tu perf. cev.Ako nisi javi mi se ja sam u Leskovcu.Napravicu ti sta hoces.Pozz. TORA

vlada_dee

E, jbg, napravio sam od bubnja ves-masine... Ako ne potraje, javicu ti se! poz i hvala na javljanju

Dutchman

bubanj je prohromski , to ako ne bude trajalo neznam shta ce da traje onda :D

Gašpar

Kod mene bubanj od ves masine vec 15 godina radi kao rostilj, nista mu ne fali  ;D

aca-pn

Trajace ti dugo, ali su rupice na bubnju suvise retke, pa ce ti kao posledica toga auspuh biti mnogo bucan.

vlada_dee

Jeste mozda maaaalo bucniji nego sto sam ocekivao ali sam zavoleo moj hand made zvuk :)

Loud pipes save lifes!!!