Glavni meni

r1200c

Započeo Boban_m, 11 Maj, 2016, 20:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

v-max ili mt-01

bobangsxr

Moj glas za mt-01 samo sto zena nece bas da se usreci... sediste je nikakvo sto se tice suvozackog dela  :)

ðunta

Citat: Boban_m poslato 27 Maj, 2016, 00:55
BMW je bio potpuno druga prica. Kruzer koji to i nije. Ni po sjedenju ni po upravljanju. A hocu da udarim recku i za taj veliki bokser. Da me Djunta nije istraumirao sa galvanskim korozijama ;D, da sam malo vise bio onaj stari, da je babi kurac...

Jeste tako, nedavno sam izvozao probnu vo¾nju i zaista se vozi kao GS samo ¹to su ruke malo vi¹lje al ne smeta, i fuzasteri napred za koje te¹ko da bi se navikao. Motor se okreæe u malom krugu, lako ide u nagib i stabilan je i u dugim brzim krivinama. Jeste lenjkast ali kad se malo pri¹rafi ide iznenaðujuæe dobro, daleko bolje nego ¹to bi se oèekivalo od te konja¾e zato ¹to ima ogroman obrtni momenat a tro¹i malo ko i svaki bokser. Vozao sam ga po periferiji gradskih ulica ko i svoj GS. Poznanik  ima Yanahu 1.3 V-Star ili Royal Star, vozali se zajedno za vikend, ne znam koliko mu je vozaèko umeæe, al to ne skreæe ni na drumu, a tro¹i banku, praktièno je samo za pravo i za ispred kafiæa, prelep je motor.

Motor sa onakvim toèkovima ja nikad ne bi vozio,  kad bi i farba bila takva verovatno niko ne bi al toèkove nekako svi toleri¹u ¹to je meni krajnje nerazumljivo, pogotovu kad je ¾ièani. Kad sam te "pla¹io", nisam skapirao da ¾ivi¹ u Americi, tek tamo bi te servis toèkova ko¹tao i pitanje je da li bi uop¹te hteo da ih uradi Woody koji ih jedini  mo¾e uraditi sa druge strane bare, samo par ljudi u svetu mogu da se bave tim toèkovima verovo ili ne, ( u pitanju je specifièan naèin pletenja, ni fabrika ih ne servisira).

Dalje, pomenutom motoru je ceo hrom popustio, sanirao sam ja to i ne vidi se nigde a izgleda ko novo, trajaæe uz odr¾avanje ali nije to to, obnavljanje hroma je moguæe al ko¹ta, mogu misliti tek koliko bi bio u USA, pa sam i vlasnika odvratio od reparacije i uputio da bar jednom godi¹nje pretrèi pastom preko svega i da izbegava agresivne hemije za pranje ala Graso i po perionicama na ¾eton.

Motor je u dva dana boravio ispred gara¾e, ma niko od kom¹iluka nije pro¹ao a da ga nije obi¹ao il zagledao, neki mi i èestitali, zaista neverovatno skladno lep motor, upeèatljiv a nenametljiv, nekako ¹mekerski, takav mu je i vlasnik,  i ne izaziva cinizam ili nipoda¹tavanje koje ustalom i sam imam prema èoperima jer smatram da je takav tip apriori poguban za vo¾nju zbog neupravljivosti. Ovo je druga prièa, ne zato ¹to je BMW zaista.

Ako i dalje bude¹ hteo ovaj motor, imaj na umu "pla¹enje".
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

Lazic

Citat: Boban_m poslato 27 Maj, 2016, 00:55
imao, vozio, uzivao jedno vrijeme u tom fazonu i to je to.

Da sam to znao ranije, nikad ti se ne bi zavlaèio u dupe sa Hondom, onda kad smo peglali od Kepojebine ka Drini... :o ;D Nadam se da nisi skrcao ¹olju sa slikom... :-*

mi¹ko_kolo

Ja ti opet pominjem Venture. Mnoooogo udobnije od tih ramova. Kakve su cene tamo?

Boban_m

Misko to je autobus od 400kg. Nasao sam jednu u oglasima ovde u selu za 2500 sa malo vecom kilometrazom ali sjajno ocuvana. Preteska je.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/venture_zpsxdg0yetx.jpg

perlx


Lazic

Ja mu to rekao pre 3 strane... ;D I to US Army varijanta na dizel/kerozin/fritezu... ;D

DebeliZmaj

Citat: Boban_m poslato 27 Maj, 2016, 15:21
Misko to je autobus od 400kg. Nasao sam jednu u oglasima ovde u selu za 2500 sa malo vecom kilometrazom ali sjajno ocuvana. Preteska je.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/venture_zpsxdg0yetx.jpg

ima rikverc ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Citat: Boban_m poslato 27 Maj, 2016, 15:21
Misko to je autobus od 400kg. Nasao sam jednu u oglasima ovde u selu za 2500 sa malo vecom kilometrazom ali sjajno ocuvana. Preteska je.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/venture_zpsxdg0yetx.jpg

Boli te uvo ¹to je prete¹ka. Neæe moæii da je podignu u kombi. :P ©alim se. Jeste te¹ka ali je udobna. A za te pare... Bole te u¹i.

Lazic

A Boban je dvometra¹... ;D

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2016, 13:47
Citat: Boban_m poslato 27 Maj, 2016, 00:55
imao, vozio, uzivao jedno vrijeme u tom fazonu i to je to.

Da sam to znao ranije, nikad ti se ne bi zavlaèio u dupe sa Hondom, onda kad smo peglali od Kepojebine ka Drini... :o ;D Nadam se da nisi skrcao ¹olju sa slikom... :-*
A ne...tu ste i dalje [srce]

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/solja_zpsi9hqw7at.jpg

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/solja1_zpsmmeh1khq.jpg

@Debeli Zmaj ne znam za rikverc, nisam se zanimao, a ovde je ionako sve ravno.


Lazic

:-* [srce] [ljubav]

edit:
bo¾e na ¹ta sam lièio... :o [facepalm] ;D

Boban_m

Izgleda da ce biti opet nekih desavanja po pitanju naslova  [yahoo]

Lazic

Ajde ajde, èekamo, ne di¹emo... ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m


DebeliZmaj

dobra boja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Ako si ti njega uzeo brale. Pa makar mu i gume bile æelave...
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Èestitaaaaaam! Interesantna je boja, boli te... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D