Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* juri me dr¾ava za 0.70, a zbog inaæenja organima(zbog  0.7 sam se i inatio organima bez potrebe), a ja ignori¹em drugi poziv, jer se i dalje inatim organima...:P :D

SrpskiDzedaj011

Борба против тамне стране траје.... Изабрао сам пут Џедаја....


I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Citat: Laziæ poslato 17 Septembar, 2013, 03:46
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* juri me dr¾ava za 0.70, a zbog inaæenja organima(zbog  0.7 sam se i inatio organima bez potrebe), a ja ignori¹em drugi poziv, jer se i dalje inatim organima...:P :D
Буди велики дечко и сноси последице за своје поступке.... Одрасти мали весељаче!  [dancing]
I have to return some video tapes....

UFF

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 17 Septembar, 2013, 03:50
Борба против тамне стране траје.... Изабрао сам пут Џедаја....




jes dzedaj ali samo u tvojoj glavi jer su te oni ubedili da si to i da mislis tako dok za njih obavljas prljave i privatne poslove
da je dobro sto zelis dobro jeste ali ovo nije nacin jbg
bar ne u ovoj drzavi

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Lazic

More jedi gomna...:D reèe ciga , a u sebi(ne Sebi, njemu) se mislio, pizda ti tetkina...[rofl]

a ¹to æu da ikada odrastem... [srednjiprst]

SrpskiDzedaj011

Што смо начитани....  [rolleyes]  :P
I have to return some video tapes....

Lazic

kad proèita¹ amerièke bogove, mo¾emo da prièamo...:P

SrpskiDzedaj011

Ma мени испрали мозак па само читам сабрана дела Улемека....

А митологија ко митологија.... Угледај се на Сенку.... И он робијао своју казну.... Ман' се господ'на Среде....
I have to return some video tapes....

juga

@Laziæ; jbg ,imao sam sliènu situaciju, jedan poziv ne primi¹, jedan primi¹ pa po¹alje¹ nekoga da odlo¾i zbog......, i tako 2 god., a onda 15 dana pre isteka 2 god. te zove pandur tel. na firmu, ili dodju na vrata, pa te kulturno zamoli da se javi¹ kod prekr¹ajnog sudije da te ne bi privodili!!!

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Septembar, 2013, 21:30
moj drugar je prodao auto inapravio ugovor i overio ga u opstini , ali nikad nije platio porez....covek na koga glasi ugovor je pokojni, nema naslednika, a vozilo se vodi u sabracajnoj i dalje na njega....bez problema registruje vec dve godine, ne placa kazne za parkiranje i zutu traku , samo pokazuje overen kupoprodajni ugovor.....za sada prolazi...

Hoæe¹ da ka¾e¹ da treba da naðemo nekoga na samrti i da napravimo i overimo kupoprodajni ugovor, ali da auto zadr¾imo kod sebe i onda sa original papirima registrujemo i vozimo, a sa kupoprodajnim ugovorom se ratosiljavamo kazni?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 17 Septembar, 2013, 04:09
Ma мени испрали мозак па само читам сабрана дела Улемека....

А митологија ко митологија.... Угледај се на Сенку.... И он робијао своју казну.... Ман' се господ'на Среде....

[klanjam_se] [klanjam_se] [kralj] [kralj] [cheers] [cheers] [cheers] :-*

Sad si me kupio za sva vremena... [yahoo]

UFF

Citat: juga poslato 17 Septembar, 2013, 08:47
@Laziæ; jbg ,imao sam sliènu situaciju, jedan poziv ne primi¹, jedan primi¹ pa po¹alje¹ nekoga da odlo¾i zbog......, i tako 2 god., a onda 15 dana pre isteka 2 god. te zove pandur tel. na firmu, ili dodju na vrata, pa te kulturno zamoli da se javi¹ kod prekr¹ajnog sudije da te ne bi privodili!!!

pa uzmes godisnji u firmi i odes na tajland 15 dana :D
ili bolovanje pa na selo (jeftinija varijanta)

mrle

Citat: mareskin poslato 17 Septembar, 2013, 08:49
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Septembar, 2013, 21:30
moj drugar je prodao auto inapravio ugovor i overio ga u opstini , ali nikad nije platio porez....covek na koga glasi ugovor je pokojni, nema naslednika, a vozilo se vodi u sabracajnoj i dalje na njega....bez problema registruje vec dve godine, ne placa kazne za parkiranje i zutu traku , samo pokazuje overen kupoprodajni ugovor.....za sada prolazi...

Hoæe¹ da ka¾e¹ da treba da naðemo nekoga na samrti i da napravimo i overimo kupoprodajni ugovor, ali da auto zadr¾imo kod sebe i onda sa original papirima registrujemo i vozimo, a sa kupoprodajnim ugovorom se ratosiljavamo kazni?


Ima ovaj sluèaj. Matorac prodao auto, uradili ugovor, mada ovaj nikada nije prebacio saobraæajnu na sebe. Matorac umro, a kupac auto ostavio u Rakovici ispred op¹tine, istekla registracija, auto poèeo da propada.
Zovu iz murije æerku ovog matorca, da doðe po auto ili æe da plati kaznu ?!
Ona ode po auto, sredi papire na svoje ime (nasledstvo), a opet ima kupoprodajni ugovor da mo¾e da ga pokazuje sudiji za prekr¹aje. Mislim, mogu da je provale, ali ko æe u ovoj dr¾avi toliko da se cima.

Vlajko

Danas fasovah radar na smederevcu.. na 50 i¹ao 80..  [doh]

Dobro je ¹to sam pre toga i¹ao preko sto.. èovek ispred je koèio.. al zbog radara..

Prvo me je malo cedio klinac.. kao ne znam dal je i tebe uslikao..

naravno da jeste ðubre elektronsko.. vidi mi se i frizura a ne tablice..

A sad.. poradovao sam se ¹to nije preko 30 ogranièenje..

ali plavi ka¾e od 21 do 50 zabrana mesec dana i dosta tisiæa.. mislim ispod 10 da reèe  [facepalm]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic


Bishke

od 6 do 20 somica i mesec dana bez dozvole ako je onaj radar koji te slika kao za naslovnu :)

You should do one thing every day that scares you

Lazic

nije ako se pravi¹ blesav do zastarevanja...:P

Vlajko

Laziæu, ti si poseban sluèaj..  [dunce] nema potrebe da obja¹njavam  [srednjiprst]

Samo pro¹la dva ignorisanja poziva su me dovela do fiktivne adrese.. a sve zbog 5 crvenih..   [ludak]  [facepalm]

Ovo je metar zabrane.. a da su me navatali sa 110-120 koliko sam i¹ao par krivina ranije.. eto nasilnièke vo¾nje..

Subota veèe sam izbrojao preko 35 prijavljenih patrola u i oko Bg..  [glavazid]

Lutrija je stvarno velika..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

MILJAN

Citat: Lazić poslato 23 Septembar, 2013, 00:07nije ako se praviš blesav do zastarevanja...:P
Za tebe je Michigan obecana zemlja,,,tamo cak ne postoji obaveza da se nosi kaciga...A imaju najmanji br prekr.kazni prema bajkerima..ccccccc
Cave ab homine unius libri