Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


lord_oblivion

Meni danas stiglo za onaj sudar od pro¹log septembra. 17000+1000 tro¹kovi, sve to na tri rate poèev od avgusta.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2013, 15:06
ili 33... ili 333...:D
Naravno ako ne ¾ivi¹ na adresi koja ti je upisana u L.K.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Ma jok bre, isto kao i sa kreditima, ako meseèno uplati¹ bilo ¹ta, dinar, 5, 6, ne mogu ti ni¹ta...:D

lord_oblivion

Na tu foru i raèunam  :) Dovoljno je da u ponedeljak uplatim prvu crvenu i u avgustu jo¹ ne¹to pa posle kako mo¾e  [zvizdi]
Ah da. I 2 recke sam zaradio. Nema oduzimanja dozvole.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

¹tampar

Citat: lord_oblivion poslato 05 Jul, 2013, 19:10
Na tu foru i raèunam  :) Dovoljno je da u ponedeljak uplatim prvu crvenu i u avgustu jo¹ ne¹to pa posle kako mo¾e  [zvizdi]
Ah da. I 2 recke sam zaradio. Nema oduzimanja dozvole.



Pa ¹ta si uradio?Opet si nekog zgazio ??

Lazic


bucko

Citat: lord_oblivion poslato 05 Jul, 2013, 15:05
Meni danas stiglo za onaj sudar od pro¹log septembra. 17000+1000 tro¹kovi, sve to na tri rate poèev od avgusta.
Mojoj zeni danas komunalci pisali kaznu za parking 20.000 dinara [dunce]
Stala smartom  na trotoar sirine 10 metara u Nemanjinoj ispred fonda PIO na dva minuta,i kao auto na firmu pa zato.Kaznu od 5000 za vozaca su joj oprostili i treba da bude srecna.
200 eur kazna za parking,pa to nema ni u CH [glavazid]

dzimika

to su poceli ovih dana da rade, vozacu iz firme pisali zato sto je stajao na sred ulice
moraju da napune budzet

bucko

Citat: dzimika poslato 06 Jul, 2013, 00:52
to su poceli ovih dana da rade, vozacu iz firme pisali zato sto je stajao na sred ulice
moraju da napune budzet
Manju ce kaznu da dobije gospodja sto me oborila s motora pre dva meseca.

dzimika

zavisi kako gledas na to :D
ti ako mislis da je nisu dovoljno kaznili ti je kazni jednom tuzbom :D

Lazic

@Bucko:
Ni¹ta ne plaæaj, mogu da se uhvate za stojka...:-*

UFF

mogu da ga uhvate za stojka posto mu zatvore firmu :)

MILJAN

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2013, 01:55
mogu da ga uhvate za stojka posto mu zatvore firmu :)
heh..mo¾e biti...ali u oèima laika..... zavisi kako je firma registrovana... preduzetnik ili DOO.... mnogoooo razlike ima... :D
Cave ab homine unius libri

bucko

#615
Oni ce se svakako naplatiti jer postoji i institucija prinudne naplate koja je jos skuplja.Ja jedino mogu da biram dal sam da platim i prodjem jeftinije  ili da ih pustim da otimaju sami ,a zna se da je oteto prokleto i da mi to bude jedina satisfakcija.
Kada isti prekrsaj napravim privatnim kolima kazna je 5000 a posto sam dosao poslom onda 20+5 ! Taj manir da onome ko radi jebu kevu nikako vec dvadeset godina da svarim.

UFF

ja sam samo pausalac nista se ja u to ne razumem, miljan je strucnjak, menice i slicno..  [neampojma]

bucko

Zamisli da stanemo jedan pored drugog i za tebe kazna 5 a za mene 25,ko je tu lud?

UFF

drzava?


pdv bato :D ti zaradjujes (ili bar obrces) vise od mene pa te vise i klepaju

bucko