Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

mog drugara zustavili.....isto neki saobracajni zajeb....stiglo da ide u zatvor...zaustave ga saobracajci...i on im kaze da nece duva nego da ga odmah vode u zatvor....dao im i resenje....znao je da ce na treznjenje....ovima bilo pred kraj smene....papirologija ume da potraje tri cetri sata...napisali mu nevezan pojas....5000 a ako platis skoro odmah 2500
uglavnom...izbace ga iz kola i posalju taksijem kuci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

klasican divljak

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Februar, 2017, 13:44
mog drugara zustavili.....isto neki saobracajni zajeb....stiglo da ide u zatvor...zaustave ga saobracajci...i on im kaze da nece duva nego da ga odmah vode u zatvor....dao im i resenje....znao je da ce na treznjenje....ovima bilo pred kraj smene....papirologija ume da potraje tri cetri sata...napisali mu nevezan pojas....5000 a ako platis skoro odmah 2500
uglavnom...izbace ga iz kola i posalju taksijem kuci....
Kunem ti se, jednom me malo depresivnog uhvatio radar kod buvljaka, mrtav ozbiljan sam pitao policajca da li mo¾e da napi¹e da sam ga tukao i da me privede da se malo odmorim od svih... Samo mi je vratio dokumenta i rekao da to vi¹e ne radim... Nikad nisam saznao da'l je mislio da ne vozim brzo ili da ih ne molim da me hapse... :o :D

Glava Dole

NIKAD ALI NIKAAAAD NE VERUJ DROTU !!! 2 puta su mom caletu rekli da sam dobio 30 dana, dolayili opet prekljuce i rekli da im obavezno javi cim dodjem u SD da ce dolziti opet itd... meni 3 puta preko fona... njemu jos kao ako tamo ima samo motor zasto to ne potpise da mu prodje sto pre, to kao moze... jos ih pita z akoje kategorije, ovaj kaze mogu da vozim sve ostalo imao i C..D..A... sta god imao... zabrana samo za B 30 dana... znaci 5 puta ukupno isto to rekli dok se nisam javio... kaze ovaj preko telefona da ponesem dozvolu il licnu... naravno ponesem, dam na uvdi... tek kad sam potpisao on mi kaze "ovo sotaje kod mene" i uzima dozvolu... sad kaze mozes da vozis samo rolere il biciklu.. i da moze da upise i da je izgubljena... reko je l' nije kasno sad? Kaze jok... vec si potpisao [glavazid] [glavazid] [glavaid] kaze video samo tih 30 dana a onih 8 meseci i 18 poena nije primetio... a dolaze i zovu 5 puta.. kurac moj nisu videli... navlakusa klasicna.... znali da se onako nikad ne bi javio...
Epilog 8 meseci plus 30 dana, ponovo polaganje, neka voznja casova i sta ti vec znam... kad istekne valjda nem pojma... bol me i kurac vise... osto sam potpuno bez kartice akd sam debil lakoverni... sta pije kafanaaaa ja placam za sve... posto sam PESAK igrom sudbine... sad doso iz kafane, uz pevaca i pevacicu popio pola karika za jedan klip i bol me kurac i za dozvolu i zato sto nece dupali... danas me tako izbacilo iz takta da mi doslo da lomim sve oko sebe kad mi uzeo karticu...

UFF

sad prodaj sve, ionako ti nece trebati motori u skorije vreme, pa skupljaj kintu dok ne polozis ponovo

viper

Sad vozi bez dozvole jer ne mogu da ti je uzmu ;)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

koga boli kurac za dozvolu, muka je ¹to ide¹ pe¹ke. u tvojim godinama niko nema dozvolu. samo ¹minkeri ;D

Bori¹a

Citat: kosta66 poslato 05 Mart, 2017, 13:16
u tvojim godinama niko nema dozvolu. samo ¹minkeri ;D

odavno nista gluplje nisam procitao

ne razumem u cemu je fora kurciti se bez dozvole... ja za sve sto vozim imam dozvolu, ne zentam ni od cega, zaustavi me pandur, dobar dan dobar dan, izvolite, hvala dovidjenja...

Kostić

fora je u ¾ivotu bori¹a sine. i umeæu ¾ivljenja. ti to ne mo¾e¹ da razume¹ jer si se rodio u mleku.

joka

 Tako bi trebalo, ali u dana¹nje vreme? Te¹ko stekne¹ dozvolu, pa ti je tako lako oduzmu   [neampojma]

Kostić

#2650
to oduzimanje dozvole je èin sadizma i pohlepne kuture lukavstva. siled¾ijstvo, izigravanje roditelja naciji i sve ono najgore ¹to postoji u èoveku, izra¾eno kroz moæ i teror. jo¹ jedan sistem ubacivanja para u kasu. jednom kad nauèi¹ da vozi¹ bicikl nikad ne zaboravlja¹, pa je ta fora besmislena. ali kao vid kazne jel, e sad æemo mi moæ, da ti se najebemo majke, vozi¹ pijan, uradio si ovo, ono, aj na polaganje. heh... ako im je do toga, nek ¹alju u zatvor, a ne da vade pare narodu iz  d¾epa zarad dobroèinstva. ¹to vi¹e toga, to vi¹e besa u narodu. a narod je besan. mnogo je besan i to se vidi. i te nove fore oko tih podkategorija, ¹ta nam govore? govore nam da nam je omladina tupava, glupa, nesposobna za ¾ivot. pa mora nekako da se nauèi neèemu. to mogu da razumem, ali oduzimanje dozvole i ponovno polaganje ne. to je sadizam. onaj psiholo¹ki, najte¾i oblik, onaj sa osmehom. i ni¹ta od svega novo osmi¹ljenog sistema ka¾njavanja neæe da zaustavi smrtnost u tom saobraæaju. samo æe da napuni kasu. ako im je do ka¾njavanja, nek trpaju u æorku. no pola srbije bi sedelo tamo jelda... normalno je da èovek treba da ima dokaz, da poznaje pravila, tj da ima dozvolu, al nije normalno da mu neko posle ka¾e, aaa pa ti ne poznaje¹ pravila jer si ih kr¹io. ma ajde majketi. ako si ih kr¹io ne znaèi da ih ne poznaje¹. ajde neka uvedu da ako si cirke, odmah na licu mesta ide¹ u æorku recimo 5 dana. odmah, ne kasnije ne sutra. ako si prekoraèio brzinu isto, za svaki prekr¹aj isto. za mesec dana niko ne bi nastradao i svi bi bili kulturni, bez da im se uzima novac. svatili bi da svoj prekr¹aj ne mogu da kupe, nego moraju da sede pet dana u æorku. u deset dinara da bi se svet preokreno naopaèke unas.

Darko

Kole brate , ne seri !!!

Da majmun koji je bio nalizan alkoholom nije bio nalizan - ti bi sad imao motor ...

drugo , tu gde je bio tvoj motor mogla je da bude i trudnica koja gura kolica ...

I ne sviraj kurcu sa tim stavom "vi ste limunade, u moje vreme su bili muskarci" . Fora je u umecu zivljenja? Borisa ne zna da zivi a ti znas ?

Znas , meni si ti oduvek nekako bio uzor ... mnogo mi krivo sto numem da zivim tako kao ti ... hahahahahah

Ne sviraj kurcu majke ti

Lazic

@Milo¹:
Jesam li ti ili ne bar 10 puta ponovio da se ne javlja¹... ??? [facepalm]

Bori¹a

ja ne umem da zivim, eto, sta cu jadan :(

Lazic

Vidi se da n'ume¹ èim sa 20 godina vozi¹ Hondu... ;D

Kostić

#2655
bori¹a, to ne ume¹ ni da se obrije¹, kamoli da ¾ivi¹. dare, ja se li¾em alkoholom redovno. ako utepam pe¹aka, odma se besim. lik koji je utepo moj motor nije ga utepo namerno, a sluèaj se desi svakome. inaèe, vi klinci ste boranija. nema svrhe da vam to non stop ponavljam. najgori soj ljudi je upravo takav ko ti (volim ja tebe ali to je istina) koji èoeka koji je pijan oborio motor nazove majmunom. nije on majmun, on je èoek koji nenamerno oborio motor. da je nedaj bo¾e oborio trudnicu, verujem da bi se ubio, a i ako ne bi, sedeo bi u zatvoru. naravouèenije: dobro upamti ovo ¹to ti pi¹em. nedo ti dobri Bog, da ti sluèajno prekoraèi¹ brzinu i sasvim sluèajno obori¹ pe¹aka. nemoj da mrzi¹ ljude koji ne¹to zaseru nenamerno i da ih osuðuje¹. inaèe, mene boli kurac kako ti ¾ivi¹, ja ¾ivim kako moram i kako oæu. dao bi ti plus, al sam ih podelio pa nemam do sledeæe ture :)

Bori¹a

dobro, ja ne umem da zivim, zato kad krenem da se vozim, mahacu vama sto umete i idete pesice...  [hello]

Kostić

inaèe, poziva¹ manijake da im da¹ potrvrdu da su dali krv iako nisu dali. kurèi¹ se javno na mnogo polja a radi¹ posao koji treba da isplati stan i kredit. kenja¹ o mnogim prekr¹ajima a moguæe i o kriviènim delima unazad tri godine kolko ja èitam forum. trsi¹ se i glumi¹ budalu. ne bi ja voleo da ¾ivim kao ti.

Darko

Pa vala , u svakoj temi on je baja a mi smo debili ... celom forumu pripoveda kako je on u njegovo vreme radio to i to i da smo mi debili koji se ne bi snasli tada jer sad sve imamo ... o jebem te vise bas...

Eto , nauci nas malo , kako da zivimo ? Sta ja to radim pogresno i sa cime nisam zadovoljan cime ti jesi ?

Porodica mi zdrava , fala Bogu , deca normalna i zdrava , gotive me do jaja , imam sta da pojedem i obucem , a i klincima mogu da priustim sta treba... ne zavisim ni od koga , imam super prijatelje koji mi dolaze u kucu i kod kojih i ja idem.. kinta , ko i svi .. borba . Nekad ima kolko oces , nekad ima za pljuge i kafu sa drustvom... uglavnom , nesto kapne 6.-og i 21.-og kao sigurica...

Objasni mi gde sam pogresio , i sta si ti uradio toliko bolje , jer ocigledno ne kapiram

Kostić

bori¹a sine, ja idem pe¹ke samo kad nemam ¹ta da vozim. dozvola mi nije potrebna. a tebi ¾elim da se navoza¹ ove godine ko ja za ceo svoj ¾ivot. makar jedno milionèe. :)