Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Kako da me deportuju? Platim kaznu i to je to... valjda?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

ako je kazna takva onda da, zato napomenuh ako je neki veeeeeliki prekrsaj
tipa preko 2 promila i slicno :D

metarex

Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2014, 18:25
Citat: dzimika poslato 02 Mart, 2014, 18:21
sto ne bi mogao :D
samo sto ako te navataju u nekom velikom prekrsaju deportovace te :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: stilgar poslato 02 Mart, 2014, 16:25
Citat: njanja poslato 02 Mart, 2014, 16:15
ajmo sada da vidimo.... maja 2012 sam naduvao 0.51 i dobio yabranu na koju sam se zalio... cekam odgovor... pre 2 meseca sam naduvao 0,69 pa preksinoc 0.51... sta raditi.. kako se odbraniti
videti sa Lazicem ima li negde krcma u planini, gde ne mogu da dopru ovi sa asfalta koji nose frulice, prodaj autobus i kupi neki hard enduro. Kad si vec u planini nadji i sebi neku divlju neprijavljenu kolibu za izbrgavanje poziva. :)

Ako moj 16-ti sprat na brdu Zvezdara raèuna¹ u planine, ima krèma kod mene...;D

kako nema lazic planina?! ima!!!
ima i pesma o njoj!
:violina: Naaaaaavaaaaaali se, navali se lazic planina hej mori pusti meneeeeee pusti mene iz kafaneeeeeeeeeee :violina: :violina: :violina: :violina:
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

molo pu¹enje, malo lizanje, ni¹ta plaæanje...;D

despic

sta smo rekli, po novim zakonima kurac palac...jel moze da se predje granica ako te slucajno provere i vide da imas fiktivnu!?
sta reci u tom slucaju...
tipa," mooooooooooooooooolim te, pusti me, ostajem samo par dana"
klasican divljak

Lazic

boli ih paja za fiktivnu ako ima¹ va¾eæa dokumenta i nije raspisana poternica...:-*

despic

klasican divljak

Lazic

Mora¹ da je javi¹ sudiji za prekr¹aje i najbr¾e i najlak¹e je da se prijavi¹ na nekoj drugoj adresi, odmah se ukida fiktivna...:-*

despic

aha, ocu...
a de da nadjem 100000000000000000000000000 dinara za kazne ;)
klasican divljak

Lazic

Onda zajebi javljanje i èekaj da zastari...;D a ono za fiktivnu mislim da va¾i i ako se ne javi¹ sudiji, samo se prijavi¹ na drugu adresu... Mo¾e¹ i kod mene, ja i onako nisam prijavljen...;D

Ali i kad se javi¹ sudiji da dobije¹ potvrdu da ukinu nalog za privoðenje, ne mora¹ da plati¹ ni¹ta, spori¹ da si bio kriv, pa ignori¹e¹ ostatak postupka...:-*

stilgar

Citat: despic poslato 03 Mart, 2014, 16:26
aha, ocu...
a de da nadjem 100000000000000000000000000 dinara za kazne ;)
nadjes nekoliko ovakvih...  :D


despic

ne moras q da platis...cim ti izreknu kaznu onda te gone krivicno
klasican divljak

Lazic


despic

jel si mi to rekao?
onda me je sudija slagao pre 6 godina i pandur pre 3...
klasican divljak

MIGE

Citat: despic poslato 04 Mart, 2014, 16:24
jel si mi to rekao?
onda me je sudija slagao pre 6 godina i pandur pre 3...
de si bre despicu???uuuu,sta ti lazic reko  :D

clutch&brake

nije da palim fajt... ali staaaaaaa tiiiii rekooooooooooooooooooooooooo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zmiya

Ko je ovaj Despic,odakle je do¹ao i ¹ta oæe?

MIGE

nije prekrsaj al je vezano za zakon i neplacanju kredita...sta mislite o ovome...citiram:
Gospodo ako ste u takvoj situaciji imate zakonsko pravo da proglasite licni bankrot overenom izjavom u sudu . Tada vas dug postaje i zakonski nenaplativ i za banku i za eventualno neku agenciju koja je otkupila dug . Obavestenje o tome uz fotokopiju overene izjave u sudu posaljete onome ko je vas poverilac i taj vise nema prava da vas zove telefonom ili na drugi nacin prisiljava da platite . U suprotnom to je uznemiravanje po zakonu . Kada proglasite bankrot ne smete nista od imovine da imate na svoje ime (stan , auto , novac na stednji ili slicno) jer se tada vas dug naplacuje iz te imovine. Smete samo da zaradjujete dovoljnu kolicinu novca za minimalne zivotne troskove za vasu porodicu . Ovo pravilo vazi u narednih 5 godina od momenta bankrota . Na ovaj nacin mozete potpuno legalno izbeci placanje duga . Svako koga zove agencija treba prvo da se pravnoformalno oslobodi sve imovine (poklon detetu koje ne zivi sa vama ili slicno) koja glasi na njegovo ime i da potom u sudu proglasi svoj bankrot i posalje fotokopiju agenciji i stvar zavrsena . Posle 5 godina od momenta bankrota imate pravo da ponovo sticete imovinu bez ogranicenja i bilo kakve mogucnosti naplate dugovanja pre bankrota . Ako nesto steknete pre isteka 5 godina iz te imovine ce biti naplacena ta dugovanja , ali sve to se odvija preko suda .