Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 26 Februar, 2014, 09:36
:wtf: od kad panduri glume postare?
pre pola sata (u 8 ujutru) mi dolazi  [policaja] na vrata da mi uruci kaznu
keva otvorila i dosla da mi kaze, ja rekoh reci mu da nisam tu i nemas pojma gde sam ni kad cu da se vratim
pandur se iznervirao sto nece da prihvati i ostavi joj kaznu+uplatnicu, napise da je odbila da potpise ali da je uruceno i ode  :wtf:

uruceno kome bre?  [ludak]
koji prekr¹aj...? Ne plaæaj more ni¹ta...:D

DebeliZmaj

pa bilo koje punoletno lice na toj adresi
da nadju i urucheno je ...
ima srece ako nedobije fiktivnu adresu ..

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zmiya

I da nije,kad ti okaèe na oglasnu tablu u sudu,uruèeno je,ko te jebe ¹to ne gleda¹ u istu..

Lazic

Va¾i...:P Tako im i ja na oglasnoj tabli ostavim poruku da neæu da platim...;D

zmiya

Kad te budu skembali dolazim na trambolinu da ceo dan padam od smeha..

UFF

Citat: Laziæ poslato 26 Februar, 2014, 12:37
Citat: UFF poslato 26 Februar, 2014, 09:36
:wtf: od kad panduri glume postare?
pre pola sata (u 8 ujutru) mi dolazi  [policaja] na vrata da mi uruci kaznu
keva otvorila i dosla da mi kaze, ja rekoh reci mu da nisam tu i nemas pojma gde sam ni kad cu da se vratim
pandur se iznervirao sto nece da prihvati i ostavi joj kaznu+uplatnicu, napise da je odbila da potpise ali da je uruceno i ode  :wtf:

uruceno kome bre?  [ludak]
koji prekr¹aj...? Ne plaæaj more ni¹ta...:D

pojas jbt
salju pandura za 5k rsd
naravno da ne placam

Lazic

hvala...






Citat: zmiya poslato 26 Februar, 2014, 18:43
Kad te budu skembali dolazim na trambolinu da ceo dan padam od smeha..
Doðu povremeno kod mame, ona se isprièa sa njima, a ja posle odnesem potvrdu da sam bio kod sudije, gde naravno sporim i tra¾im suoèenje... ;D Sad me ba¹ jure za ne¹to, ne znam za ¹ta, rekao je pandur da nije frka da odem u toku nedelje...:D  Mo¾da æu sutra...[srednjiprst]
Posle se opet ne javlja¹...;D

torlak

КАДА СУ КАЗНЕ У ПИТАЊУ, НЕ ТРЕБА СЕ ПРАВИТИ ПАМЕТАН КАДА ТЕ СУД КАЗНИ, ВЕЋ СЕ ТРЕБА БОРИТИ, ПОНАВЉАМ БОРИТИ, ПРОТИВ СИСТЕМА КОМЕ ЈЕ ЦИЉ САМО ДА КАЗНИ. УКЉУЧИ МОЗАК ДОК НЕ ДОЂЕШ ДО СУДА. АКО НЕ ЗНАШ РАСПИТАЈ СЕ МАЛО. БОРИ СЕ И КОРИСТИ СВЕ ПОМОЋИ: ПОМОЋ ПРИЈАТЕЉА, ПОЛА-ПОЛА ИТД. ПОКАЖИ У ТОКУ ПОСТУПКА ДА НИСИ КРИВ И ДОКАЗУЈ ТО. КАД ТИ НУДЕ ДА ПОТПИШЕШ ЗАПИСНИК, А ТИ РЕЦИ КАД ТЕ ПИТАЈУ ДА ЛИ ИМАШ ПРИМЕДБУ, ИМАМ: НА САДРЖАЈ ЗАПИСНИКА И ЗАХТЕВАЈ ДА СЕ ТО УНЕСЕ У ЗАПИСНИК. А ОНДА КАДА ТО ПАНДУР УПИШЕ У ЗАПИСНИК, РЕЦИ ДА ОДБИЈАШ ДА ПОТПИШЕШ, АЛИ ИПАК УЗМИ ЗАПИСНИК. ТРЕБАЋЕ ТИ КАСНИЈЕ. И ДОБРО ЋЕ ТИ ДОЋИ.

*zeka*


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ali u pravu je, to je stoka bez repa...

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

clutch&brake

ajmo sada da vidimo.... maja 2012 sam naduvao 0.51 i dobio yabranu na koju sam se zalio... cekam odgovor... pre 2 meseca sam naduvao 0,69 pa preksinoc 0.51... sta raditi.. kako se odbraniti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

tesko da ces se odbraniti :D mozda da pokusas da ne vozis uvece neko vreme :D

ps, svako vece sam u gradu pa mozes da pozoves da te prevezem bar taj petak uvece ako ides na nbg posle pivnice posto svakako imam slobodno izmedju 2 i 3 i izmedju pola 4 i 4

perlx


stilgar

Citat: njanja poslato 02 Mart, 2014, 16:15
ajmo sada da vidimo.... maja 2012 sam naduvao 0.51 i dobio yabranu na koju sam se zalio... cekam odgovor... pre 2 meseca sam naduvao 0,69 pa preksinoc 0.51... sta raditi.. kako se odbraniti
videti sa Lazicem ima li negde krcma u planini, gde ne mogu da dopru ovi sa asfalta koji nose frulice, prodaj autobus i kupi neki hard enduro. Kad si vec u planini nadji i sebi neku divlju neprijavljenu kolibu za izbrgavanje poziva. :)
Nedeljko Bilkic - Ima jedna krcma u planini

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar

Citat: njanja poslato 02 Mart, 2014, 16:32
posle koliko se brisu bodovi
Kazneni poeni se bri¹u nakon isteka dve godine od dana pravosna¾nosti presude kojom su izreèeni.


clutch&brake

jel mogu da vozim na hrvatsku vozacku i pasos
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

sto ne bi mogao :D
samo sto ako te navataju u nekom velikom prekrsaju deportovace te :D

Lazic

#1359
Citat: dzimika poslato 02 Mart, 2014, 18:21
sto ne bi mogao :D
samo sto ako te navataju u nekom velikom prekrsaju deportovace te :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: stilgar poslato 02 Mart, 2014, 16:25
Citat: njanja poslato 02 Mart, 2014, 16:15
ajmo sada da vidimo.... maja 2012 sam naduvao 0.51 i dobio yabranu na koju sam se zalio... cekam odgovor... pre 2 meseca sam naduvao 0,69 pa preksinoc 0.51... sta raditi.. kako se odbraniti
videti sa Lazicem ima li negde krcma u planini, gde ne mogu da dopru ovi sa asfalta koji nose frulice, prodaj autobus i kupi neki hard enduro. Kad si vec u planini nadji i sebi neku divlju neprijavljenu kolibu za izbrgavanje poziva. :)

Ako moj 16-ti sprat na brdu Zvezdara raèuna¹ u planine, ima krèma kod mene...;D