Glavni meni

Pomoc oko vodene pumpe

Započeo Jagodinac, 11 April, 2016, 23:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jagodinac

Evo ovako.. Drug ima Piaggio Beverly 500.. Imao je peh oko vodene pumpe.Tacnije pritisak mu je slomio onaj poklopac. Ostatak poklopca je probao da skine,ali tada je i nastao najveci deo problema.Jedna od rupa u kojoj se srafi poklopac pumpe se bukvalno raspao. Kako resiti problem ? Unapred zahvalan. Pomocu slike cete uociti problem.


Taraba

Jedino da se navari pa da se ure¾e nova rupa.
Da je samo razjebao navoj mogao bi helicoil ili urezivanje za veæi ¹raf, ovako mora da se vari.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Conti-Moto

Dobro ti kaze Tarabic, popuniti rupu i urezati novi navoj ... nema druge.
Novo !!!
Conti ROAD !!

rboban

HTS 2000


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

Jagodinac

A ne bi moglo nekim tecnim metalom da se popuni..pa jos dok je sveze..da se napravi navoj ?

Gvozden

Po Tarabinoj direktivi,  samo jos izbaci te krstake i stavi imbuse...

- kucna popravka...mozes i da proveris jel moze jos koji krug da se doreze navoj i stavi duzi sraf ( ako ima mesa, mada...var je kewa)

Jagodinac

Aluminijum je druze u pitanju. 😞

Taraba

©ta sve ljudi vare, ¹to misli¹ da ne mo¾e i marinija? :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jagodinac

Citat: Taraba poslato 12 April, 2016, 00:42
©ta sve ljudi vare, ¹to misli¹ da ne mo¾e i marinija? :D
'be¹ ga..nemamo bas nekog dobrog majstora za marinija.. 😫

Hohštapler

Teèna govna æe tu samo da naprave sranja... nemoj ni poku¹avati i ovako si u banani...
Tarabiæe metoda jedino da bi bio miran.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

rboban

Ride It Like You Stole It

Jagodinac

Citat: Ho¹tapler poslato 12 April, 2016, 08:44
Teèna govna æe tu samo da naprave sranja... nemoj ni poku¹avati i ovako si u banani...
Tarabiæe metoda jedino da bi bio miran.
ma nisam ja u banani.. nije za mene,vec za druga...prenecu mu..ukoliko imate jos koji predlog...slobodno dajte. Jbg,sjebao je poslovanje.

juga


Jagodinac

Dakle uz pomoc CO2 se radi sa ovim HTS?Jos koji predlog?

rboban

Obican gasni brener, nema CO2 ..... mislim da imam jos par sipkica u garazi, provericu...
Ride It Like You Stole It

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Odlgedao ceo klip, stvarno dobar ovaj HDS 2000. Ako je stvarno kao sto kazu na klipu...

Jagodinac

Drug resio problem,hvala svima... Inace rboban...mogao bi da nam napises nesto vise o tom hts2000 ? Gde si ga nabavio ? Kako se pokazao itd ?

Joker

Jel moze ovo na prohrom?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Jagodinac

Citat: Joker poslato 17 April, 2016, 23:20
Jel moze ovo na prohrom?
Od kad si krenuo kapije da radis drug ? :D