Glavni meni

Udes u Kneza Milo¹a - 14.04.2016.

Započeo Flojd, 14 April, 2016, 09:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Flojd


Major


ЯЭВОЛУТИОН

nema direktnog sudara....motorciklista je verovatnije samo ocesao auto....motorcikista pao a motor se odkotrljao jos stotinak metara....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Jefta

Motor uopste nije ostecen od napred tako da nije bilo ni ceonog sudara kako pisu novine.
Totalno pogresne informacije

freepartyman

Vidjao sam ovaj motor u takovskoj ulici par puta,verujem da je to bas taj jer je limited edition upitanju. Zasto su ga vozili na VMA kad je klinicki tu ?  :wtf:
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ZEMZEM

#6
Poèelo je  [pop] , ne zna¹ dal je gore noæu kad pijani kolima jurcaju u povratku sa splavova i klubova ili danju kad se ¹minkaju i telefoniraju dok voze.

Tek sada proèitah i ovu drugu vest, novinari su èudo. Ko je sada kome pre¹ao u traku   [neampojma] [neampojma] [neampojma]


TEEfqd

ovo pise blic

Do udesa je došlo na uglu ulica Kneza Miloša i Vojvode Milenka, kada je, iz za sada nepoznatih razloga, vozač automobila marke "suzuki" prešao u suprotnu traku i direktno udario u motor.


automobila marke suzuki? ko je na kraju usao kome u traku? veze ovi novinari nemaju, samo naprave zabunu

Hohštapler

...bitno je ko je koga udario ako æe se tra¾iti ispunjene zakonsle pravde... al je to sad tako nebitno... vratiti ga neæe...

O novinarima (èitaj: bezobraznoj, beskrupuloznoj, le¹inarjskoj bagri) ne bih tro¹io daha...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Deki295

ono sto si trebao danas ostavi za sutra,tada mozda vise nece trebati

Darko

Citat: freepartyman poslato 14 April, 2016, 12:28
Zasto su ga vozili na VMA kad je klinicki tu ?  :wtf:

Zato sto je bila sreda , a sredom mi dezuramo , tj VMA , a ne klinicki

Forza Vale 46

Neka mu je laka zemlja.

ljupche92

Citat: Darko poslato 14 April, 2016, 19:14
Citat: freepartyman poslato 14 April, 2016, 12:28
Zasto su ga vozili na VMA kad je klinicki tu ?  :wtf:

Zato sto je bila sreda , a sredom mi dezuramo , tj VMA , a ne klinicki
Znao sam da ima neka fora, ali nisam hteo da lupam..  Cekao sam nekog ko zna.


Neka mu je laka zemlja!!! :(
[cheers] [cheers] [cheers]

VR 46

Нек почива у миру.  :(
Није ми јасно како возач аутомобила није рекао шта се стварно десило.
Twist of wrist!

srbac


TEEfqd

Citat: srbac poslato 15 April, 2016, 00:28
Pa postoji auto Suzuki !!

jedne novine pisu citroen druge suzuki

boki68

nemam reci zao mi je coveka . nesrece se cesto desavaju ,(po procenama obicnih ljudi i  novinara takodje i  neupucenih ljudi , bajkeri su uvek krivi.) strasno i samo bih dodao za novinare, da se dovezem na hohstaplerovoj izjavi novinari su stvarno ocaj i sramota , pise ko sta hoce kojakakve lazi i neistine i niko za to neodgovara , jbg zemlja Srbija

Forza Vale 46

Citroen je bio, a suzuku je on vozio..novinari nisu znali ni sta se zapravo desilo ali su morali nesto da kenjaju i ako nista nije tacno.
Direktan udes? pa kako direktan kad se na slikama vidi da motor nije ostecen??? evo i tog citroena

Forza Vale 46