Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SrpskiDzedaj011

Па има тога и код нас....

"Фиктивна" адреса пребивалишта у колико се избегава прекршајни суд и чика 'цајац са уплатницама....  [neampojma]
I have to return some video tapes....

Lazic

zato ne treba izbegavati, samo ne plaæati ni¹ta...:D

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

sremac

danas me uhvati¹e na zelenoj povr¹ini (blato nevidjeno nije mi jasno kako se vodi kao zelena povr¹ina), smradovi zeleni, i to jo¹ komunalci (nisam zano da oni pi¹u to ) u¹ao do pekare i cap dok sam jeo vruæ burek , suma sumarum 2500 platiti ili ne pitanje je sad?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

mkt


Lazic

Citat: sremac poslato 08 Oktobar, 2013, 01:31
danas me uhvati¹e na zelenoj povr¹ini (blato nevidjeno nije mi jasno kako se vodi kao zelena povr¹ina), smradovi zeleni, i to jo¹ komunalci (nisam zano da oni pi¹u to ) u¹ao do pekare i cap dok sam jeo vruæ burek , suma sumarum 2500 platiti ili ne pitanje je sad?

ja bih ti predlo¾io da ne plati¹...:o :D

SSZGO

#886
Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2013, 23:31
Menjaj vozilo pre registracije...:P

ne mozes da prodas vozilo pre nego sto platis kazne...
ne mozes da registrujes vozilo pre nego sto platis kazne...
kada dodjes u opstinu da bilo sta uradis, prvo ti gledaju sta imas neplaceno, niko te nece juriti da platis ista, samo ce ti onesposobiti vozilo...

neko mozda misli da vozi neregistrovan... moze, ali je kazna zatvorska uz oduzimanje vozila na neko vreme plus novcana kazna... naravno nije mudro imati saobracajku u neregistrovanom neosiguranom vozilu, pogotovo ako se olupa neki ferari...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: SSZGO poslato 08 Oktobar, 2013, 13:42
Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2013, 23:31
Menjaj vozilo pre registracije...:P

ne mozes da prodas vozilo pre nego sto platis kazne...
ne mozes da registrujes vozilo pre nego sto platis kazne...
kada dodjes u opstinu da bilo sta uradis, prvo ti gledaju sta imas neplaceno, niko te nece juriti da platis ista, samo ce ti onesposobiti vozilo...

neko mozda misli da vozi neregistrovan... moze, ali je kazna zatvorska uz oduzimanje vozila na neko vreme plus novcana kazna... naravno nije mudro imati saobracajku u neregistrovanom neosiguranom vozilu, pogotovo ako se olupa neki ferari...


Znam ¹ta ti je èiniti... Po¹to si bogati arapin nemoj da prodaje¹ vozilo, samo kupi drugo registrovano i osigurano...:P :D


edit:
ono jes' malo skuplje od 360 eu, ali princip je princip...:o :D

Vlajko

Citat: SSZGO poslato 08 Oktobar, 2013, 13:42
Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2013, 23:31
Menjaj vozilo pre registracije...:P

ne mozes da prodas vozilo pre nego sto platis kazne...
ne mozes da registrujes vozilo pre nego sto platis kazne...
kada dodjes u opstinu da bilo sta uradis, prvo ti gledaju sta imas neplaceno, niko te nece juriti da platis ista, samo ce ti onesposobiti vozilo...

neko mozda misli da vozi neregistrovan... moze, ali je kazna zatvorska uz oduzimanje vozila na neko vreme plus novcana kazna... naravno nije mudro imati saobracajku u neregistrovanom neosiguranom vozilu, pogotovo ako se olupa neki ferari...


Taman dok ti ovde ne zastari sve.. skupljaj lovu  [hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

'si lood...? Pa kad se vrati da ga na aerodromu doèeka rektalni pregled, da provere da nije lbgt...:o [rofl]

Major


¾arko1983

Zna li neko posle koliko zastareva pravosnazna presuda, u njoj mi je izreceno 15000 i 3 meseca bez dozvole, nisam platio nista a ni za dozvolu mi jos uvek ne stize nista????

pittatore

Pozdravi Jelenu a ja cu saznati kad zastareva? ;D

dzimika

ne zastareva, ako je presudjeno dovoljno da objave na tabli suda i zvanicno ti je uruceno

¾arko1983

Citat: dzimika poslato 16 Oktobar, 2013, 12:47
ne zastareva, ako je presudjeno dovoljno da objave na tabli suda i zvanicno ti je uruceno
mozda nisi u pravu, presudjeno jeste uruceno takodje jeste.... ali presudjeno je 29.10.2012 ja nisam ni platio kaznu niti su mi uzeli dozvolu, mora da ima neki rok.......?

¾arko1983


Lazic

Ima naravno, D¾imika nema pojma...:D Apsolutno zastarevanje nastupa posle godinu dana od poslednje akcije suda, ¹to æe reæi, ako ti do 29.10 ne stigne re¹enje da ti se kazna zbog neplaæanja preinaèava u kaznu zatvora, slobodan si... :D Ako ti po¹alju pre 29-og, onda jo¹ godinu dana mora¹ da se krije¹...:o [hello] [cheers]

edit:
preteèe me...:D

edit2:
kakva sam faca, to sam proèitao pre x godina i zapamtio...[yahoo]

¾arko1983

znaci 13 jebenih dana moram da se krijem, ako mi posalju 29 a ja ne primim
???