Glavni meni

Kupujem motor, opet :D

Započeo Kanarinac, 18 April, 2016, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

con3

Citat: freepartyman poslato 05 Maj, 2016, 01:06
Citat: con3 poslato 05 Maj, 2016, 01:01
Ovaj ???
http://www.polovniautomobili.com/motori/8185990/yamaha-r1
Ova sema je isla uz zlatne felne.. [zvizdi] [neampojma]
Nije znao onaj sto je farbao,nema ni one nalepnice napred R1,pazi za ove pare i nije fiksno dace on i za 5000 .O tek sad vidim vile i 5000 je puno.

Kanarinac

Zvao ga danas, kaze koliko vidi fabricka boja nije farban. Motor oduziman, bio na proveri i vracen. Oko broja su smirglali,gulili on je to samo sprejem pretrcao da se ne vidi :D Vile od 2006, motor otvaran, otpale valjda nitne sa korpe i udarile u radilicu pa je i to menjano i ne znam jel jos nesto unutra dirao. Kaze 5400 fixno, ali ovo ni 5000 ne vredi :)
@boban
Ima kod nas dva cross plane na oglasu i jos jedan van njega, koja mogu za oko 8000 da se uzmu, ali dzabe ne mogu toliko da se pruzim


Kanarinac

Pa necu suzuki,a i nemam te pare :) Zavrsna obrada yamahe i suzukija nebo i zemlja,a ni boja mi sr ne svidja. Da ne nabrajam dalje razloge :)

Glava Dole

Auuuuuu ako te kosta cuje... ;D

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 05 Maj, 2016, 03:53
Auuuuuu ako te kosta cuje... ;D

...koliko znam i on je presao na Ondu... [zvizdi]

¾arko1983


freepartyman

Deluje dobro i zanimljiva je sema. Ali je stariji model.
Citat: Milos96 poslato 05 Maj, 2016, 03:53
Auuuuuu ako te kosta cuje... ;D
Moze da cuje Kosta,on je pristrasan,a treba biti realan.To  moze da vidi svako ko ima oci. Nebo i zemlja stvarno.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

Jbg mator, kod nas se nista novo nije pojavilo ovih par nedelja

DebeliZmaj

ovaj r1 se i meni svidja
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

gixxer

Hocu ja Suzuki,neka mu je zavrsna obrada losija

Kanarinac

Aktuelno i dalje, iz oglasa sam pogledao par i sutra gledam jos dva posto su u BGu

Kostić

ja jesam pristrasan, raðe bi vozio suzuki, al kad je izgled, tj, ta finalna obrada u pitanju, suzuki je zadnji. nekome to nije bitno. nekome jeste. jamaha pravi relativno dobru finalnu obradu, honda je verovatno vrh japanaca  na tom polju. al na kraju, svako bira ¹to mu du¹i milo.... i boli ga kurac za javno mnenje.

boki nisam ja pre¹o na hondu, nego je honda samo privremeno re¹enje, kog sad ne mogu da se otarasim. jedino na ¹ta bi ja pre¹o, jeste krava, ko ¹to sam i uradio, al samo zbog para... dobro i zbog izgleda. al te oèi buljave ... ;D

DebeliZmaj

dakle kole .. sad imas hondu koju ne bi da vozish a vozish a bi da prodash al ne ide
i imash kravu koji bi da vozish a ne vozish a hteo bi registrujesh ali ne registrujesh
jer ovaj gore pomenuti ne mozesh da prodash... ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Komplikovane okolnosti... ;D To se ka¾e, 'oæe i da stisne i da prdne... Ne¹to kao Kanarinac kad kupuje motor... :o ;D Jaooo, sad se setih, kad bude kupio motor, verovatno æe da juri plastike bez ogrebotina... ;D

E da, zna¹ kako bi se ti smorio da proba¹ R1... ;D

DebeliZmaj

ja?
hhahahahaahahah .... ne vuci me za jezik .. jest mali motor
al ako se sklope kockice ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Danas sam pogledao 2 u Bgu, oba su crna, 2006 god. i po recima vlasnika vrhunski nikad padano.
http://www.polovniautomobili.com/motori/8351674/yamaha-r1
Ovaj sam pogledao prvi, kaze vlasnik nije padano, nema sta da se pipne bla bla. Dodjem ja, posle par minuta dolazi lik motorom,dakle ne mogu da ga upalim dok je hladan. Cela desna strana farbana, ja pitam kako kad nije padano. Dobijam odgovor pa znas prethodni vlasnik je klizao. Motor prljav, zapusten, sav u ogrebotinama, stranica farbana oko nalepnice,a nalepnica pocela da se odlepljuje. Crna 5000 fiksno.
http://www.polovniautomobili.com/motori/8267049/yamaha-r1
Odem do Borce da pogledam ovaj motor, u oglasu pise extra stanje, na telefon mi kaze motor kao nov. Stignemo, a motor farban u krug, prednja maska pukla ispod fara, plastika ispod prednje maske lepljena necim za prednju masku da bi se drzala, farovi krpljeni, hladnjak krpljen epoxijem ili tako necim, nogostup uvrnut itd. Jednom recju lomina,okrenem se i odem.
Nije ni jasno sto ljudi to rade, zar nije lakse reci u kakvom je stanju pa ako mi odgovara dolazim,ako ne idem dalje da trazim i ustedimo vreme obojica

Lazic

Nisam znao da ima R1 2006-to sa 139 i sa 185ks... Inaèe na slikama oba izgledaju ok za 10 godina...

DebeliZmaj

kanarinac: njima je cilj da prodaju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell