Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

masterunpa

Citat: mkt poslato 01 Februar, 2014, 16:23
bolje da si prezalio 50e jbg
ma da sam ja znao kolika je kazna prezalio bih i 500 jevreja :)

masterunpa

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Februar, 2014, 17:24
jos i polazesh neshto ?:)
pa tebi onda jeftinije krenesh u autoskolu u fulu iz pochetka :)

ma to sve traje 15 dana...polaze se samo teoretski deo i vracaju mi sve kategorije...

Ruza-Bandit


masterunpa

Citat: Ruza-Bandit poslato 01 Februar, 2014, 19:11
Citat: Laziæ poslato 01 Februar, 2014, 17:36
Pa izbegni...:P :-*

Trudim se ;) : Imam odliènog savetnika  :-*
samo dobar advokat i sve je reseno...ja majmun nisam odmah uzeo advokata i eto sta mi se desilo...

mareskin

Citat: masterunpa poslato 01 Februar, 2014, 17:47
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Februar, 2014, 17:24
jos i polazesh neshto ?:)
pa tebi onda jeftinije krenesh u autoskolu u fulu iz pochetka :)

ma to sve traje 15 dana...polaze se samo teoretski deo i vracaju mi sve kategorije...

Nije ba¹ prosto polagati teoriju. mislim da pola ljudi na forumu verovatno ne bi polo¾ilo teorijski deo.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ruza-Bandit

Citat: masterunpa poslato 01 Februar, 2014, 20:32
Citat: Ruza-Bandit poslato 01 Februar, 2014, 19:11
Citat: Laziæ poslato 01 Februar, 2014, 17:36
Pa izbegni...:P :-*

Trudim se ;) : Imam odliènog savetnika  :-*
samo dobar advokat i sve je reseno...ja majmun nisam odmah uzeo advokata i eto sta mi se desilo...

Ma koji advokat. Laziæ je keva ;) Koristim njegove taktike i za sada je uspe¹no... Treba izdr¾ati do kraja

Lazic


masterunpa

Citat: mareskin poslato 01 Februar, 2014, 20:44
Citat: masterunpa poslato 01 Februar, 2014, 17:47
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Februar, 2014, 17:24
jos i polazesh neshto ?:)
pa tebi onda jeftinije krenesh u autoskolu u fulu iz pochetka :)

ma to sve traje 15 dana...polaze se samo teoretski deo i vracaju mi sve kategorije...

Nije ba¹ prosto polagati teoriju. mislim da pola ljudi na forumu verovatno ne bi polo¾ilo teorijski deo.


ma teorija je go q..c(barem meni uvek bila),ja kad god sam negde padao,padao na prakticnom delu,tako da se teorije ne bojim...streber jbg :)

Ruza-Bandit

Nego, zna li neko da li postoji registrar na netu svih predmeta?

SrpskiDzedaj011

Колико чујем од 1. марта у колико се утврди 1.2 промила алкохола у крви или више - следи трежњење а затим по скраћеном поступку директно код судије за прекршаје....
У колико је за прекршај предвиђена казна затвора - ради се спровод без одлагања....

Такође чујем да ће тако поступати и према возачима који одбију алко-тест или покушају да побегну полицији....


За сада толико.  [neampojma]


Е да.... На скраћени поступак иду и лица затечена са хладним оружјем (нож, боксер, палица,....)  :violina:
Ал то се већ примењује неко време....




I have to return some video tapes....


juga

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 25 Februar, 2014, 23:03
Колико чујем од 1. марта у колико се утврди 1.2 промила алкохола у крви или више - следи трежњење а затим по скраћеном поступку директно код судије за прекршаје....
У колико је за прекршај предвиђена казна затвора - ради се спровод без одлагања....

Такође чујем да ће тако поступати и према возачима који одбију алко-тест или покушају да побегну полицији....


За сада толико.  [neampojma]


Е да.... На скраћени поступак иду и лица затечена са хладним оружјем (нож, боксер, палица,....)  :violina:
Ал то се већ примењује неко време....





Realno, ¹ta æe ti koji qrac, no¾ina , palica ili bokser?!!

zmiya


Lazic

meni pi¹tolj... u stvari kad malo bolje razmislim mini gun...

zVuk

ako, ako....da se ja pitam svoj toj pijanoj bagri za volanom bih sudio za pokusaj ubistva s' predumisljajem....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya

Podr¾avam..Pre neki dan klio podgorièke table,zatamnjena stakla u Glavnoj u Zemunu prelazi u kontra smer,obilazi celu kolonu na semaforu,prolazi kroz crveno i preko pe¹aèkog,sreæa nije bilo pe¹aka,ubio bi nekoga,nastavlja punim gasom i to ponavlja na sledeæem semaforu..robija je malo za to,batina prvo..

UFF

 :wtf: od kad panduri glume postare?
pre pola sata (u 8 ujutru) mi dolazi  [policaja] na vrata da mi uruci kaznu
keva otvorila i dosla da mi kaze, ja rekoh reci mu da nisam tu i nemas pojma gde sam ni kad cu da se vratim
pandur se iznervirao sto nece da prihvati i ostavi joj kaznu+uplatnicu, napise da je odbila da potpise ali da je uruceno i ode  :wtf:

uruceno kome bre?  [ludak]

zmiya


Major

Kako su krenuli ima da vrate onaj rezim, ako ne mogu tebe da uhvate hapse tvoje bliznje..

zmiya

Cela familija 10 godina u logor,ko u Koreji..