Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

 [rofl]

kako god se okrene neko ce biti jeben :D

mareskin

Citat: UFF poslato 12 Septembar, 2013, 22:03
[rofl]

kako god se okrene neko ce biti jeben :D

Meni je nelogično što ovi koji mrze pedere hoće kurcem da im isteraju kurac iz glave ;)
Mislim šta drugo da pomisliš kad idu i viču "jebaćemo pedere"? ;D


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

majku im pedersku sve te pedere treba jebati!  [zena]

Lazic

Citat: Bishke poslato 12 Septembar, 2013, 18:28
Posle 3 meseca stiglo resenje o promeni novcane kazne u kaznu zatvora ;D

Pre neki dan sam uplatio prvu ratu,malo posle mi je stiglo ovo resenje...

Danas bio kod sudije da dokazem da sam platio prvi deo,da sam student,nemam pare bla bla bla
Kaze mi moras u administraciju,pisarnicu sta je vec, da odneses uplatnicu kao dokaz i da pokusaju da ti skinu to resenje...

Odem tamo u sobu gde radi 5 zena :o Rekoh najeba ga ;)

Gleda ona mene,gleda resenje,gleda uplatnicu vamo tamo KAD ispostavilo se da je ona pogresila ziro racun (Sto sam ja znao ali sam naravno cutao)

Tuc muc,moram da uplatim u narednih mesec dana celu kaznu inace mi direktno stize poziv za Padinsku skelu...kao za tih mesec i po dana se vrsi kod njih neka reorganizacija i ako posle ne platim direktno mi stize poziv....mislim da foliraju

Jebote, èemu nas par pi¹e unazad 5 godina po raznim forumima, kad to ne èitaju ni èlanovi istih foruma...:o [facepalm]

Re¹enje za zatvor je ne¹to najbolje ¹to je moglo da ti se desi, obzirom na gu¾ve u istim...:o Pozovu te, ne javi¹ se, pozovu sledeæeg i tako dalje... Dok opet doðe¹ na red, davno je zastarelo...!!! KOJI VAM JE KURAC LJUDI, KAKVI SMO MI TAKVA I DR®AVA, opustite se vi¹e i u¾ivajte...:P

ko mi ne veruje, imao sam veæ re¹enja za 3 meseca zatvora, ne primeæujem da me neko juri... Ili pitajte SSZGO-a koliko on ima re¹enja za zatvor i to pre nego ¹to je postao arapin...:D

MILJAN

Citat: Lazić poslato 10 Septembar, 2013, 09:15
Citat: m.mitar poslato 09 Septembar, 2013, 17:29
Pa ignorisao ih je i moj brat,pa ga pokupila 2 pandura iz kuce...

slušaj Bucka...:D

zaboravio sam na detalj da ne otvaraš vrata, a kad dođu neko kaže, evo baš je jutros otišao na 6 meseci u Rusiju da radi...:D

ili kao ja da si prijavljen tamo gde ne živiš...:D
Mozda je lako u BG da bezis ali u manjim mestim okinava..mog oca su stigli u autu i urucili poziv..
Cave ab homine unius libri

Lazic

Da zaboravio sam na taj momenat da se u manjim mestima svi znaju... Jbg i veliki gradovi imaju neku prednost...

aco.paun

Imam i ja jedan problem. Prodao sam nekog cryslera pre 2 godine i pre 4-5 meseci mi je stigla jedna parking kazna koju sam morao da platim ( hiljadu i ne¹to dinara) i danas su mi stigle dve nove od po 943din. Kao ¹to pretpostavljate, auto se i dalje vodi na mene, ne znam ko mu je vlasnik jer ih je izgleda bilo posle mene jo¹ jedno 5-6. ©ta da radim? Moje neko razmi¹ljanje je da odem u sud i da stavim zabranu registracije ( istièe nekad u aprilu), pa kad doðe da prevede auto, onda da ga rebnem za sve ove kazne x 5 pa da se èe¹e malo. Ali opet, svaki savet je dobrodo¹ao.

Lazic

Nije trebalo da plaæa¹ na prvom mestu, sigurno nisi prodao auto bez nekog ugovora na kome ima datum... Samo je trebalo to da poka¾e¹ u parking servisu ili sudu, ako je bila kazna za nepropisno parkiranje... Sad ako hoæe¹ pare nazad, blokiraj stoku da ne mo¾e da registruje...[cheers]

aco.paun

Hm, mislim da mi to u parking servisu ne bi pomoglo, njih samo zanima naplata, a na sudu mo¾da i bi. Ali ko da se vuèe po sudovima, sad æu da platim samo ne znam koliko da naplatim od tog mangupa, jer imam tro¹kove goriva i jo¹ moje vreme da se zezam oko toga zato ¹to on ne¹to glumi a meni sti¾u kazne. Razmi¹ljam se dal da tra¾im 200€, da ne bude mnogo. Ovo ipak gledam kao neku investiciju u buduænost koja æe mi se petostruko isplatiti  ;D

MILJAN

Citat: Lazić poslato 13 Septembar, 2013, 12:11Nije trebalo da plaćaš na prvom mestu, sigurno nisi prodao auto bez nekog ugovora na kome ima datum... Samo je trebalo to da pokažeš u parking servisu ili sudu, ako je bila kazna za nepropisno parkiranje... Sad ako hoćeš pare nazad, blokiraj stoku da ne može da registruje...[cheers]
Jok pravniche ;) nije to saobracajni prekrsaj..oni naplacuju od vlasnika...Evo ti prekrsaja. ;)
Cave ab homine unius libri

Bishke

Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2013, 02:29
Citat: Bishke poslato 12 Septembar, 2013, 18:28
Posle 3 meseca stiglo resenje o promeni novcane kazne u kaznu zatvora ;D

Pre neki dan sam uplatio prvu ratu,malo posle mi je stiglo ovo resenje...

Danas bio kod sudije da dokazem da sam platio prvi deo,da sam student,nemam pare bla bla bla
Kaze mi moras u administraciju,pisarnicu sta je vec, da odneses uplatnicu kao dokaz i da pokusaju da ti skinu to resenje...

Odem tamo u sobu gde radi 5 zena :o Rekoh najeba ga ;)

Gleda ona mene,gleda resenje,gleda uplatnicu vamo tamo KAD ispostavilo se da je ona pogresila ziro racun (Sto sam ja znao ali sam naravno cutao)

Tuc muc,moram da uplatim u narednih mesec dana celu kaznu inace mi direktno stize poziv za Padinsku skelu...kao za tih mesec i po dana se vrsi kod njih neka reorganizacija i ako posle ne platim direktno mi stize poziv....mislim da foliraju

Jebote, èemu nas par pi¹e unazad 5 godina po raznim forumima, kad to ne èitaju ni èlanovi istih foruma...:o [facepalm]

Re¹enje za zatvor je ne¹to najbolje ¹to je moglo da ti se desi, obzirom na gu¾ve u istim...:o Pozovu te, ne javi¹ se, pozovu sledeæeg i tako dalje... Dok opet doðe¹ na red, davno je zastarelo...!!! KOJI VAM JE KURAC LJUDI, KAKVI SMO MI TAKVA I DR®AVA, opustite se vi¹e i u¾ivajte...:P

ko mi ne veruje, imao sam veæ re¹enja za 3 meseca zatvora, ne primeæujem da me neko juri... Ili pitajte SSZGO-a koliko on ima re¹enja za zatvor i to pre nego ¹to je postao arapin...:D

Lazicu sve je to super,ali mislim da bi bilo bezveze da se glupiram zbog 7 soma...
jbg ako jedem govna jedem do kraja,da je neka veca kazna pa i da razmislim da kuliram do zastarenja...

+sto mogu kad god da dodju na adresu na koju sam prijavljen da utvrde da je fiktivna i onda krece zurka...

Platicu im sta imam da ih skinem sa kurca,jbg nece biti lako dati 7 soma drzavi ali Boze moj...sa tom kintom mozes da odes na voznju sa drustvom i da ti ostane za kafanu da obrnes turu pica ;)
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2013, 02:29
Citat: Bishke poslato 12 Septembar, 2013, 18:28
Posle 3 meseca stiglo resenje o promeni novcane kazne u kaznu zatvora ;D

Pre neki dan sam uplatio prvu ratu,malo posle mi je stiglo ovo resenje...

Danas bio kod sudije da dokazem da sam platio prvi deo,da sam student,nemam pare bla bla bla
Kaze mi moras u administraciju,pisarnicu sta je vec, da odneses uplatnicu kao dokaz i da pokusaju da ti skinu to resenje...

Odem tamo u sobu gde radi 5 zena :o Rekoh najeba ga ;)

Gleda ona mene,gleda resenje,gleda uplatnicu vamo tamo KAD ispostavilo se da je ona pogresila ziro racun (Sto sam ja znao ali sam naravno cutao)

Tuc muc,moram da uplatim u narednih mesec dana celu kaznu inace mi direktno stize poziv za Padinsku skelu...kao za tih mesec i po dana se vrsi kod njih neka reorganizacija i ako posle ne platim direktno mi stize poziv....mislim da foliraju

Jebote, èemu nas par pi¹e unazad 5 godina po raznim forumima, kad to ne èitaju ni èlanovi istih foruma...:o [facepalm]

Re¹enje za zatvor je ne¹to najbolje ¹to je moglo da ti se desi, obzirom na gu¾ve u istim...:o Pozovu te, ne javi¹ se, pozovu sledeæeg i tako dalje... Dok opet doðe¹ na red, davno je zastarelo...!!! KOJI VAM JE KURAC LJUDI, KAKVI SMO MI TAKVA I DR®AVA, opustite se vi¹e i u¾ivajte...:P

ko mi ne veruje, imao sam veæ re¹enja za 3 meseca zatvora, ne primeæujem da me neko juri... Ili pitajte SSZGO-a koliko on ima re¹enja za zatvor i to pre nego ¹to je postao arapin...:D
Meni stiglo 03.06.13 pravosna¾na 21.02.13. izvr¹na 03.09.13.(Na roðendan) jebote. Ako posle dono¹enja ovog re¹enja ka¾njeni plati novèanu kaznu,kazna zatvora se neæe izvr¹iti. Ukoliko je izvr¹enje kazne zapoèeto,pa ka¾njeni plati ostatak novèane kazne,obustaviæe se izdr¾avanje kazne ma bre njih zanima samo kako tako da izvuku neku kintu.Ovde me svi znaju ne krijem se a njih jo¹ nema.Èak ni da mi popi¹u imovinu za tro¹kove postupka. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

a ako ulatis 5 ili 10 % od iznosa kazne....pa tek onda nece znati sta ce...moraju da donose novo resenje, jer si ti poceo kaznu da placas, te ne mozes u zatvor.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Ma kod mene skroz oximoron ja platio kaznu nego neko je negde zajebao na relaciji po¹ta sud a iskreno i zabole me ba¹ ko je? a da im nosim na uvid da sam platila kaznu  neæu neam ja vreme za dangubu lep¹e mi da gledam ove moje kako se alcoholi¹u nego da se smaram sa nekim nedojebanim slu¾benicama u sudu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 13 Septembar, 2013, 21:53
Ma kod mene skroz oximoron ja platio kaznu nego neko je negde zajebao na relaciji po¹ta sud a iskreno i zabole me ba¹ ko je? a da im nosim na uvid da sam platila kaznu  neæu neam ja vreme za dangubu lep¹e mi da gledam ove moje kako se alcoholi¹u nego da se smaram sa nekim nedojebanim slu¾benicama u sudu.

Dobra vam ta rakija!!!! Menja pol iz momenta ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 13 Septembar, 2013, 21:57
Citat: UNCLEBOB poslato 13 Septembar, 2013, 21:53
Ma kod mene skroz oximoron ja platio kaznu nego neko je negde zajebao na relaciji po¹ta sud a iskreno i zabole me ba¹ ko je? a da im nosim na uvid da sam platila kaznu  neæu neam ja vreme za dangubu lep¹e mi da gledam ove moje kako se alcoholi¹u nego da se smaram sa nekim nedojebanim slu¾benicama u sudu.

Dobra vam ta rakija!!!! Menja pol iz momenta ;D

©ala mala al,nema veze navikla sam. ;D joj jedva èekam da poludim ponovo pa da poènem sas alcohol da se ljubim ubi¹e me ovi buækuri¹i.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

jok bre...sad predji na nesto jace....konsultuj Vlajka za recepturu....ako od toga ne capnes neces ni od cega..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Jbga a taman sam poèeo se svikavam sa sokiæ od mrkvice,cveklice kru¹kice al,pravi a ne vilijamovkica itd.Vidim ja lep¹e mi bilo sas alcoholna isparenja a i lak¹e mi ljudi pra¹tali kad pogre¹im. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

KIZA73

Stiglo mi danas pretece pismo. Plati odma ili tvorza  [nono]  [nono]  [nono] A zastareva u martu iduce godine...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Uncle Bob

Citat: KIZA73 poslato 14 Septembar, 2013, 01:36
Stiglo mi danas pretece pismo. Plati odma ili tvorza  [nono]  [nono]  [nono] A zastareva u martu iduce godine...
Ma ignori¹i i ti dr¾avu kao ¹to ona tebe kad tebi treba ne¹to.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM