Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

pa da, lako je laziæu da se kurèi kad mu ne dolaze na adresu gde ¾ivi nego idu kod keve. aj budi frajer pa izbegavaj na adresi gde ¾ivi¹

Lazic

Hahahahaha, to bi bilo jo¹ lak¹e, danju nisam kuæi, noæu ne otvaram nikome, kamere na ulazu, aplikacija za video nadzor na telefonu... :D Ako nekako doðu na vrata samo pustim Lea da laje... :D

Major


ЯЭВОЛУТИОН

jesi razmisljao da pustis zenu da otvori vrata....veruj mi posle vise ni ne dolaze....smatraju da si vec dovoljno kaznjen....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Kostić

 daj jednu na zajam nisam jebo od kako su pomrli dinosaurusi [panic] ;D vraæam celu malo istro¹enu ;D

Lazic

Malo istro¹enu ??? Pa ti æe¹ da je tera¹ da posle seksa peèe paprike... :o Zaboravi... ;D

Kostić

pre seksa laziæu, ne mogu da jebem gladan a i volim kad joj kosa smrdi na kujnu i znoj ;D

Lazic


Hattrick


UFF

Citat: Laziæ poslato 23 Septembar, 2017, 18:52
Malo istro¹enu ??? Pa ti æe¹ da je tera¹ da posle seksa peèe paprike... :o Zaboravi... ;D


[rofl] [kralj] [klanjam_se]

Lazic

Citat: kosta66 poslato 23 Septembar, 2017, 18:57
pre seksa laziæu, ne mogu da jebem gladan a i volim kad joj kosa smrdi na kujnu i znoj ;D
To je razlika izmeðu mr¹avih i debelih, ja ne mogu da jebem sit, ubije me kiselina i 'oæu bacim peglu... ;D

@Uff:
:-*

El Jefe

Тц тц, шта ви то налазите у женама, дрози и алкохолу?
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Kostić

¹to se mene tièe, ¾ene benzin i alkohol. narkomane volem ko i pandure.... :)

Lazic


UFF

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2017, 13:31
Citat: kosta66 poslato 23 Septembar, 2017, 18:57
pre seksa laziæu, ne mogu da jebem gladan a i volim kad joj kosa smrdi na kujnu i znoj ;D
To je razlika izmeðu mr¹avih i debelih, ja ne mogu da jebem sit, ubije me kiselina i 'oæu bacim peglu... ;D

@Uff:
:-*


vidis to mi nikad nije bilo jasno


odvedes ribu na romaticnu veceru prvo
posle na pice ili par komada
pa onda sex


koji kurac bre?

POGRESAN REDOSLED


kako da pijem kad sam se najeo?
nema mesta, a i da ima alkohol ne deluje na pun zeludac, koji kurac pijes onda?
a posle klope i pica da jebes? :D
vazi, moze samo ona da jebe tebe  [rofl]


PRVO sex!

posle ozednis jer si se oznojio pa na prazan stomak sjebes nekoliko piva, em ti lepo sto si zedan, em se uradis
pa tek onda sednete da jedete ko ljudi gladni i umorni kad hrana najvise prija i posle na spavanje

e tako treba


Hurricane

..to sa klopom prvo, tako valjda zene vole,

Ne pokusavaj da shvatis, jednostavno je tako

Vole klopu valjda vise od sexa ili je to sto slabije podnose glad od nas

Znaci ko pojebe bez da vodi na klopu, racuna mu se duplo

UFF

ja vala NIKAD ni jednu nisam vodio na klopu pre sexa.
hvala za bodove, nisam znao :D

ako je gladna mogu nju da vodim da jede, ili ako jedem i ja onda je vozim kuci i poljubim u obraz pa se vidimo drugo vece (i da jedes pre vidjanja picka ti materina gladna)   [rofl] mada je ok da joj dam dezert u formi felacija dok je vozim kuci


znas ono kao aj idemo na kafu, ne pijem kafu, dobro aj idemo na pice i cigaretu.. e, aj se ti lepo kod kuce izdrogiras, napusis cigareta popusis paklu i slicno, napijes kafe ili cega god zelis pa kad zavrsis sva svoja sranja onda se vidis sa mnom bez da imas druge potrebe a?

zamisli ja da kazem e aj se vidimo i idemo da kenjamo zajedno

sto?

pa kenja mi se stalno, idemo kenjamo zajedno  [ludak]

Kostić

au jebote bog. zanemeo sam. kad porastem biæu ko zeleni zub.   [klanjam_se] [kralj] :)