Glavni meni

Poluge kvacila i kocnice sa R1 2003 na cbr954 dali moze da se upasuju

Započeo Darko.Kinez, 10 April, 2016, 16:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko.Kinez

Pozdrav drugari imam jedno malo pitanje,posto sam u nedoumici da uzme neke poluge kvacila i kocnice od R1 2003 diode alu cnc zanima me dali mogu da se upasuju na 954,ako ne koja mi solucija ostaje da ih namestim,hvala na odgovoru

Inace dobijam ih u zameni nekoj pa me zato interesuje da znam sta da radim hvala

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Jedina normalna solucija je da kupis poluge za 954 ...
Ubedjen sam da na tvoje pitanje niko ne moze dati ispravan odgovor.

http://de.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160410060856&SearchText=honda+cbr+954+brake+and+clutch
Novo !!!
Conti ROAD !!

Darko.Kinez

Citat: Conti-Moto poslato 10 April, 2016, 17:07
Jedina normalna solucija je da kupis poluge za 954 ...
Ubedjen sam da na tvoje pitanje niko ne moze dati ispravan odgovor.

http://de.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160410060856&SearchText=honda+cbr+954+brake+and+clutch
znam ali posto ih dobijam u zameni za smesne pare. zato sam i pitao.. ako nista na kraju ce ici u oglase :)

Darko.Kinez

 Danas stigle rucice,pa me zanima jel neko prepoznaje kacenje od cega su :D posto sam ja pogubljen i ne znam ni ja sam xD










rboban

Pa to su rucice sa Rossijevog motora, prepoznao ih.....!!!!
Ride It Like You Stole It

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko.Kinez

Citat: Ho¹tapler poslato 13 April, 2016, 08:54
èime si slikao...? tosterom? ;D
A nisam ja slikao vec burazer, posto ja nesam kod kuce :D a on ima nokiu 520 samo sto je prezivela solunski front

UFF

sve moze da se nabudzi ali zasto bi to radio?
pogotovo sa prednjom kocnicom

mrle


jevta


Darko.Kinez

Citat: UFF poslato 13 April, 2016, 11:31
sve moze da se nabudzi ali zasto bi to radio?
pogotovo sa prednjom kocnicom
Iskreno UFF pitao sam cisto onako,mene je to dotlo za zamenu,tako da naj verovatnije cu i da ih prodam,jel mi ne trebaju :) ali cisto sam pitao,posto imam dve pumpe kocnice od cbr954,a  imam i jednu od pumpu kocnice od r1 :)

Darko.Kinez

E pa da se javim, da sam danas najzad ja video rucice i uporedjivao ih.  Kako mi je receno bile su kao sto sam napisao na r1 2003,ja sam uporedjivao i gledao sta i kako.  Na pupu od r1 koju imam pase poluga kocnice i radi perfektno poso.  A poluga jvacila nazalost ne moze ni na 929,a ni na 954. Evo i boljih slika.  E da i da napomenem rucica kvacila deo koji dolazi gde je saf je tanji dosta. Od standardnih rucica. , sad cu i slike postaviti,a naj verovatnije ce rucice ici na dobos :) ,ustvari na prodaju ili zamenu za ruice koje odg za 929 i 954