Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

lazic vozi pijan i kad mu se slozi stane na semaforu, nagne se malo na stranu da izbegne sediste, podigne flip-up, ispovraca se ko covek, zatvori ga i teraj dalje

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2013, 12:42
lazic vozi pijan i kad mu se slozi stane na semaforu, nagne se malo na stranu da izbegne sediste, podigne flip-up, ispovraca se ko covek, zatvori ga i teraj dalje
Ja sam znao jednog koji je 30 godina vozio pijan....uvek....bar neki promil od juce, a onda je jednom zaspao i sa transalpom zavrsio pod bankinom na cukarici....da li si se omlatio pijan ili trezan u nesto nije bitno, ali ako zaspes na motoru i ispravis krivinu, onda si u nadleznosti onog suvozaca kojeg uvek vozis na motoru  [djavo]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


juga


¾arko1983

Citat: m.mitar poslato 21 Avgust, 2013, 21:16
Danas sam bio kod advokata,drug iz detinjstva jos i u novom zakonu nigde ne pise za oduzimanje kategorija i o poenima,samo novcana kazna ili zatvor 15 dana.E sad,ko ce ga znati.... [sutirakamen]

mene su isto tako skebali pre skoro dve god stiglo mi resenje 15000 din 6 poencica i 3 meseca zabrane, ja se nesto zalio tamo vamo, ne jebu zivu silu tretiraju da vozilo nije upisano u registar nisam jos platio nista a ni zabrana jos nije stigla.
Juèe najebah opet u prijepolju radar skriven u neko zbunje, posle kilometar policija me presrece 30 preko ogranièenja.... ©ta mislite da li æe mi ovo spojiti jedno sa drugim ili æe se tretirati kao dva odvojena prekr¹aja????

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: juga poslato 25 Avgust, 2013, 09:17
REVOLUCIJO, sasvim si u pravu!
da se razumemo, nemam ja nikog pravo da savetujem...ja sam bre utuko previse kilometara navaren i nacirkan....po kisi i po vejavici......bez kacige i u papucama i sorcu....i pretekoh.....a opet znam neke koji su u ful opremi i trezni ko kisela voda otisli u vecna lovista, neki svojom a neki tudjom krivicom, aili uglavnom krivac je bar malo i onaj ko ne predvidi ono sto je izvesno ....a to je budala za volanom ispred tebe....

p.s.
Znam par likova koje su drugari pokupili od pozadi (izvini GAJO) ali i tu si kriv jer si krenuo da se vozis sa budalom u grupi. 
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


MIGE

danas cepam zutom trakom na kod dejtona,nisam mogao odmah da se ukljucim pa sam morao ici tako par metara...odjednom se iza mene stvorila crna alfa 156 I jedan lik u njoj koji je nesto slikao mobilnim telefonom...mislim da je mene slikao al neobicna situacija cak I za pandure...sam u kolima,ne vezan,nije upalio svetla...dal je moguce???  [neampojma]

Major

Da si naisao na presretaca on bi te zaustavio, a I on ne slika mobilnim nego ima kamere ;)
Tako da je nekome izgleda nesto bilo smesno na tvom autu pa je slikao ili si ga isekao pa hoce da proveri tablice.

Lazic

Citat: MIGE poslato 26 Avgust, 2013, 21:32
danas cepam zutom trakom na kod dejtona,nisam mogao odmah da se ukljucim pa sam morao ici tako par metara...odjednom se iza mene stvorila crna alfa 156 I jedan lik u njoj koji je nesto slikao mobilnim telefonom...mislim da je mene slikao al neobicna situacija cak I za pandure...sam u kolima,ne vezan,nije upalio svetla...dal je moguce???  [neampojma]

ti si se bre cimao i za one kamere kod sava centra, pa neko reèe da slu¾e samo za brojanje saobraæaja...:o :P :-*

m.mitar

Stigao mi danas poziv za sud i pise "Zakon o bezbednosti saobracaja naputevima-NOVI" a tamo je samo novcana kazna u pitanju 15-30 000,nema oduzimanja dozvole i kaznani poeni!

Dr@g@n

Mene su neki dan (sa autom) na ibarskoj magistrali snimili sa 90km/h gde je ogranicenje bilo 50km/h.
Pisali su mi cestitku i sad cekam kao na iglama.  [ljutko]

Sta i koliko mogu da ocekujem ??????

m.mitar

Ukuca u google Zakon o bezbednosti saobracaja naputevima-NOVI ili 2013 i nadji na cestitki sta pise,koji clan stav tacka za taj zlocin....  [cheers]

volim_slatkise

Citat: Dr@g@n poslato 30 Avgust, 2013, 00:22
Mene su neki dan (sa autom) na ibarskoj magistrali snimili sa 90km/h gde je ogranicenje bilo 50km/h.
Pisali su mi cestitku i sad cekam kao na iglama.  [ljutko]

Sta i koliko mogu da ocekujem ??????


mislim da je to  od 6000 do 20000 i 4 kaznena poena mesec dana zabrane....

Lazic

Citat: Dr@g@n poslato 30 Avgust, 2013, 00:22
Mene su neki dan (sa autom) na ibarskoj magistrali snimili sa 90km/h gde je ogranicenje bilo 50km/h.
Pisali su mi cestitku i sad cekam kao na iglama.  [ljutko]

Sta i koliko mogu da ocekujem ??????

Dobro bre ljudi jel vama vredi i¹ta prièati...??? :o

SVE ZASTAREVA...! ! !

Ja kad bi sedeo k'o na iglama zbog svega ¹to su mi pisali, dupe bi mi bilo kao jastuèe za igle...:o

Dr@g@n

Citat: Laziæ poslato 30 Avgust, 2013, 02:04

Dobro bre ljudi jel vama vredi i¹ta prièati...??? :o

SVE ZASTAREVA...! ! !

Ja kad bi sedeo k'o na iglama zbog svega ¹to su mi pisali, dupe bi mi bilo kao jastuèe za igle...:o

Jeste druze, a koliko vremena treba da prodje da neki prekrsaj zastari ??????

Neki dan sam registrovao auto i slucajno bacio pogled na oglasnu tablu koja visi u SUP-u kod nas.
Ima oglaseno ko je pod zabranom, ima jedno 20-tak na spisku i 90% njih je dobilo po 3 meseca zabrane.
Kad sam to video nije mi bilo dobro. [doh] [doh]

Lazic

Pa nemoj da ide¹ u mup i proverava¹ oglasne table, ¹to bi se nervirao...:o :D

Vlajko pro¹le godine gulio dva puta po 3 meseca, jer je mislio da mu ide zabrana, a ona tek i¹la tek posle 5,6 meseci...:o [facepalm]

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 30 Avgust, 2013, 02:31
Pa nemoj da ide¹ u mup i proverava¹ oglasne table, ¹to bi se nervirao...:o :D

ovo je kao onaj vic - procitao sam da alkohol skodi - OD DANAS VISE NE CITAM hahaah ;D [rofl]

Uncle Bob

Citat: Dr@g@n poslato 30 Avgust, 2013, 02:24
Citat: Laziæ poslato 30 Avgust, 2013, 02:04

Dobro bre ljudi jel vama vredi i¹ta prièati...??? :o

SVE ZASTAREVA...! ! !

Ja kad bi sedeo k'o na iglama zbog svega ¹to su mi pisali, dupe bi mi bilo kao jastuèe za igle...:o

Jeste druze, a koliko vremena treba da prodje da neki prekrsaj zastari ??????

Neki dan sam registrovao auto i slucajno bacio pogled na oglasnu tablu koja visi u SUP-u kod nas.
Ima oglaseno ko je pod zabranom, ima jedno 20-tak na spisku i 90% njih je dobilo po 3 meseca zabrane.
Kad sam to video nije mi bilo dobro. [doh] [doh]
Od dana kada ti po¹tar donese saop¹tenje odeljenja za sankcije Mupa od tada ti teèe izreèena zabrana.A prekr¹aj jo¹ uvek zastareva posle dve godine.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 30 Avgust, 2013, 02:04
Dobro bre ljudi jel vama vredi i¹ta prièati...??? :o

SVE ZASTAREVA...! ! !

Ja kad bi sedeo k'o na iglama zbog svega ¹to su mi pisali, dupe bi mi bilo kao jastuèe za igle...:o

Po novom ZOBSu, naplata kazni je 17%. Znaèi isto kao za TV pretplatu, takse za zidanje kuæa, dugove za struju i komunalije - ko je budala, neka plaæa.   SR BI JA!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen