Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

#920
Citat: mareskin poslato 17 Oktobar, 2013, 21:46

Iza¹li su na ulice, poreske i tr¾i¹ne inspekcije isto tako. Vidite da je kriza i da treba bud¾et da se napuni.

Ma joook, treba PEDERU DROTOVSKOM "GENERALU" DRAGI©I SIMIÆU(VIÐEN U ROZE ODELU NA BJB ®URCI) DA PLATI JEBANJE U BULJU... JER JE RASPALA PEDERÈINA KOJI GLUMI NIND®U...

SVINJA, PEDER, HOMOSEKSUALAC, PEDOFIL, PIÈKA U DU©I OD ÈOVEKA, GLUPLJI OD KURCA, STOKA...



ZNAM IZ PRVE RUKE DA JE PRETIO DA ÆE DA JEBE MINISTRA POLICIJE IVICU DAÈIÆA I ZAMENIKA PREMIJERA, ONO GOVNO RADIKALSKO VUÈIÆA...


edit: pre 9 godina sam ga sreo na ulici(vuèiæa), ¹to bi rekao moj instruktor vo¾nje, ¹ta pièka rodi...:o VEÆE GOVNO NISAM VIDEO U ®IVOTU...

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

mareskin

Citat: Laziæ poslato 19 Oktobar, 2013, 02:32
Citat: mareskin poslato 17 Oktobar, 2013, 21:46

Iza¹li su na ulice, poreske i tr¾i¹ne inspekcije isto tako. Vidite da je kriza i da treba bud¾et da se napuni.

Ma joook, treba PEDERU DROTOVSKOM "GENERALU" DRAGI©I SIMIÆU(VIÐEN U ROZE ODELU NA BJB ®URCI) DA PLATI JEBANJE U BULJU... JER JE RASPALA PEDERÈINA KOJI GLUMI NIND®U...

SVINJA, PEDER, HOMOSEKSUALAC, PEDOFIL, PIÈKA U DU©I OD ÈOVEKA, GLUPLJI OD KURCA, STOKA...



ZNAM IZ PRVE RUKE DA JE PRETIO DA ÆE DA JEBE MINISTRA POLICIJE IVICU DAÈIÆA I ZAMENIKA PREMIJERA, ONO GOVNO RADIKALSKO VUÈIÆA...


edit: pre 9 godina sam ga sreo na ulici(vuèiæa), ¹to bi rekao moj instruktor vo¾nje, ¹ta pièka rodi...:o VEÆE GOVNO NISAM VIDEO U ®IVOTU...

Èim ustane¹ odma da ide¹ na trafiku po tvoje "cigare". Mnogo si neurozan :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pittatore

Zasto je qrac glup?
Pljuje kad mu je najlepse :D

Darko

sad mi donese postar ( naravno da nisam hteo da primim , ali je svakako zavrsilo u sanducetu ) , poziv da se javim sudiji za prekrsaje..bio je ljubazan da otvori i da mi kaze o cemu se radi... medjutim , ne pise sta je , samo da je ucinjen prekrsaj iz clana 85 i 162 . zna li neko sta bi ovo moglo da bude? da napomenem da me nisu zaustavljali i pisali u skorije vreme ( vise od 3-4 god ) nista... ne pijem , ne vozim zutom trakom i sl... koji je ovo qrac?


Darko

jasno mi je , nadjoh i ja ovo , ali i dalje ne znam sta sam uradio

Major

Citat: Darko poslato 20 Novembar, 2013, 13:27
sad mi donese postar ( naravno da nisam hteo da primim , ali je svakako zavrsilo u sanducetu ) , poziv da se javim sudiji za prekrsaje..bio je ljubazan da otvori i da mi kaze o cemu se radi... medjutim , ne pise sta je , samo da je ucinjen prekrsaj iz clana 85 i 162 . zna li neko sta bi ovo moglo da bude? da napomenem da me nisu zaustavljali i pisali u skorije vreme ( vise od 3-4 god ) nista... ne pijem , ne vozim zutom trakom i sl... koji je ovo qrac?

Jedino da odes i vidis..

Darko

eee , ovog leta sam motoro mpar puta bio na auto putu i nisam platio auto-put , da nije to u pm ?

Bishke

da je to onda bi svakom bajkeru polako pocele da stizu cestitke za novu godinu :D

opusti se to nije sigurno
You should do one thing every day that scares you

con3

Ako si napravio prekrsaj a da nisi svestan , neko te prijavio

Hurricane

..nije auto put..

pa èekaj ¹to bi i¹ao da pita¹ kad sam ja negde video na forumu da je neko nudio pravnu pomoæ drugarima..

ne znam gde ali kad pronaðem javljam ti..


3006

Èlan 85 je vezan za proceduru, odnosno gluposti tipa da ima¹ pravo da saslu¹a¹ optu¾nicu i slièno, a 162 o samom procesu pozivanja, to je u zakonu o prekr¹ajima. Ako je 162 iz zak. o bezbednosti na putevima, onda ima veze sa prekoraèenjem brzine, èini mi se. Nemoj da me dr¾i¹ za reè. Mo¾da se te slikali negde a da pojma nema¹.
Nisam nikakav pravnik, mo¾da ovo mo¾e da ti pomogne
http://www.copo.edu.rs/documents/ZAKON__O_PREKRSAJIMA_14.pdf
http://www.sirius.rs/propisi/S20090411404/clan-162
Ovaj drugi je stari, mislim da jo¹ uvek va¾i.

Major

Da taj clan je povezan sa prekrsajem za prekoracenje brzine veca od 31 do 50km/h od dozvoljene.
Negde te je izgleda upucao radar, a da nisi ni svestan. Verovatno imaju sliku ako te nisu zaustavljali.

Darko

Citat: Bishke poslato 20 Novembar, 2013, 13:46
da je to onda bi svakom bajkeru polako pocele da stizu cestitke za novu godinu :D

opusti se to nije sigurno

pa znam , ali kapiram, meni je bila tablica vidljiva , nisam skrivao brojeve ... samo sam prosao i to je to...a ima kamere...jedan prolaz u Nisu , i dva u BG nisam platio ove sezone ;)

Darko


Darko

Citat: Major poslato 20 Novembar, 2013, 14:06
Da taj clan je povezan sa prekrsajem za prekoracenje brzine veca od 31 do 50km/h od dozvoljene.
Negde te je izgleda upucao radar, a da nisi ni svestan. Verovatno imaju sliku ako te nisu zaustavljali.


kako znas , gde si to video ? mislim , nemoguce da sam negde toliko prekoracio... a druga stvar , pitao sam to i postara , kaze da ako je nesto slikano , posalju sliku , a ja u pozivu nisam imao sliku

Bishke

onda moguce da je radar...

Sada radar stoji iznad autoputa i ne vidis da te je slikao kad prolazis kroz bg...

Skljocne te,ti nisi stao i stize na kucnu adresu...

ja sam samo ove sezone xxx puta presao preko rampe na autoputu,tako da bi meni trebala vec da stigne ta cestitka ;)
You should do one thing every day that scares you

Darko

ma znam , ali opet ti kazem , rece postar da je brzina ili zuta traka ili kamera bilo kakva , stize sa slikom , a slike nema

Ivan1979