Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: imaginos poslato 28 Septembar, 2015, 18:47
Jel dozvoljeno preticanje 2 (dva) vozila preko isprekidane linije?
Znam da kolonu cine "3 i vise vozila"...

Ako neko zna neki clan zakona, paragraf, itd.
Nameæe se zakljuèak da jeste... :D

mareskin

Citat: zorzgti poslato 28 Septembar, 2015, 17:17
Sa telefona a baguje nesto sve se poremeti na ekranu:-)

Oæe telefon da baguje posle piva ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

®or¾ GTI


durmitor2000

Auu poterao me maler prosle godine u aprilu sam preticao na punu automobilom i sad mi stiglo i jos pride sam u junu isti imao prekrsaj za koji sam vec dobio presudu. Kazna 15000din, 6 poena, 3 meseca bez dozvole. Sa ovim koje danas idem bice 12 i jos 3 meseca minimum. A jos me jedno prekoracenje brzine ceka iz Borske ulice. Da li neko ima neku ideju da li se vredi zaliti posto ovo kad se sabere imam 15poena tj stmatraju me ludakom u voznji. Ima da me salju kod psihijatra i da idem na neka predavanja. U najboljem slucaju cu imati dozvolu sledeci avgust.

goranvojska

50 ja 82.4 poena 6000 kazne i sad becim oci i pazim ko zmija noge.

Ivicat


goranvojska

Citat: Ivicat poslato 01 Oktobar, 2015, 13:28
Autom ili motorom?
auto.ja motorom van naselja ne stajem nikom samo mahnem.ovo kolima zurio sam u kraljevo i jbg upeglase me.

Lazic

Citat: durmitor2000 poslato 01 Oktobar, 2015, 11:14
Auu poterao me maler prosle godine u aprilu sam preticao na punu automobilom i sad mi stiglo i jos pride sam u junu isti imao prekrsaj za koji sam vec dobio presudu. Kazna 15000din, 6 poena, 3 meseca bez dozvole. Sa ovim koje danas idem bice 12 i jos 3 meseca minimum. A jos me jedno prekoracenje brzine ceka iz Borske ulice. Da li neko ima neku ideju da li se vredi zaliti posto ovo kad se sabere imam 15poena tj stmatraju me ludakom u voznji. Ima da me salju kod psihijatra i da idem na neka predavanja. U najboljem slucaju cu imati dozvolu sledeci avgust.
Ja bi to ignorisao... ;D

durmitor2000

Citat: Laziæ poslato 01 Oktobar, 2015, 21:09
Citat: durmitor2000 poslato 01 Oktobar, 2015, 11:14
Auu poterao me maler prosle godine u aprilu sam preticao na punu automobilom i sad mi stiglo i jos pride sam u junu isti imao prekrsaj za koji sam vec dobio presudu. Kazna 15000din, 6 poena, 3 meseca bez dozvole. Sa ovim koje danas idem bice 12 i jos 3 meseca minimum. A jos me jedno prekoracenje brzine ceka iz Borske ulice. Da li neko ima neku ideju da li se vredi zaliti posto ovo kad se sabere imam 15poena tj stmatraju me ludakom u voznji. Ima da me salju kod psihijatra i da idem na neka predavanja. U najboljem slucaju cu imati dozvolu sledeci avgust.
Ja bi to ignorisao... ;D

A verujem igori¹i i pravi se mrtav ladan ;D

Lazic

Veæ 5 godina se ne javljam ni na jedan poziv, a bilo ih je 7+1, ni¹ta... ;D Dva puta su upadali kod keve na gajbu, pa sam se javio da dobijem potvrdu da ukinu nalog za privoðenje, dao izjavu da nisam kriv, tra¾io suoèenje i to je sve, posle se opet nisam javljao... ;D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 01 Oktobar, 2015, 22:15
Veæ 5 godina se ne javljam ni na jedan poziv, a bilo ih je 7+1, ni¹ta... ;D Dva puta su upadali kod keve na gajbu, pa sam se javio da dobijem potvrdu da ukinu nalog za privoðenje, dao izjavu da nisam kriv, tra¾io suoèenje i to je sve, posle se opet nisam javljao... ;D
ma aj ti bezi...zbog tebe nije hteo onaj gospodin danas da sa nama popije pivo..uplasio se tvoje kratke kose  :P

Lazic


mkt

kolike su sanse i koje su posledice da me na putu zaustavi policija i trazi papire o motoru koji je na prikolici
motor nema ama bas nikakav papir
gadjam ovu betu
http://www.polovniautomobili.com/motori/7058682/beta-450-rr

stilgar

Citat: mkt poslato 04 Oktobar, 2015, 22:41
kolike su sanse i koje su posledice da me na putu zaustavi policija i trazi papire o motoru koji je na prikolici
motor nema ama bas nikakav papir
gadjam ovu betu
http://www.polovniautomobili.com/motori/7058682/beta-450-rr
a neki ugovor sa prodavcem overen u sudu da napravis sa prodavcem...

Lazic

To mora svakako inaèe mogu da oduzmu...

penzos

Lepa ma¹ina, ali za te pare bez ikakvih papira? Malo ono ...   [watching]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

Moze jedan savet? Prodali smo FIAT pre par meseci za delove. Znaci vise nikad nece biti registrovan sigurno. Kupac, vlasnik auto otpada, nam je vratio tablice, istekla je registracija. Da li teblice moraju da se odjave? Posto se placa odjava nekih 650 dinara a ne bih da im placam ako ne moram ali se plasim da  ce moj cale zbog toga da placa neke penale kad bude registrovao drugi auto. Znaci taj auto koji smo prodali je otisao u delove, nema vise registracije.
Prvo pise da se placa R.A.T. a dole posle pise da se takse ne placaju...
http://www.registracija-vozila.rs/105-uncategorised/863-odjava-vozila

ЯЭВОЛУТИОН

ostavi tablice ispred vrata supa.....automatski si ih odjavio.....ne placa se takse osim ako te ne prejebu pa platis....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

*zeka*

Ja odjavljivao i nista se ne placa.
Mislim da kada se auto otera na otpad to isto treba prijaviti u mup, da se nebi deslilo da te neko zove za par godina da mu prevedes auto koji je prekucao ili vec kupio od nekog.

bigbad86

Pa cisto sumnjam da ce neko da prekucava broj sasije od Fiat Argenta `84. Ali hvala na savetu, da znam za ubuduce.