Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

bice cash or ass, trece nema ;D
sta god da da ja zadovoljan ;D

a koliko moze da bude kazna?
i ne mogu da razumem kako im je pobegla jbt [doh]

DaChaS

tako sto ih je boleo kurac da je stvarno jure

Bori¹a

bogami sad se setih, bile su njih dve na skuteru, obe su kao avioni, ja bih jurio namerno da razgledam [joint]

Lazic

Zaboravio si na dva aviona na skuteru...:o A onda je mrmot zavio èokoladu...:D

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 15 Avgust, 2013, 22:41
sta sam saznao danas [doh]

dao drugarici skuter da se provoza, nadajuci se gas or ass, i ona se vozila, i nije smela da mi kaze da su je jurili panduri, i zensko koje nikad nije vozilo skuter im pobegne i sakrije se u neko dvoriste ;D

sad, nije imala kacigu al ima polozeno, ako su upisali broj tablice, sta da ocekujem i cemu da se nadam?
Pa dobije¹ qaru in d pedu ako je skuterèe na tvoje ime.naravouèenije drugi put ne daj. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

nije na moje, na sestrino ime ;D

@lazic

nadam se od obe, nada umire poslednja... ;D

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 16 Avgust, 2013, 00:04
nije na moje, na sestrino ime ;D

@lazic

nadam se od obe, nada umire poslednja... ;D
Ono yes Nada iliti Houp je qrva
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

aæimo

Citat: m.mitar poslato 14 Avgust, 2013, 21:49
Momci,kolika je kazna za voznju neregistrovanog motora?Ukebali me danas,em mi se omako iz ruku motor,em mi pisali za nenosenje kacige 5000,ali ne znam za neregistrovan motor,moracu kod sudije za prekrsaje pa ako neko zna sta me ceka molio bih da mi napise.A lepo sam sutra hteo da registrujem motor,ali panduri za to nemaju sluha,vec samo da ispune kvotu!

Ako je bio na nove tablice, kazna je 6-20000 i dva pojenèiæa bez zabrane. Ako je na stare tablice kazna je 100+iljada i brdo pojenèiæa kao i zabrana od minimum tri meseca.

Major

Auu bre strasno..
Trebao si odmah da odes i registrujes motor i kazes sudiji da si isao na registraciju, a da pandur nije hteo da te pusti vec ti pisao kaznu.
Tad bi verovatno platio nesto minimalno. Ovako mogu da te oderu..

m.mitar

Nasao sam na netu ,15-30000,6 poena + 3 meseca zabrane upravljanja za sve kategorije,jedino ako imam srece da mi predloze da platim 15000 u dobrotvorne svrhe,onda sam na konju!To sam vec imao,zbog tumbanja sa dzipom...

m.mitar

Citat: Major poslato 16 Avgust, 2013, 13:02
Auu bre strasno..
Trebao si odmah da odes i registrujes motor i kazes sudiji da si isao na registraciju, a da pandur nije hteo da te pusti vec ti pisao kaznu.
Tad bi verovatno platio nesto minimalno. Ovako mogu da te oderu..
to ne pomaze,upecali su istog dana cooveka sa isteklom registracijom bas ispred tehnickog pregleda i pisali kaznu!
Motor je odjavljen 2001 godine,a tacka za koju me terete je da nije uveden u registar motornih vozila,moracu da se posavetujem sa drugom koji je advokat,mozda ima neka caka da se dobije manja kazna,zeznuto mi je za posao da mi zabrane sve kategorije,non stop sam u putu....

Uncle Bob

Citat: m.mitar poslato 16 Avgust, 2013, 23:32
Citat: Major poslato 16 Avgust, 2013, 13:02
Auu bre strasno..
Trebao si odmah da odes i registrujes motor i kazes sudiji da si isao na registraciju, a da pandur nije hteo da te pusti vec ti pisao kaznu.
Tad bi verovatno platio nesto minimalno. Ovako mogu da te oderu..
to ne pomaze,upecali su istog dana cooveka sa isteklom registracijom bas ispred tehnickog pregleda i pisali kaznu!
Motor je odjavljen 2001 godine,a tacka za koju me terete je da nije uveden u registar motornih vozila,moracu da se posavetujem sa drugom koji je advokat,mozda ima neka caka da se dobije manja kazna,zeznuto mi je za posao da mi zabrane sve kategorije,non stop sam u putu....
To je zajebano pas im mater jo¹ nisu usvojili zakon u Skup¹tini da ima¹ zabranu samo za kategoriju sa kojom si napravio prekr¹aj ja sam se su¹io 9 meseci iako sam sva sranja napravio sa "B" kategorijom.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

m.mitar

Ma ovo mi je prvi prekrsaj koji sam napravio,valjda ce da malo progledaju kroz prste,mada ......treba da se puni kasa [glavazid]

Major

Bole njih uvce sto ti je prvi prekrsaj..

Uncle Bob

Citat: m.mitar poslato 17 Avgust, 2013, 16:04
Ma ovo mi je prvi prekrsaj koji sam napravio,valjda ce da malo progledaju kroz prste,mada ......treba da se puni kasa [glavazid]
Kroz prste ti sigurno neæe progledati a kroz novèanik hoæe sigurno.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

m.mitar

Ma briga me za novcanik,nego 3 meseca bez kola +6 poena,to je problem!Sta sve nisam platio u zivotu....i ovo cu!

Major

Kukaj da od toga zivis i da neces moci da hranis porodicu i mozda ali mozda ti progledaju kroz prste.
Znam da za alkohol ne prastaju i oduzimaju na par meseci ali za to ti mozda i progledaju sto se tice zabrane, a sto se novcanog dela tice to ces platiti sigurno.

Uncle Bob

Citat: Major poslato 21 Avgust, 2013, 13:32
Kukaj da od toga zivis i da neces moci da hranis porodicu i mozda ali mozda ti progledaju kroz prste.
Znam da za alkohol ne prastaju i oduzimaju na par meseci ali za to ti mozda i progledaju sto se tice zabrane, a sto se novcanog dela tice to ces platiti sigurno.

Daj bo¾e ja sam nosio potvrdu da navodno radim kod ortaka kao vozaè u firmi ma jok bre gadura me ladno odjebala i uzela mi sve kategorije.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

m.mitar

Danas sam bio kod advokata,drug iz detinjstva jos i u novom zakonu nigde ne pise za oduzimanje kategorija i o poenima,samo novcana kazna ili zatvor 15 dana.E sad,ko ce ga znati.... [sutirakamen]

Uncle Bob

Citat: UNCLEBOB poslato 05 Mart, 2013, 18:48
Bishke ka¾i Advokatu da lupa a da ne misli¹ da prièam napamet evo dokaza e jedino me èudi "E" kategoriju nisu spomenuli al,valjda raèunaju ako sam dovoljno lud da vuèem ili guram prikolicu oni nemaju ni¹ta protiv.
Drugare na¾alost izgleda da jo¹ nisu poèeli sa primenom novog zakona veæ i dalje va¾i ovo. :(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM