Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]



@Liliæ:
Iz Savske obièno kamere za ¾utu traku ili prekoraèenje...

MIGE

Citat: njanja poslato 29 Jun, 2015, 23:40
Dobio sam poziv da se javim u savsku radi nekog prekrsaja. Sta odatle dolazi? Lamera? Radar?
kamera,radar ,zuta...

Darko

sad kad sam se vracao iz Bosne  , na naplatnoj rampi , iskljucujem se na prvom iskljucenju za Rakovicu , picim pored auto pijace  i naravno kolone kamiona.. naravno , preticem ih , provlacim se jebem ale .. odjednom , u retrovizoru se stvara plavi gsxR , i batica u plavom duksu nike , sa crvenim patikama ,ali mi je duks bio nekako uniformisan , kao da sam snimio ( mozda lupam ) prezime na njemu .... pomisljam da je presretac i ne preticem dalje... on me isprati do 1000 ruza i odlazi prema avali ...

dal je moguce da je stvarno bio presretac i da je snimao prekrsaj ?

pitam , jel mi neko rece da oni ne zaustravljaju , samo snime pa ti stigne cestitka

Lazic

Gotovo, dobiæe¹ 20 godina na elektriènoj stolici... :P ;D

UFF


Bori¹a

verujem da nike pravi dukseve za nasu oruzanu silu [rofl]

Darko

jos nisam sreo ni jednog , pa ne znam , znam da su u civilu ... i znam da je jedan clan ovog foruma u drustvu drugog clana sa ovog foruma bio sniman dobar deo auto puta od naplatne rampe do novog beograda i da su ga tamo zaustavili saobracajci sa autom , a batica na gsxr koji ga je pratio je sve snimao , cak je provocirao trku...

tek usput , epilog , 8 meseci zabrane , kazna neka Boze sacuvaj i 8 ili 12 poena ,zaboravio sam vec

PS- LAzicu , sisku li ti nenormalnu   :-*

ЯЭВОЛУТИОН

homosexualna inspekcija....provallii te da si nedeklarisani....pa da se deklarises i dobije dugine boje za na ledja....za donja ledja :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2015, 23:00
Gotovo, dobiæe¹ 20 godina na elektriènoj stolici... :P ;D

bolje da se ne javlja na pozive

Lazic


MIGE

Citat: Darko poslato 30 Jun, 2015, 23:08
jos nisam sreo ni jednog , pa ne znam , znam da su u civilu ... i znam da je jedan clan ovog foruma u drustvu drugog clana sa ovog foruma bio sniman dobar deo auto puta od naplatne rampe do novog beograda i da su ga tamo zaustavili saobracajci sa autom , a batica na gsxr koji ga je pratio je sve snimao , cak je provocirao trku...

tek usput , epilog , 8 meseci zabrane , kazna neka Boze sacuvaj i 8 ili 12 poena ,zaboravio sam vec

PS- LAzicu , sisku li ti nenormalnu   :-*
ma bre,pratio te joker  :D

UFF


Lazic


MIGE


Lazic


srbac

Ako te zove inspektorka Dragana, e onda si puko !!!

freepartyman

 Moj otac je 2013 u avgustu u naseljenom mestu vozio 90,dozvoljeno je 50. Danas je brat potpisao poziv umesto njega. E sad imam jedno pitanje, da li zastareva u svakom slucaju prekrsaj posle dve godine ili sada to ne vazi jer je primljen poziv?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

ne moze brat da primi umesto njega.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Ok potpisao se kao on, postar mu rekao isto mu se vata jer nema vise zastarevanja. Ali prekrsaj je napravljen pre tog novog zakona. Jel to znaci da onda novi zakon ne vazi za prekrsaj koji je bio pre donosenja zakona.?
I became a beast to rid myself the pain of being a man