Glavni meni

Poklanjam univerzalni zatamnjeni pinlock

Započeo Glava Dole, 11 Maj, 2016, 12:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Dakle sve je u naslovu, ovde su dovoljne samo slike.... univerzalni zatamnjeni pinlock, ja sam ga platio 1500din i vrsio je posao tj nije maglilo ali ga nisam nesto mnogo koristio jer mi je umanjivao vidljivost tako da je skoro kao nov... ja planiram da kupim pred zimu isti takav ali providan a ako nekom ovaj vrsi posao njegov je... naravno, ocekujem da ga uzme neko ko ce stvarno da ga koristi a ne proda dalje i sl... Ide leto a ko nema suncani vizir(moja kaciga ga ima pa mi je on nepotreban) ovo mu odlicno dodje... idu i pinovi uz njega...
Fale jedino fabricke kesice ali ubacio sam ga vec u neku drugu koju sam nasao na polici, kao porucena je za njega ;D










zagadjenje

javljam se, teba mi za kacigu
Ne bude li odgovarao, prosleðujem dalje u istoj temi
Tjuning bud¾ing

Glava Dole

Prvi si tako da je tvoj, pusti podatke na PM :)

Glava Dole

Poslato upravo ovom nevaljalom decku koji zagadjuje okolinu ;D Tako da vise nije aktuelno :)

dzimika

ako ti ne bude odgovarao prosledi meni :D

Bori¹a

u nasem preduzecu ima i providni trenutno :P

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

zagadjenje

Po¹to sam se ja sna¹ao za pinlock na drugi naèin, ovaj ide dalje :) D¾imika se javio tako da njemu ide pinlock. Dobiæe ga u originalnom pakovanju :D




Milo¹e, ako si unutra ubacio neke evriæe ili broj neke drugarice za mene, sad je pravi trenutak da mi ka¾e¹ za to! :D
Tjuning bud¾ing

Glava Dole

Ma ostala mi jedna novcanica od 500 evra unutra, sad sam se setio... al vratice mi to dzimika, ne sumnjam ja u njega, posten je on... nemoj ti da se mucis da otvaras ;D

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 11 Maj, 2016, 21:47
u nasem preduzecu ima i providni trenutno :P

Daj sliku. Kolko para?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Maj, 2016, 16:14
Citat: Bori¹a poslato 11 Maj, 2016, 21:47
u nasem preduzecu ima i providni trenutno :P

Daj sliku. Kolko para?

Citat: Kico poslato 24 Februar, 2016, 11:46
Ponovo aktuelni Providni (Clear), sada je Lazerova varijanta univerzalnog Pinlock-a tako da pokriva vecu povrsinu vizira...







Kico


dzimika

Citat: zagadjenje poslato 26 Maj, 2016, 11:05
Po¹to sam se ja sna¹ao za pinlock na drugi naèin, ovaj ide dalje :) D¾imika se javio tako da njemu ide pinlock. Dobiæe ga u originalnom pakovanju :D




Milo¹e, ako si unutra ubacio neke evriæe ili broj neke drugarice za mene, sad je pravi trenutak da mi ka¾e¹ za to! :D

meni ne pase tako da kome treba neka se javi ili ovde ili na pp

na hjc kacigi su rupe za 1cm dalje u odnosu na pinlock cisto da zna onaj ko uzima, ovo je mozda vise varijanta za vizire koji nemaju izbusene rupe jer onda mozes da ih uradis prema pinlock-u

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

Hoces da dodjes? Ili da donesem u kafanu? :P