Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Vlajko poslato 16 Jul, 2013, 18:31
Ajde nisi èoveka zgazio..

Nego oprez preko novog mosta na Adi!

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/775426-vozaci-pazite-pocelo-snimanje-brzine-na-mostu-preko-ade-2

e da ga jebem ako od nekog ne uzmem go pro za ovo
kod iskljucenja prvo obilazim sa desne pa posle sa leve strane kolonu debila koji voze 40
znam i tacno i gde je koji saht i koliko ima rizle uz zid


Citat: Slaninar poslato 16 Jul, 2013, 18:55
Citat: Vlajko poslato 16 Jul, 2013, 18:31
Ajde nisi èoveka zgazio..

Nego oprez preko novog mosta na Adi!

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/775426-vozaci-pazite-pocelo-snimanje-brzine-na-mostu-preko-ade-2


Sto mu muka - ima da prelepim tablicu kad budem dolazio za BG motorom!



moj preklopljena konstantno

MILJAN

pretera¹e vi¹e sa tim kamerama u BG....jbt. kao da je problem saobraæaja ulazak u ¾utu a ne prenaseljenost i zasterolost infrastruktura  [ludak] ...Ebale ih kamere.  [ljutko] ..Valjda æe se naæi neko pametan sa vazdu¹nom pu¹kom...  [klanjam_se]
Cave ab homine unius libri

Lazic

Iz tvoijh prstiju u oèi nekog dru¹tveno odgovornog i po¾rtvovanog pojedinca sa vazdu¹nom pu¹kom...:D

djordjeadz

Treba pomoc
Hteo sam da zatamnim stakla, ali mucim muku sa ovim nasim zakonom u kojem je propisano prednja stakla do 30 posto . Jel ima neko od vas zatamnjena prednja stakla preko 30 posto ? Jesu li nekom pisali kaznu mozda, jesu li vas smarali policajci ?

Major

Drugar ima i niko ga nije smarao bar do sada ali uvek postoji varijanta da te neko gnjavi.
Ja nazad imam 100%, a napred oko 30% i sasvim je dovoljno da te zastiti od sunca. Jedino ako neces da budes krimi dzimi ;)

Bori¹a

hoce da bude to, znam ga 100% ;D ;D ;D
priznaj djole da hoces da se kurcis, a nece prijatelja da zovne da ga provoza... :P

djordjeadz

jeste brate znas me :D priznajem ti a hteo sam pozadi 100 samo nzm napred koliko slabo mi to 30 a i ako stavim 30 mnogo ce da mi odudara od ovih zadnjih ? :/

Bugi

A jel zna neko gde su te kamere na mostu preko Ade , ja dva dana gledam kao  [dunce] i ne vidim ih  [doh] . Ne moram ceo most 50  ;D

bucko

Citat: Bugi poslato 24 Jul, 2013, 21:58
A jel zna neko gde su te kamere na mostu preko Ade , ja dva dana gledam kao  [dunce] i ne vidim ih  [doh] . Ne moram ceo most 50  ;D
Nema,dvaput dnevno ga prelazim,buljio ko lud i nema ih nigde.

Lazic

Saznaæe¹ kad ti stigne èestitka...[rofl]

Bugi


zVuk

Citat: bucko poslato 25 Jul, 2013, 00:39
Citat: Bugi poslato 24 Jul, 2013, 21:58
A jel zna neko gde su te kamere na mostu preko Ade , ja dva dana gledam kao  [dunce] i ne vidim ih  [doh] . Ne moram ceo most 50  ;D
Nema,dvaput dnevno ga prelazim,buljio ko lud i nema ih nigde.

nema, to sto su novinari slikali su kamere za nadzor radnika na mostu i nemaju nikakve veze sa belezenjem brzine kretanja.......presao sam taj most u zadnjih mesec dana mnogo puta u oba smera i nikad ispod 100 kmh
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bucko


Lazic


Major

Citat: djordjeadz poslato 24 Jul, 2013, 21:44
jeste brate znas me :D priznajem ti a hteo sam pozadi 100 samo nzm napred koliko slabo mi to 30 a i ako stavim 30 mnogo ce da mi odudara od ovih zadnjih ? :/


Nije uopste neka drasticna razlika. Cak je i bolje da ti napred bude manje zatamljeno da nocu ne bi morao da ckiljis kao ludak ;)

bucko


Major

Bolje neka veze povez preko ociju i vozi ;D

ranko

Citat: Major poslato 25 Jul, 2013, 14:26
Citat: djordjeadz poslato 24 Jul, 2013, 21:44
jeste brate znas me :D priznajem ti a hteo sam pozadi 100 samo nzm napred koliko slabo mi to 30 a i ako stavim 30 mnogo ce da mi odudara od ovih zadnjih ? :/


Nije uopste neka drasticna razlika. Cak je i bolje da ti napred bude manje zatamljeno da nocu ne bi morao da ckiljis kao ludak ;)


To sam hteo i ja da pitam... kako brate nocu vozis u rikverc ( cenim na retrovizore ) ?

sa 30 % ? sa 50%? sa 100%?

jebes ga moram da sednem ( sam i ne na kosutnjaku :) )  u neka zatamnjena kola pa da se upisem u onu temu prvi put :)


mareskin


Vozi Mi¹ko :D

Dva kilometra zavezanih oèiju... ma ajte molim vas :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 26 Jul, 2013, 11:08

Vozi Mi¹ko :D

Dva kilometra zavezanih oèiju... ma ajte molim vas :D

©ta ne veruje¹ mu. :o ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM