Glavni meni

Koji izduv staviti na gsxr-a?

Započeo ToniTurbo, 04 Maj, 2016, 13:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ToniTurbo

Kao sto naslov kaze, planiram da stavim neki top umesto fabrickog pa je svaki savet dobrodosao. Imam u planu da bude glasniji od fabrickog ali da ima i lep zvuk a ne samo da vristi kao da nema auspuha uopste... Gledam neku yoshimuru tri-cone na kp koja je bila na k5ici sto mi je idealno sto se tice montaze al opet ne znam kako se ona pokazala... Hvala unapred  [thumb_up]

Andreja

Praktièno, sve kr¹teno ¹to stavi¹ i ¹to nije propalo unutra æe imati lep zvuk. Naðe¹ onaj koji ti se najvi¹e svidi i to je to.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Yoshi,Akrap prvi izbor. A mozes i Arrow, Leovince, Mivvi..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

Kako se pokazala yoshimura? Pa gle cuda da suzuki ima bas fabricku varijantu sa njima.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ToniTurbo

Narucena Yoshimura sa slike:





Hvala svima na pomoci!  [thumb_up]

Gavrolini

Drugar ga ima na k5-k6.... Odlican zvuk, nema greske

Mik


Glava Dole

Citat: Mik poslato 07 Maj, 2016, 01:50
Citat: ToniTurbo poslato 04 Maj, 2016, 13:02
Imam u planu da bude glasniji od fabrickog...

Zasto?


A zasto da ne? Treba da bude tisi od fena za kosu?

Slaninar

Obavezno snimak - da vidimo & èujemo! :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Adamovic, Olukovic, leo iz Vince, ..... a moze i bez ista....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: Milos96 poslato 07 Maj, 2016, 03:12
Citat: Mik poslato 07 Maj, 2016, 01:50
Citat: ToniTurbo poslato 04 Maj, 2016, 13:02
Imam u planu da bude glasniji od fabrickog...

Zasto?


A zasto da ne? Treba da bude tisi od fena za kosu?

Kao prvo, zato sto je fabricki lonac bolji! (Uvek je bolji, kvalitetniji, i motor je podesen za taj fabricki lonac.)

Kao drugo, zato sto je najlepsi! (Skoro pa nema savremenog motorcikla kome je lonac tako uklopljen u ceo dizajn. K5 je jedan od najlepsih motora za sva vremena.)

Kao trece ...
Kao ...
...
Al', kao poslednje, a zasto buka?


Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Maj, 2016, 13:32
Adamovic, Olukovic, leo iz Vince, ..... a moze i bez ista....

Pa kad im se tako 'oce :). (Nepristojno i beskorisno. S tim da, kad bi' imao neki od modernih motora, ne bi oklevao da promenim izduv zbog estetike. A ne da pravim buku.)

Nego (Pitanje)  :) ?

Kako to zvuci bez lonca?

UFF


Mik

Citat: UFF poslato 08 Maj, 2016, 00:38
nije to buka to je muzika
Aha  :)! Bese neki gitarista, Vili Vinsent (ovo nisam korektno napisao, pod sigurno, al' ga bese  :), e time sam terao one crne bube iz kuce svojevremeno. Behose i bube! Muzike se ne secam.

Mik

Ako se dvoumis i premisljas ...

TACNO JE OVO:

NISTA osim fabrickog!
Osim ako to ne zahteva neka estetika (i to ce da te kosta, pa zajebe, pa dodatno kosta), ili vozis trke, pa ko ga jebe, pretpostavka je da imas sponzore. Raspitaj se dalje, tek za fabricku stvar, za neprofesionano koriscenje zamene nema (osim iz estetskih razloga).

UFF

fabrika ugradjuje raznorazna govna ne zbog dugotrajnosti ili performasi masine vec zbog ekoloskih zakona i normi tako da se ne slazem sa tom izjavom

Gavrolini

Bas tako. Fabricki je daleko od najboljeg pa cak i dobrog.  Sa dobrim brendiranim izuduvom osim boljeg zvuka moze se dobiti dosta i na performansama

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 09 Maj, 2016, 04:01
Bas tako. Fabricki je daleko od najboljeg pa cak i dobrog.  Sa dobrim brendiranim izuduvom osim boljeg zvuka moze se dobiti dosta i na performansama

+1
S tim da èesto treba podesiti i usis vazduha i dovod goriva spram otvorenog izduva da bi se dobilo na performansama. Otvoreni izduv u odnosu na fabrièki obièno tra¾i i otvoreniji filter vazduha i vi¹e goriva (veæe dizne ako je s karbovima, drugaèije mapiranje ako je dir. ubrizgavanje, neki motori ovo drugo reguli¹u i automatski koliko znam).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Mik

Citat: UFF poslato 09 Maj, 2016, 03:18
fabrika ugradjuje raznorazna govna ne zbog dugotrajnosti ili performasi masine vec zbog ekoloskih zakona i normi tako da se ne slazem sa tom izjavom

Citat: Gavrolini poslato 09 Maj, 2016, 04:01
Bas tako. Fabricki je daleko od najboljeg pa cak i dobrog.  Sa dobrim brendiranim izuduvom osim boljeg zvuka moze se dobiti dosta i na performansama

Nije tacno!

Procitajte kako je Charuga opisao svoje stradanje sa aftermarketom, a i kod mene ste dobrodosli da vam pokazem 2 djubreta (jedno od ta dva djubreta je Rizoma.)