Glavni meni

honda NX650V dominator 1996

Započeo Kostić, 22 Maj, 2016, 08:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2016, 01:17
zmaje brate, ovaj tvoj komentar ne zavreðuje moju pa¾nju. uz du¾no po¹tovanje tvog lika i dela - jedi govna :-*

hi hi hi hi hi .... ho ho ho ho ... grock :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

@ zmaju - Dragana , Jagodinka , Ruza ...

Mislim da si upravo ostao bez muda

;)


@ kosta - jedni su orlovi a drugi je neko drugi... Al znas kolko te boli paja sto te neko stavio na ignor ... Isto koliko i mene za moja dva sto su me metli ... Eto , nakozio sam se ... Nakozi se i ti

Kostić

ja kad poènem da slu¹am te prièe o bajkerima, moralu, pièkama i ostalim lenjirima za merenje inteligencije, ospem se, makar to bilo reèeno globalno, tj bez naznaka na odreðenu osobu. obzirom da je na¹ debeli zmaj, na¹ debeli zmaj, ne mogu da ga uzmem za ozbiljno. ipak on takvu ribu ne mo¾e ni da sanja, kamoli da mu takva ka¾e æao, ajmo na pivo... a o svom njegovom iskustvu na tom 'global bajk' polju, gde je on upoznao sav taj moral, tj tu èorbu. pa je zaèinio miroðijom, pa dobro, to je na¹ debeli zmaj, pa mi koji ga poznajemo, ne mo¾emo da ga uzmemo za ozbiljno. sad, kako on bolje od nas poznaje moral tih riba, koje ja¹u zadnje sedi¹te a ne voze, ja bi ga zamolio da mi da jedno tri takve, rado bi ih jebo i skakao im po sisama. nisam jebo od kako me ¾ena ¹utnula, a sede mi ¾ene koje ne voze motor iza...

DebeliZmaj

jagodinka vozi motor ... ima a valjda
znam da ima valjda i neki motor ...

ove ostale ... ne znam sto se motaju oko


motora ako ne iz nemorala ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2016, 01:17
zmaje brate, ovaj tvoj komentar ne zavreðuje moju pa¾nju. uz du¾no po¹tovanje tvog lika i dela - jedi govna :-*

i ne seri mnogo ako nekoga ne poznaje¹ lièno (recimo tu moju drugaricu) nije lepo.

neko se zaljubio  [srce] [srce] [srce] [srce] [zena] [zena] [prebicute] [prebicute] [watching]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Glava Dole

Sada place na ivici od kauca jer zbog nje on postao je papuca ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

sto i dalje cinu dominatora lomom nevidjenim....ko ga je kupio ozbiljno se zakopao.....al aj da drkamo kostu jos malo.....brzo ga je nesto prodao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

... za alkohol iako vise bese ne pije :D

DebeliZmaj

ili vodi ``drugaricu`` malo na kamel trofi ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

niko se nije zaljubio, al sad sam nauèio lekciju o ¾enskom moralu tih ¹to ja¹u a ne voze, pa sledeæi put kad mi neka sedne na motor, tra¾im pièke bez pradona. ako popijem ¹amar, ima je istresem negde u krivini, pa nek se snaðe.

Lazic


Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2016, 13:23
niko se nije zaljubio, al sad sam nauèio lekciju o ¾enskom moralu tih ¹to ja¹u a ne voze, pa sledeæi put kad mi neka sedne na motor, tra¾im pièke bez pradona. ako popijem ¹amar, ima je istresem negde u krivini, pa nek se snaðe.
Ako krava ikad vise upali

Kostić

 :o

e da zna¹, da æu ja br¾e da je odguram do vojske, nego ¹to æe¹ ti da de dotaraba¹ sa tim slonom od traktora. bolje da si osto na dauvilu ;D

Gavrolini