Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2013, 15:03
I sta se odma drndas...:P

Zato sto je drven [rofl]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ovo je bilo jace od mene ;D

mareskin

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2013, 15:09
A odakle ti ta informacija da je lazic urednik?
Stavili smo ga u crnu hroniku kao zajebanciju, tamo nema sta da se uredjuje hvala bogu

Preseèe me èovek, a ja mislio Laziæ stvarno urednik :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lawyer

Viideo sam da mu je nick podvuèen ¾utim, kao Lesnina. :) ©ta to znaèi, to je sad pitanje, ali ja sam tumaèio da se razlikuje od nas (ne)obiènih èlanova.

UFF

Citat: lawyer poslato 10 Decembar, 2013, 15:13
Viideo sam da mu je nick podvuèen ¾utim, kao Lesnina. :) ©ta to znaèi, to je sad pitanje, ali ja sam tumaèio da se razlikuje od nas (ne)obiènih èlanova.

pa on je naopaki i mora da se razlikuje jbg

Citat: mareskin poslato 10 Decembar, 2013, 15:12
Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2013, 15:09
A odakle ti ta informacija da je lazic urednik?
Stavili smo ga u crnu hroniku kao zajebanciju, tamo nema sta da se uredjuje hvala bogu

Preseèe me èovek, a ja mislio Laziæ stvarno urednik :)

[rofl]

e ovako sve teme na forumu treba da izgledaju, malo korisnih informacija i mnogo zajebancije, da se ljudi opuste i nasmeju dok ga citaju

Major

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2013, 15:17
e ovako sve teme na forumu treba da izgledaju, malo korisnih informacija i mnogo zajebancije, da se ljudi opuste i nasmeju dok ga citaju

To i ja pricam, to je bio razlog zbog kojeg sam se prvi put i registrovao :)
Pre registracije sam citao malo forum i reko ovi bre nisu normalni i odmah se registrovao. Nakon toga upoznao gomilu pozitivnih ljudi, sa kojim uvek mogu da popijem po jedno kad se vidimo (naravno kad me pusti zena) ;D

UFF


zmiya

La¾iæu,gledaj da izdr¾i¹ sa skrivanjem bar dok ne zavr¹e ovaj most ka Borèi,da mi ne bude daleko da ti donosim jabuke u Padinjak...

Vlajko

Citat: lawyer poslato 10 Decembar, 2013, 15:06


Mislim da se nije ba¹ na¹alio.
Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2013, 21:11
@drveni advokat re¾ima:
pomislim da tamo na pravnom prave robote od ljudi...

Ovde se moram slo¾iti sa naopakim..  neæu da ulazim u razloge za¹to.. ipak nije tema za to..

Tu smo svi da plivamo kako znamo i umemo.. pa ko pre¾ivi prièaæe.. ili kod Lazisa pod lopatu i u rubliku  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

lawyer

#1148
Znam za¹to tako ne¹to mo¾e¹ pomisliti, ali Vlajko to se ne pi¹e onda po forumu, ako neæe¹ o tome.  [plazi_se] [plazi_se] [plazi_se]

To ¹to smo par puta popili piæe u istom dru¹tvu, ne znaèi da me zna¹ dovoljno da mo¾e¹ da oceni¹ da li sam neko iz re¾ima (¹to je potpuno netaèno), da sam drven ili robotizovan (odnosno li¹en inteligencije, te iskljuèivo postupam po izdatim nalozima po principu [cmd: run comment.exe]).

Ima razlièitih pravnika, kao i majstora, doktora, pa i motomanijaka oèigledno.

Vlajko

Ako je tako onda si manjina.. i to velika..  [cheers]

A da se pi¹e..pi¹e se odavno.. ovde je to tema haarp.. na bjb-u teorija zavere.. pa ljudi iznose svakojake neverovatne stvari..u¹ta æe¹ da veruje¹ i ¹ta æe¹ da primenjuje¹ to je data nam  moguænost izbora..   ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ranko

Citat: lawyer poslato 10 Decembar, 2013, 15:58
To ¹to smo par puta popili piæe u istom dru¹tvu, ne znaèi da me zna¹ dovoljno da mo¾e¹ da oceni¹ da li sam neko iz re¾ima (¹to je potpuno netaèno), da sam drven ili robotizovan (odnosno li¹en inteligencije, te iskljuèivo postupam po izdatim nalozima po principu [cmd: run comment.exe]).

Citao sam tvoje postove i neverovatno doprinose temi... takodje , ukoliko je to uopste moguce, iz tvojih postova zakljucujem da si momak na mestu...

Lazic ... Lazic je prosto naopak :) ali jedno je sigurno da on nikada nikoga nije uvredio ( ustvari on kako klikne dugme posalji od odvali po nekome ali iz zajebancije )...

Izvini na ovome sto cu sada da ti kazem ali prosto iskustvo me na to navodi...

Kao sto sam gore napisao da ukoliko je to uopste moguce, iz tvojih postova zakljucujem da si momak na mestu... ali iz istih postova + profesija zakljucujem da si malo i egoista...

Sigurno je da ja gresim ali... ako gresim za ovo zadnje gresim i za ono gore...

Nemoj da me shvatis pogresno, mene su operisali od ega sto cesto nije dobro ... ima tu i nesigurnosti...  

Ako ti bude lakse ti to zavedi pod moje frustracije :)

Opet se vracam da sigurno gresim... prosto nisi dovoljno citao forum da vidis ko je Lazic i ne znam,... mozda nemas tu mogucnost da u necijem postu kakav god on bio ( a njegov je bio zajebancija ) ti reagujes malo ... ostro... odbrambeno...

nema potrebe... kazes mu lepo da duva i cao zdravo...

problem je sto ce on to sigurno ozbiljno da shvati :)    [joint]

EDIT : i ... ako uspes da ne odreagujes na ovaj moj post , sigurno ce znaciti da gresim... ili samo napisi duvaj ga i znacu da gresim :)

ps. Jel probao neko ( nadam se da ne citaju ovi iz udbe Rainbow special ? mlooogo dobro :) )

UFF

ranko papucaru jedan


eto ne znamo se a mogu da te prozivam zasto sto znam da si ok lik

jel ti kupila zena papuce? jel su karirane? :D

SrpskiDzedaj011

Citat: Ruza-Bandit poslato 10 Decembar, 2013, 14:56
Ne znam ¹to se ljutite na Laziæa! Za razliku od vas koji imate jako veliko teorijsko znanje o prekr¹ajima èovek ima praktiènog iskustva i njegov naèin radi posao godinama.

[rofl] [rofl] [rofl]
I have to return some video tapes....

ЯЭВОЛУТИОН

UUFF

Lazicu pod hitno da se nick napise naopacke.....:"c i z a L" da znaju ljudi da je naopak.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: lawyer poslato 10 Decembar, 2013, 15:58
Znam za¹to tako ne¹to mo¾e¹ pomisliti, ali Vlajko to se ne pi¹e onda po forumu, ako neæe¹ o tome.  [plazi_se] [plazi_se] [plazi_se]

To ¹to smo par puta popili piæe u istom dru¹tvu, ne znaèi da me zna¹ dovoljno da mo¾e¹ da oceni¹ da li sam neko iz re¾ima (¹to je potpuno netaèno), da sam drven ili robotizovan (odnosno li¹en inteligencije, te iskljuèivo postupam po izdatim nalozima po principu [cmd: run comment.exe]).

Ima razlièitih pravnika, kao i majstora, doktora, pa i motomanijaka oèigledno.

Izvinjavam se, ni najmanja namera mi nije bila da te uvredim, niti da prejudiciram da radi¹ za re¾im(mada tako ponekad veæina pravnika zvuèe), a jo¹ manje da si li¹en inteligencije...:D

Nadam se da æe¹ mi oprostiti, drndoslave nijedan...:P

[cheers] [cheers]

@svi ostali:
[srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]





Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 10 Decembar, 2013, 21:49
Citat: Ruza-Bandit poslato 10 Decembar, 2013, 14:56
Ne znam ¹to se ljutite na Laziæa! Za razliku od vas koji imate jako veliko teorijsko znanje o prekr¹ajima èovek ima praktiènog iskustva i njegov naèin radi posao godinama.

[rofl] [rofl] [rofl]
:-[

Major


ranko

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2013, 19:01
ranko papucaru jedan


eto ne znamo se a mogu da te prozivam zasto sto znam da si ok lik

jel ti kupila zena papuce? jel su karirane? :D

hahah... samo se ti zajebavaj... kod mene nema pp , sms i te zajebancije...

sad cu ti pustim pismo bombu ili za tebe jos gore pismo brom pa da ne mozes da jebes :)

ps. moja cenjena Mujer kaze da sam ja najmanje papuca od svih jer ja papucarim na sitno do jedno 500jura ( mada i u izbor kola mi se mesa tako da samoinicijativno dizem na 5000 ) ... ali da joj jebem kevu za preko toga :)

pps. jos kaze da u zadnje vreme od kad smo dobili Oglum-a pocinjem da joj se mesam u papucarenje na malo tako da ce da stisne malo disciplinu jer sam popustio i poceo da se kurobecam

ppps. Escuchame Uff nije meni lako jbg od malena su me drndali pogotovu zenski deo porodice, pa mi je nekako prirodno da me i zena drnda.... poceo sam da citam Frojda da vidim dal je primenjivo na mene ali lik opasno mori tako da sam ostavio za pod stare dane kad budem sumirao utiske o svom zivotu i uradim ovo :  [facepalm]   a onda ovo ( mada kasno ) :  [samoubistvo]

pppps. WTF zasto ja koristim Turske i Spanske izraze... gde li sam to pokupio ? ... jebem ga... nema ni veze... zurim pocinje mi zeni Sulejman pa da pripremim lavorce za masazu cuknjeva...

cao zdravo papuce :)


lawyer

#1158
Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2013, 12:05
Citat: lawyer poslato 10 Decembar, 2013, 15:58
Znam za¹to tako ne¹to mo¾e¹ pomisliti, ali Vlajko to se ne pi¹e onda po forumu, ako neæe¹ o tome.  [plazi_se] [plazi_se] [plazi_se]

To ¹to smo par puta popili piæe u istom dru¹tvu, ne znaèi da me zna¹ dovoljno da mo¾e¹ da oceni¹ da li sam neko iz re¾ima (¹to je potpuno netaèno), da sam drven ili robotizovan (odnosno li¹en inteligencije, te iskljuèivo postupam po izdatim nalozima po principu [cmd: run comment.exe]).

Ima razlièitih pravnika, kao i majstora, doktora, pa i motomanijaka oèigledno.

Izvinjavam se, ni najmanja namera mi nije bila da te uvredim, niti da prejudiciram da radi¹ za re¾im(mada tako ponekad veæina pravnika zvuèe), a jo¹ manje da si li¹en inteligencije...:D

Nadam se da æe¹ mi oprostiti, drndoslave nijedan...:P


Opra¹tam ti Laziæu, ¹ta drugo mogu kad si veæ naopak.  [neampojma] ;) Ovaj tvoj post po¹tujem, pre svega zato ¹to bi veæina odgovorila defanzivno ili ratoborno, a ti si ipak odgovorio pomirljivo i pokazao da eto bar u tvom sluèaju èojstvo nije izumrlo na ovom forumu.  [thumb_up]

Izgleda da moram da pojasnim svoje viðenje ove teme, bar sudeæi po juèera¹njim komentarima. Dakle, nije mi cilj da promovi¹em po¹tovanje zakonskih normi, niti da osuðujem one koji drugaèije postupaju. Veæ sam napisao, a napisaæu opet, nikome ne sugeri¹em ¹ta treba da uradi, veæ samo da prenesem ¹ta propisi nala¾u u odreðenoj oblasti, bilo da su u pitanju komunalne usluge, saobraæaj, radni odnosi ili ne¹to treæe. Neko se mo¾e zapitati: za¹to?

Kada imate kompletnu sliku kako je jedno pitanje ureðeno, na osnovu toga mo¾ete osmisliti strategiju sa kojom æete nastupiti. Mo¾e se desiti da izbegavate prijem odreðenog poziva, ali ¹ta sa onim ljudima koji su dobili poziv i sada moraju da se pojave na sudu? ©ta sa onima koji ne mogu da izbegnu prijem poziva? Neko æe reæi, pa ¹ta ja onda palamudim, jer ko je u problemu mo¾e anga¾ovati advokata; to je taèno, ali je uvek dobro znati kakve je prirode problem, jer ima i onih advokata koji æe klijenta zavlaèiti.  [zvizdi] Uvek pi¹em samo za one koji u ovoj temi postave i objasne prirodu svog problema, nekome je to korisno, a nekome ne. Svakako, ako neko ima problema sa bolom u genitalijama, kao @Laziæ, njemu ne treba moja pomoæ, veæ odgovarajuæeg struènog lica, zavisi da li vi¹e voli farmako ili fizikalnu terapiju.  :P

Da parafraziram @UFF-a iz izvoda o pravilima foruma, svi znamo da kacigu nosimo sebe radi, a ko neæe ne mora. Svi znamo kako se motor vozi, pa da li treba ja da pi¹em da ga vozim drugaèije? Naravno da ne. Ne la¾em sebe, a ne bih ni druge, ipak ne vozim bicikl sa motorom, moped, niti skuter. Po¹tujem tri stvari, ali to je naglasiæu moj izbor: ne pijem alkohol kada sedam na motor ni u najmanjoj kolièini, uvek stajem na crveno svetlo na semaforu i nikad ne kr¹im ogranièenja u zoni ¹kola.

No, postoje dezinformacije koje se pojavljuju svuda, pa i u novinama, pa je tako @zmiya pre nekoliko postova podvlaèio novinski napis koji sugeri¹e da je Ustavni sud Srbije doneo odluku u predmetu koji je jo¹ uvek nere¹en. Nepismeni novinar, naravno niti je proèitao odluku suda, niti zna ¹ta je zastoj postupka - od 2011. taj predmet stoji u US èekajuæi na re¹avanje. I kada poverujete u ovakvu dezinformaciju, to mo¾e biti veoma ¹tetno po vas same. A ima i nekih postova èlanova foruma koji su potpuno netaèni ponekad. Ne zato ¹to neko nekog zavlaèi ili mu ¾eli zlo, veæ jednostavno, neko im je pogre¹no objasnio sr¾ problema.

Post o egoizmu neæu komentarisati. Svako ima pravo da stvori utisak kakav ¾eli. Sujetan jesam naravno, kao i svi, ali ne mislim da to prelazi uobièajene granice. Jednostavno, po¹tujem druge, obraæam se sa uva¾avanjem i ne dopu¹tam bilo kome da mi se drugaèije obraæa. Zezanje je zezanje, a kad se granica pristojnosti preðe, to je veæ ne¹to drugo.

I ono najva¾nije - jedan problem èesto ima vi¹e re¹enja... Samo je pitanje ¹ta je za vas najprihvatljivije.

ranko

+ od mene

ps. obavezno odreaguj na post ako ti se ne svidja... ali zajebanciju podjebavanje shvati kao takve... ne kao uvrede... i granicu spusti... zasto ? ovde ne mozes da vidis neciji izraz lica, pogled, gestikulaciju... stoga... spustis granicu i sve shvatis kao dobronamernu zajebanciju a sve kao cilj smeh... tvoj ... tudj... neciji...

pps. u 20marke da ce neko da ti kaze sada da si pandur :)