Glavni meni

05. MotoGP - LeMans, Monster Energy Grand Prix Francuska

Započeo Gašpar, 04 Maj, 2016, 15:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: Darko poslato 08 Maj, 2016, 15:50
Auuu otreso ga , bas... Smrzo sam se kad sam video obilazenje... Daj bre, ne zajebavaj
Ako ga nije otres'o, ¹to ga Majmunèe nije stigao?! Nego je klatio iza Dovija i pao zajedno s njim. Trt Milojka!

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 08 Maj, 2016, 15:56
posle osam godina, stara dobra naprava, bez napretka - paaa. khm... tako, jel ;)


...Suzuki na postolju...odose u nebo cene SRAD-ova po oglasima... [rofl] [rofl] [rofl]

Boban_m


Kostić

ou ¹it! odo da otmem motor nazad od malog koleta ;D

clutch&brake

Gasoooooooo/Buljaviiiiiii

Lorenzoooooo JEBIIIIIIIIII PAPANEEEEE
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko


ЯЭВОЛУТИОН

onaj mali spanac.....perspektivan......13.....samo nije imao srece.....nego za chupa chupsa svi znamo da je dobar vozac, mozda i najprecizniji....kad udju u ritam vozi bez greske....Dotore odvezao dobro...vrlo dobro...Vinjales odlicno.....nego poznat mi onaj mali sto je zavrsio 13 ti....Stilgare....jel pratis
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mazzi

Ti sigurno mislis na onog malog sto je parkirao da Deda prodje :D  ! No longer available

Bolence91

Jel ima neko link da pogledam snimak trke posto ga jos nema na torentima?

mali_zmaj

jin-jang

Hohštapler

Ja u ovoj sezoni imao dve ¾elje, da suzuki bde na podijumu i da dukati osvoji trku (na suvom, ne po ki¹i).
Jedna stavka otkaèena, sad èekam drugu. Tipujem na Australiju, ali videæemo.  [yahoo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Conti-Moto

Citat: BOKYBOY poslato 08 Maj, 2016, 16:27
...Suzuki na postolju...odose u nebo cene SRAD-ova po oglasima... [rofl] [rofl] [rofl]

Hahahahahahahahaha ...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Novo !!!
Conti ROAD !!

eclipse4

sad citam na sajtu motogp-a da ce rosi izgleda naredne dve trke startovati sa zadnje pozicije!!! optuzen je za bacanje kore od banane na stazi..... :(


stilgar


stilgar

#55
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Maj, 2016, 19:20
onaj mali spanac.....perspektivan......13.....samo nije imao srece.....nego za chupa chupsa svi znamo da je dobar vozac, mozda i najprecizniji....kad udju u ritam vozi bez greske....Dotore odvezao dobro...vrlo dobro...Vinjales odlicno.....nego poznat mi onaj mali sto je zavrsio 13 ti....Stilgare....jel pratis
he he pratim svi imaju po jedno padanje u trci, u Argentini Lorenco nije hteo da vozi posle pada , u amerikama Rossi nonsalantno otiso u boks, Markez je vozo do kraja i uzo 3 boda koja mogu da budu presudna na kraju :) Praticemo zajedno do kraja sta ce biti :)
p.s. 2013 bese Markez bio bolji za 4 poencica ispred drugoplasiranog :)

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Maj, 2016, 15:53
Vinjales!!!!!!!!!!!!!!!!!

Srce na mestu.

Ajde da ga ne pominjemo  :)! Bas da ga ne pominjemo  :)! Da se dogovorimo da ga ne pominjemo  :)!

Mik

Citat: eclipse4 poslato 08 Maj, 2016, 22:52
sad citam na sajtu motogp-a da ce rosi izgleda naredne dve trke startovati sa zadnje pozicije!!! optuzen je za bacanje kore od banane na stazi..... :(


A jel' nije bacio dve danas?  [neampojma]

(Ako mu to sumiramo, pa zabrojacemo se.)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mik

Sveukupno, nije ni malo vazno ko je pobedio Uzivali smo u (aj' nekoj) lepoj voznji.

Nego, posle ovoga, iskrsava pogolem jedan razlog za potpunu srecu i radost!

A to je cinjenica da francuzi ne siju gace, ali bi nam to stizalo sa sve hemoroidima u paketu  :o  [doh].

Naucno? Naucno, ili strucno zapeto, montirano ....  :),   [neampojma]

Sta god da je, al' bitno je da nam francuzi ne siju gace!  [doh] [doh] [doh] . Kakav forsaz potpune nehigijene ... [neampojma]