Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: Milos96 poslato 22 Maj, 2015, 14:50
Pa ne bih onda valjda bio sa onim teskim kriminalcima majku mu, valjda nije ko u americkim filmovima, pa da me karaju crnci, razmisljam da l' ce neko da me probode, prebije itd


Ma ima i gore, zamisli zaglavis sa Kostom u zatvoru! Onda bolje neka bodu i biju! (A taman i Koleta nesto ceka, cudi me da jos nije napisao ovde kako treba! )


Citat: Milos96 poslato 22 Maj, 2015, 14:50
...opet mi logicno da nije isto za prekrsajne kazne i krivicne, valjda smo mi malo civilizovaniji, blazi slucajevi :D

Naprotiv! Ako sam ja dobro shvatio zakon (pravni). Naime, po tom zakonu, za krivicna dela postoje alternativna kaznjavanja tipa "milosrdnog rada" (kosis travu, cistis sneg i to). Medjutim za prekrsaje ta opcija ne postoji!  [nono]

Sustina "pravnih zakona" stimulise teska zverstva, podrzava ih, bagosilja, u svakom smislu im izlazi u susret!

Mik

Citat: balcan girl poslato 22 Maj, 2015, 04:32
zavisi u kom zatvoru :D u cupriji je fino :D imam vezu tamo ako vam treba :D

Jel imas u Pancevu?

(A nemoj da nemas, ima da se uclanim na 1000 foruma i pisem sve najlepse o tebi, toliko cu lepo da pisem o tebi da "onu stvar" vise neces ni da vidis !  :))

Glava Dole

Ihhh sa kostom bi bila milina, malo bi se prepucavali ko je sta bolje skarabudzio i uvezao hahhaahha vreme bi brzo proslo :D

Mik

Citat: Milos96 poslato 23 Maj, 2015, 01:16
Ihhh sa kostom bi bila milina, malo bi se prepucavali ko je sta bolje skarabudzio i uvezao hahhaahha vreme bi brzo proslo :D

Nemam bas nista protiv njega (cak mi je i nesto drag sa svom svojom koncepcijom), medjutim imam utisak da je neki baksuz jbt! (Ziv bio!  :) Ali necu sa njim u zatvor!  :))

joka

Boji¹ se zajednièkog kupanja?   [neampojma]  ©alim se!  [cheers]

Mik

Citat: joka poslato 23 Maj, 2015, 09:56
Boji¹ se zajednièkog kupanja?   [neampojma]  ©alim se!  [cheers]

Ma jok, imam 40 kila sa gvozdenim krevetom, ruzan sam ko pas, mator sam, od mene bi se i bubasvabe i pacovi razbezali  :) !

Nego ako nije dozvoljen duvan, onda cu da im platim. (I da ih se setim u prvom gradjanskom haosu koji je neminovan jer su pravne zakone predpostavili prirodnim zakonima - to jeste realno opasno, ne samo po njih nego i za normalan svet.)

Lazic


Mik

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2015, 01:25
Taman da prestane¹ da pu¹i¹... :P ;D

Pa ruzna je to navika, al' znas da ne moze tako lako.
Nekako se primi (navadi) organizam na lose stanje, pa cim krene na bolje nastupa potreba da se pripali. A nije ni vutra ni alkohol pa da ima negog veceg sadrzaja.
Sto se duvana tice  [nono]  (ko se vec nije navuk'o). Bas pogresno!

(Onako usput! Da li znate da nijedan mali auto (to su oni od 10.000 evra, +/-) nema pepeljaru  :o! )

balcan girl

ne znam zasto nece lepo da citira uffeeee pomozi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Kad je frka od minusa, Uffe pomozi...:P ;D

Mik

Pa jes', nece lepo da citira, evo ispade sranje.  [neampojma]

UFF


balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] obrisao si ceo post  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] al si pomogaoooooo jebalo majkuuuuuu
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

bole me bas qrac  ;D
vasa greska pa sto ja da ispravljam
kucajte ponovo

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

evo, mom tastu napisali prijavu za parkiranje (auto u pitanju) u ulici, na mestu ispred kuæe, gde se rodio i on i njegov otac, i gde mu je deda sazidao istu tu kuæu. Grèiæa Milenaka na Lekinom brdu. Inaèe su generacijama automehanièari i ceo jedan vek se tu parkiraju automobili.



http://www.kurir.rs/vesti/beograd/komunalci-u-akciji-po-kisi-za-10-minuta-30-kazni-bez-celofana-polepili-po-vozilima-clanak-1798283

dzimika

I sad su ljudi krivi sto su parkirali na parkingu a beograd put nije obelezio da je dozvoljeno parkiranje

"nije milosevic kriv, mi smo govna ! "

ЯЭВОЛУТИОН

Nek parkiraju u dvoriste ili u javne garaze.....ako se ne placa parking znaci da nije dozvoljeno parkiranje......
Kod mene su komsije prepravile garaze u garsonjere i izdaju, a kola parkiraju na ulici....boli ih kurac...meni ne smeta bas previse ali moja kola su uvek kod mene u placu.....i ima jedno parking mesto za goste takodje u placu ali van ograde....ali su domacini svi isterali ograde na ivicu placa....da im neko ne ukrade plac....
Ja sam bio sokiran pre dvadeet godina kad sam u nemackoj saznao da ne mozes da parkiras na ulici....dosao u gost i zamoli me da parkiram na prilaz garazi....u pitanju je selendra 60 kilometara od najblizeg veceg mesta....ulice od ivicnjaka do ivicnjaka prazne.....trotoari prazni....svi parkiraju ili u garazu ili na prilaz garazi....kad dolazi vise vozila ima parking na ulazu u mesto (tu je i truck stop) pa tamo parkiraj bato...inace to je na oko kilometar od te kuce....
Trazili ste evropske standarde...evo vam ih...hteli ste da putujete bez viza....eve gi....hocete evropske plate.....to cete dobijete na sveti nikad.....ali zato cete dobiti za sve evropske cene....nema brigas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Super je to ¹to ka¾e¹. Ali u Nemaèkoj, kad zida¹ kuæu, dr¾ava ti pre toga napravi ulicu, trotoare, potpuno komunalno opremi placeve (voda, struja, gas, kanalizacija), da ti odreðen tip projekata za gradnju, pa tek onda mo¾e¹ da radi¹. A ovde? Slikaj koliko su ti ¹iroki trotoar i kolovoz u ulici. ;) 

ЯЭВОЛУТИОН

ja povuka ogradu u moj plac da ulica ima 7.5 metara.......ima mesta i za trotoare i da se dva auta mimoidju....medjutim, kad se parkiraju kola ima mesta samo da prodje kamion i nista vise....mimoilazenja nema.....svi sa ograda izasli i pre i posle mena na samu ulicu...ovde su sve privatne kuce i svaka ima bar po dva automobila....kao sto rekoh garaze pretvorili u garsonjer a imaju i travnjake ispred kuce pa nece da gaze kolima......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11