Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: vlada_dee poslato 25 Maj, 2016, 15:17
......

Vidim da je proslo vec neko vreme, reci, sta si uradio sa ovim? Meni pokusavaju da dostave poziv za slicnu zajebanciju, tj. takve promile. Info na netu kaze 100.000din, 15 dana itd. Da li da se javljam, sta da lazem?
Neko sa iskustvom? Moze i na PP. Hvala!

Ja nisam imao sta da lazem kad je sve bilo crno na belo mada sam mozda jedino pogresio sto sam se uopste odazvao sudiji i uredno izasao(mada sam zato dobio minimalnu kaznu od 116.000 :o ), pokusali da mi uruce resenje jos pre skoro god dana ali pogresili adresu, postar mi rekao sta sam dobio ali vratio i napisao da je potpuno druga porodica na toj adresi(sto i jeste tacno) i vise niko nista nije ni slao... a lazic kaze da i resenje moze da zastari a ja sam sad u cacku, mojima sam rekao da nista ne preuzimaju u moje ime i valjda ce da zastari nadam se... poslace vrv patrolu par puta pred zastaru ali kuci nece moci da me nadju, nadam se da cu tako da se izvucem... ako ne corka i u kurac, pare im ne dam :D

clutch&brake

Citat: Milos96 poslato 25 Maj, 2016, 16:20
Citat: vlada_dee poslato 25 Maj, 2016, 15:17
......

Vidim da je proslo vec neko vreme, reci, sta si uradio sa ovim? Meni pokusavaju da dostave poziv za slicnu zajebanciju, tj. takve promile. Info na netu kaze 100.000din, 15 dana itd. Da li da se javljam, sta da lazem?
Neko sa iskustvom? Moze i na PP. Hvala!

Ja nisam imao sta da lazem kad je sve bilo crno na belo mada sam mozda jedino pogresio sto sam se uopste odazvao sudiji i uredno izasao(mada sam zato dobio minimalnu kaznu od 116.000 :o ), pokusali da mi uruce resenje jos pre skoro god dana ali pogresili adresu, postar mi rekao sta sam dobio ali vratio i napisao da je potpuno druga porodica na toj adresi(sto i jeste tacno) i vise niko nista nije ni slao... a lazic kaze da i resenje moze da zastari a ja sam sad u cacku, mojima sam rekao da nista ne preuzimaju u moje ime i valjda ce da zastari nadam se... poslace vrv patrolu par puta pred zastaru ali kuci nece moci da me nadju, nadam se da cu tako da se izvucem... ako ne corka i u kurac, pare im ne dam :D


Ono sto tvoji moraju da urade jeste da kazu da ZIVIS na toj adresi ali da trenutno nisi tu.
@Vlada dee sada je mnogo zeznuto sa izbegavanjem jer te okace na oglasnu tablu ako izbegavas sudiju. sude ti bez tvog prisustva sto je najgore moguce
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

I dobije¹ fiktivnu adresu i æao zdravo. Kolko sam razumeo sva dokumenta ti postanu neva¾eæa tada?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Maj, 2016, 17:22
I dobije¹ fiktivnu adresu i æao zdravo. Kolko sam razumeo sva dokumenta ti postanu neva¾eæa tada?!

ne nego kad dodjesh produzish neki
onda te savataju to jest ne daju ti
da produzish isto .... nekad dobiju
ljudi fktivnu adresu i ne svojom
krivicom ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

A mene evo upravo zaustavili prvi put otkad sam u cacku, videli me iz punta, okrenuli se i rotacija odma za mnom... bili su fini do duse, ne ko oni nasi indijanci u SDu al ni ovi ne znaju za sta je koja kategorija... tamo su morali da zovu centralu kad god me zaustavili da provere da li smem da vozim a ovaj mi prvo kaze pa ti nemas A kategoriju, ja mu objasnjavam da je motor 25kw a da smem do 35... pita me je l' to sigurno i da mi da duvam... taman mi ovaj vrati dokumenta onaj drugi ode do auta i vadi neke papire i trazi mi opet saobracajnu da proveri jos jednom i tek me onda pustili... taman sto sam ja krenuo nailazi neki crveni R i odma se okrenuli i za njim... moguce da su dobili neku naredbu da kontrolisu ovih dana motocikliste pa pripazite za svaki slucaj... sreca pa sam tek krenuo od kuce i isao polako dok ga zagrejem i nisam vozio kako nekad umem kad sam dobro raspolozen, ovi se samo odjednom stvorili pored mene sa upaljenom rotacijom...

DebeliZmaj

elem....
ima for kazesh da
morash na hm... kako se zove .. ostero... ne
aspiro .. ne .. da.. aspirometriju jer te bole
pluca :) dakle onda ne morasj da duvash
nego moraju te voze na vadjenje krvi a onda
zajebano sto moraju i motor .. dakle ti kazesh
da ne smesh vozish nikog iza a pandur mora
sa tobom a tamo kazesh da nisi saglasan sa
medicinskom procedurom ... bwhahaha a
skoro su izgubile svinje spor bash kad je
lik reko nije saglasan sa procedurom nekom
a lekar odbio zbog toga :) .. hahaah :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Ovo je mali grad, posle bi me zajebavali kad god me vide, nema potrebe kad sam bio ispravan... ko je jos pijan u 4-5 po podne :D

aæimo

Pravo pitanje Ko le jos pijan u 4-5 popodne.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: aæimo poslato 25 Maj, 2016, 19:37
Pravo pitanje Ko le jos pijan u 4-5 popodne.
Jedno slovo èuda èini... ;D

Glava Dole

Masala... jutros u pola 5 0.68 promila... jos sam i pazio ko konj da ne preteram... a da mi cale isti dan i ovo, nasao u sanducetu, stiglo pre neki dan [glavazid]
Sve lepse od lepseg, sad mi corka ne gine ;D


Dominik

To je klasicna fora da se "pismeno" smatra urucenim posle 8 dana na tabli Suda...nema ti pomoci...

Glava Dole

Meni ga niko nije urucio, ja ne idem po hleb u sud pa da to vidim... molim lepo :D

Dominik

Nista te to ne spasava...posle 8 dana na Tabli Suda si gotov :)

mareskin

Citat: Milos96 poslato 05 Jun, 2016, 21:46
Meni ga niko nije urucio, ja ne idem po hleb u sud pa da to vidim... molim lepo :D

Objasni to sudiji kad se vidite ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Za to sam se vec gledao sa sudinicom a uskoro cu opet... jos par kazni i pocece da me zove i na svadbe i krstenja ;D

DebeliZmaj

loshmi ... corka ?:) .. qq .. a da vidish ti na onoj temi ono zrav zivot, i ono brijanje grudi tamo gde su oni debilderi
oko tih kremica pomadica itd... da krenesh na vreme :) ... trolololo ...

kad se vratish bicesh zajeban ... zvacemo te Milosh69 :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Budite ozbiljni, kako da se izvucem iz ovog sranja? ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Milos96 poslato 05 Jun, 2016, 23:11
Budite ozbiljni, kako da se izvucem iz ovog sranja? ;D
Vrlo prosto, idi vi¹e u Èaèak, vi¹ da ti je zavièaj malerozan... ;D U Èaèku mogu da te uhvate za stojka do zastarevanja... :D


edit:
I ako ne zvuèi, skroz sam ozbiljan... :-*