Glavni meni

honda NX650V dominator 1996

Započeo Kostić, 22 Maj, 2016, 08:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

prodajem za 850 e. slike i istorija bolesti u temi o istorijama bolesti. 1996, èuka u glavi, ide ne ostavlja. tro¹i oko pola litre ulja na iljadu (odokativno) mo¾da i vi¹e, jebemliga, dolivam na odokativno, ne radi kilometar sajla. ja sam sa njim do sad, za ovo kraæe vreme obio oko 4k bez pardona. alja ga vido, èuo, ne preporuèuje, pa ako je neko zainteresovan, mo¾e njega da pita za dal se isplati, da ga neko kupi. registrovan je do 4. 2017, prenos je obavezan.

0607509277 pobesneli kosta (¹to bi reko mige)

http://s32.postimg.org/4eh1apbcl/Fotografija0456.jpg

MIGE

kapiram da nije fix cena i da se za malo kinte  moze  srediti motor a dobiti bas dobar traktor  [cheers]

Kostić

jeste fiksna cena, na ¾alost, mene je ko¹tao 700 plus 150 reg pre mesec dana. kontam da ima da se vidi ¹ta to èuka, al ¹tagod daje, ne mo¾e da ko¹ta boga oca, a ovo godi¹te u tip top stanju nema za male pare, osim ako se ne kupuje od prijatelja. bajdvej, svi èukaju, neki manje, neki vi¹e, staro je to, jedan cilindar, trpe sva¹ta, tome su i namenjeni. mene ovaj slu¾i za sve pare. izdo me nije a ne silazim sa njega. i ako ga ne prodam, voziæu ga. kava nek stoji u najlonu. eventualno bi mogo da ga dam nekom poznatom na la¹ti¹ u dve rate il da spustim 50e. ja lièno ga ne bi uzo, al nek stoji i ovde ko oglas.

dzimika

Sobzirom ko ga trenutno vozi i kako ga vozi i koliko dimi ne vredi vise od 500e bez obzira koliko je tebe kostao

El Jefe

Лепе ове овчице
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

koliko je tebe kostao nema veze sa onom cenom za koju ces ga prodati :)
ne zaboravi da si ga satro 4.000km tvoje voznje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Vozi on njega normalno... Nisam primetio nikakve abnormalnosti. Vozio sam ovog Dominatora 100+km pre neki dan, sem ¹to èuka i gasi se zbog one flan¹ne (i tro¹i ulje), sve ostalo je odlièno, koèi perfektno, menjaè radi kao na novoj Hondi... Za te pare ne mo¾e da ne valja.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

obzirom, da sam kravu platio isto, ovo ne vredi ni trista evra. krava je motor, a ovo je traktor. no, neka ga, nek stoji.

Andreja

Ako Kawu ne sahrani¹ dok re¹i¹ da je proda¹ i ako budem imao novaca, ja bih je uzeo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

hhehe, kravu nem nameru ni da vozim, kamoli sahranim. mogu samo da je menjam za giksera isto godi¹te u istom stanju. : )

kupiæu apenca za svakodnevne potrebe. krava samo za spe¹l prilike : )

DebeliZmaj

vozi andreja ... dakle zo je jos 100e cena dole ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Sedeo Debeli Zmaj na njoj... Ispi¹ali amortizeri i vilju¹ka, iskrivio se ram... Neæe¹ ti to prodati ni za 200e...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Dajem 100 evara za motor  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Hoces ovaj kombinezon glavu za glavu. Realno ne treba mi ni jedno ni drugo ali sam u garazi ja gazda a u kuci za ormane je zena.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

juga

Iz sa¾aljenja uzimam traktor i 100e! :P

Kostić

kasno ste se setili. sad mu skoèila cena, posle juèera¹nje ¹ume. malo sam se zabo u drvo a ostao je ceo. malo sam tero tamo de teraju krosiæe al te¾ak je za preskakanje debla, ima jedno, mamu mu jebem, preskoèiæu ga makar se na drvo okaèio ;D