Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: KIZA73 poslato 14 Septembar, 2013, 01:36
Stiglo mi danas pretece pismo. Plati odma ili tvorza  [nono]  [nono]  [nono] A zastareva u martu iduce godine...
Sad bi pravnik Laziæ rekao: preseli se kod babe na tavan i èekaj mart. :D
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 14 Septembar, 2013, 16:26
Citat: KIZA73 poslato 14 Septembar, 2013, 01:36
Stiglo mi danas pretece pismo. Plati odma ili tvorza  [nono]  [nono]  [nono] A zastareva u martu iduce godine...
Sad bi pravnik Laziæ rekao: preseli se kod babe na tavan i èekaj mart. :D
Izdajem povoljno gajbu okolina Obrenovca prve ko¹mije panduri neæe niko da vas tra¾i. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: MILJAN poslato 14 Septembar, 2013, 16:26
Citat: KIZA73 poslato 14 Septembar, 2013, 01:36
Stiglo mi danas pretece pismo. Plati odma ili tvorza  [nono]  [nono]  [nono] A zastareva u martu iduce godine...
Sad bi pravnik Laziæ rekao: preseli se kod babe na tavan i èekaj mart. :D

[rofl] [rofl] [rofl] :-*

Pa ¹ta drugo...? :o :D

KIZA73

Pa sto na tavan, nek ide baba na tavan, ne mora ni da silazi. Ko oni ruski vojnici u Kosovskoj ulici sto su im nasli skelete pre par godina...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Lazic


mareskin

Citat: Lazić poslato 16 Septembar, 2013, 00:08
ne znam za to, šeruj bre...

Nisi čuo da je pred kraj drugog svetskog rata neka dobrodržeća gospođa smotala neke ruske vojnike, ubila ih seksom i sakrila njihove leševe na tavanu u Kozaračkoj ulici.
Jeste potomcima bilo čudno što im je Ruski zvučao ko taternji jezik, ali nisu znali pravu istinu do skoro kad se cela priča otkrila.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 16 Septembar, 2013, 00:13
Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:08
ne znam za to, ¹eruj bre...

Nisi èuo da je pred kraj drugog svetskog rata neka dobrodr¾eæa gospoða smotala neke ruske vojnike, ubila ih seksom i sakrila njihove le¹eve na tavanu u Kozaraèkoj ulici.
Jeste potomcima bilo èudno ¹to im je Ruski zvuèao ko taternji jezik, ali nisu znali pravu istinu do skoro kad se cela prièa otkrila.

Daj bre dru¾e kolega sad si ovo skino negde sa neta u takvu kenja¾u ne mogu da poverujem
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika


Lazic

kozaraèka i kosovska nisu iste ulice...

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 16 Septembar, 2013, 01:01
Citat: mareskin poslato 16 Septembar, 2013, 00:13
Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:08
ne znam za to, ¹eruj bre...

Nisi èuo da je pred kraj drugog svetskog rata neka dobrodr¾eæa gospoða smotala neke ruske vojnike, ubila ih seksom i sakrila njihove le¹eve na tavanu u Kozaraèkoj ulici.
Jeste potomcima bilo èudno ¹to im je Ruski zvuèao ko taternji jezik, ali nisu znali pravu istinu do skoro kad se cela prièa otkrila.

Daj bre dru¾e kolega sad si ovo skino negde sa neta u takvu kenja¾u ne mogu da poverujem


Nije sa neta, nego sam ja bio jedan od tih vojnika ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 01:10
kozaraèka i kosovska nisu iste ulice...

Nije bitno i onako sam izmislio tekst ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Mislim stvarno...:D Ali vidi¹ ni 22% amera ne plaæa kazne...:D






Citat: MILJAN poslato 13 Septembar, 2013, 13:04
Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2013, 12:11
Nije trebalo da plaæa¹ na prvom mestu, sigurno nisi prodao auto bez nekog ugovora na kome ima datum... Samo je trebalo to da poka¾e¹ u parking servisu ili sudu, ako je bila kazna za nepropisno parkiranje... Sad ako hoæe¹ pare nazad, blokiraj stoku da ne mo¾e da registruje...[cheers]
Jok pravniche ;) nije to saobracajni prekrsaj..oni naplacuju od vlasnika...Evo ti prekrsaja. ;)

Èekaj, ako ima¹ overen kupoprodajni ugovor sa datumom pre nego ¹to ti je pisana doplatna karta, kao dokaz da vi¹e nisi vlasnik vozila i odnese¹ u parking servis, misli¹ da neæe uva¾iti...? Trebalo bi pitati parking servis, ali bole me ba¹ æo¹e, ne plaæam im i ovako nikada...:D

Za prekr¹aje kod sudije znam da je dovoljno pokazati ugovor ili ovla¹æenje i onda ganjaju novog vlasnika...

ЯЭВОЛУТИОН

moj drugar je prodao auto inapravio ugovor i overio ga u opstini , ali nikad nije platio porez....covek na koga glasi ugovor je pokojni, nema naslednika, a vozilo se vodi u sabracajnoj i dalje na njega....bez problema registruje vec dve godine, ne placa kazne za parkiranje i zutu traku , samo pokazuje overen kupoprodajni ugovor.....za sada prolazi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika


MILJAN

Citat: Lazić poslato 16 Septembar, 2013, 12:50Mislim stvarno...:D Ali vidiš ni 22% amera ne plaća kazne...:D






Citat: MILJAN poslato 13 Septembar, 2013, 13:04
Citat: Lazić poslato 13 Septembar, 2013, 12:11Nije trebalo da plaćaš na prvom mestu, sigurno nisi prodao auto bez nekog ugovora na kome ima datum... Samo je trebalo to da pokažeš u parking servisu ili sudu, ako je bila kazna za nepropisno parkiranje... Sad ako hoćeš pare nazad, blokiraj stoku da ne može da registruje...[cheers]
Jok pravniche ;) nije to saobracajni prekrsaj..oni naplacuju od vlasnika...Evo ti prekrsaja. ;)

Čekaj, ako imaš overen kupoprodajni ugovor sa datumom pre nego što ti je pisana doplatna karta, kao dokaz da više nisi vlasnik vozila i odneseš u parking servis, misliš da neće uvažiti...? Trebalo bi pitati parking servis, ali bole me baš ćoše, ne plaćam im i ovako nikada...:D

Za prekršaje kod sudije znam da je dovoljno pokazati ugovor ili ovlašćenje i onda ganjaju novog vlasnika...
Ma nisi me razumeo... Ja sam pisao o momentu kada su podneli tuzbu a ti imas samo ovlascenje ili neoveren ugovor i sl.... Ako su ga tuzili a on zaista prodao auto, na sudu jednostavnotdo dostavlja kao dokaz i postupak ide u drugim toku..Ali je cesta situacija da ljudi imaju samo ovlascenje i prave prekrsaje....A ti nemas pojma.. I onda krenu iz parking servisa i ostali da smaraju,,dok se to rasplete eto tebe na sudu...Ja sam tako jednom opovrgao ovlascenje... Pa dok sam nasao kod koga je sada auto, eto mene i na sudu...nekako sam to ispeglao ali to vreme i nerviranje para nema.
Cave ab homine unius libri

Lazic

Ako sve ignori¹e¹(a ¾ivi¹ u velikom gradu), zabole te pajèe...:D znam iz prve ruke da '72-go godi¹te nije ne¹to preterano obdareno(zato ka¾em pajèe)... :P [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

SrpskiDzedaj011

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Septembar, 2013, 21:09
a ako ulatis 5 ili 10 % od iznosa kazne....pa tek onda nece znati sta ce...moraju da donose novo resenje, jer si ti poceo kaznu da placas, te ne mozes u zatvor.....
[thumb_up]
I have to return some video tapes....

Lazic

Jesi se izborio sa tamnom stranom i dao otkaz...? :P  [srednjiprst][rofl]

edit:
ne zameri, mnogo sam pijan i nesreðen, emotivno...[cheers] I nemam pojma kako ovo otkucah uop¹te..:o

SrpskiDzedaj011

Мој задатак још није готов "young one"....   [ninja]

А и мора да се ради.... Нема се. [rofl]
I have to return some video tapes....