Glavni meni

05. MotoGP - LeMans, Monster Energy Grand Prix Francuska

Započeo Gašpar, 04 Maj, 2016, 15:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

grber

Pa proslu trku je startovao prvi, vozio celu sam i smorio se   8)

mali_zmaj

Jaooo koje prcanje..,ne zna se ko koga!! Hahhaaa
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

A jel se seca neko kad je Lorenzo prestigao nekog.....Ja stvarno mislim da on tehnicki najbolje vozi...a kad udje u ritam i izbije na celo nemoguce ga je stici....ali vec sam zaboravio kad je nekog u dog fightu dobio....
Stoner je bar pokusavao da se macuje sa Rossiem.....neuspesno doduse, ali i to se racuna...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

 Nije on kriv sto ume najbolje da startuje.....  [rofl] [rofl] [rofl]

VR 46

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Maj, 2016, 17:10
A jel se seca neko kad je Lorenzo prestigao nekog.....Ja stvarno mislim da on tehnicki najbolje vozi...a kad udje u ritam i izbije na celo nemoguce ga je stici....ali vec sam zaboravio kad je nekog u dog fightu dobio....
Stoner je bar pokusavao da se macuje sa Rossiem.....neuspesno doduse, ali i to se racuna...
Немој тако Рев,па јел претекао Росија сад у Шпанији?Тј пробао... [rofl]

@: Дарко: Е у моменту кад су пала ова двојица,само сам чекао неки твој коментар  :P И драго ми је што их је Роси усрао пре тога јер би онда била незаслужено друго место бла бла...него овај твој млакоња мало да покаже ОО и биће он бољи.А до тад... [hello]
Twist of wrist!

Mik

Ma nemate vi pojma! Nemam ni ja  :)!
Da li zelite da imate pojma  :)?

(Ide se 300, pod vama se trese neka igrackica, onda se koci, pa se jos vise trese na 300 ... Bilo bi jos, meni ovo dosta za ruznu naviku - cigaretu.  :)[neampojma])

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zozon

Citat: Darko poslato 10 Maj, 2016, 12:38
Vhahahahahhahahahahahah....a jel verujete u to sto pisete ?
Neverovatno ali izgleda da stvarno veruju  [neampojma]
 

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Maj, 2016, 16:35
ne mesaj naviku i bolest zavisnosti.......

[thumb_up], HVALA  :), samo treba da se otreznim da ovo protumacim.  
Hvala za poteru na smopreslisavanje  [thumb_up]. To mi stavarno treba! Stvarno!




Mik

Citat: VR 46 poslato 10 Maj, 2016, 23:30
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Maj, 2016, 17:10
A jel se seca neko kad je Lorenzo prestigao nekog.....Ja stvarno mislim da on tehnicki najbolje vozi...a kad udje u ritam i izbije na celo nemoguce ga je stici....ali vec sam zaboravio kad je nekog u dog fightu dobio....
Stoner je bar pokusavao da se macuje sa Rossiem.....neuspesno doduse, ali i to se racuna...
Немој тако Рев,па јел претекао Росија сад у Шпанији?Тј пробао... [rofl]

@: Дарко: Е у моменту кад су пала ова двојица,само сам чекао неки твој коментар  :P И драго ми је што их је Роси усрао пре тога јер би онда била незаслужено друго место бла бла...него овај твој млакоња мало да покаже ОО и биће он бољи.А до тад... [hello]


Iz te Rossijeve Yamahe izgleda nesto "curi", "procuri" kad zatreba, i to je nesto klizavo.

Pa ima smisla staviti opremu tog motora na vestacenje.

(Iza njega nisu pali samo oni koji nisu bili bitni. Svi bitni su redovno padali iza njegovog motorcikla.)

ЯЭВОЛУТИОН

@mik
i to se desava vec par decenija....mislim da Rossi ispusta neki klizavi gas iza sebe.....gibernau, biaggi, stoner.....neki su padali i u proslov veku...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Заборавио си Маркеза (фурунџију)  [zvizdi]
Twist of wrist!

UFF

nemam pojma o cemu se ovde radi samo znam da moram nekako da zabranim nazive trkackih tema u kojima se pominje moja droga, da ih ne otvaram dzabe i gledam ko pao sa marsa a od u naslovu pomenutog pica kita

Mik

Ko je "furundzija"?
Sta je "furundzija" ?

(Nakot sam iz pasivnih krajeva, pa treba da mi se crta.  [neampojma])

srbac


Mik

Citat: srbac poslato 13 Jul, 2016, 22:43
Valentina i Janona su nove furundzije  [srce] [ljubav] :-*

Opet ne znam sta je "furundzija"?  :)

Al' nemoj bas ... Valentina ipak vozi, iako mi se nikad nije dopadala  :) (Gadljiv sam na te masovne histerije.  [neampojma])

(A Janona u Suzuki ... To je propast za Suzuki, inace minorna, siromasna fabricica u odnosu na ostale, sa odlicnim inzenjerima koji ciklistiku doteraju do savrsenstva. ("Lotus" na dva tocka!))

UFF

moster energy my ass

u celoj temi je ne vide ni jednom