Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Do¹lo im iz dupeta u glavu.. ne mo¾e¹ da registruje¹ vozilo.. manje para u kasi.. sad æe da smisle neku drugu foru da bi naplatili kazne.. sigurno ih ima puno nerealizovanih i nenaplativih ..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Bishke

Stigla presuda



7400 za uplatu u roku od 15 dana ili zatvor 7 dana...

Mesec dana bez dozvole,ne pise koje,pise samo : Izrice zastitna mera zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od 30 dana !

4 boda cao.


E sad,moram da se raspitam za drustveno koristan rad,i posle koliko stize zabrana !
Imam osecaj da ce da je roknu u julu i avgustu  [glavazid]
You should do one thing every day that scares you

Bori¹a

zavisi kakvi su panuri tu, moj cale je bio malo pijan kad je vozio kamion, i uzeli mu dozvolu i rekao mu pandur da kaze kad mu najmanje treba, da mu ne uzmu u sred sezone...

juga

Citat: Bishke poslato 30 Maj, 2013, 22:31
Stigla presuda



7400 za uplatu u roku od 15 dana ili zatvor 7 dana...

Mesec dana bez dozvole,ne pise koje,pise samo : Izrice zastitna mera zabrane upravljanja motornim vozilom u trajanju od 30 dana !

4 boda cao.


E sad,moram da se raspitam za drustveno koristan rad,i posle koliko stize zabrana !
Imam osecaj da ce da je roknu u julu i avgustu  [glavazid]

Lepo ti pi¹e, ''zabrana upravljanja motornim vozilom'' zabrana va¾i za sve kategorije, a mislim da ti zabrana startuje sa prijemom presude, tj. da nema posebnog obave¹tenja, o poèetku zabrane!!

Bishke

za zabranu upravljanja vozilom necu da komentarisem,posto stvarno ima price sa svih strana !

A zabrana ne startuje sa prijemom presude,jer tek MUP treba da ti posalje obavestenje,ne vezano za sud,da ti izrice zabranu na toliko i toliko od dana tog i tog !
You should do one thing every day that scares you

ilijar10

Mene zanima kako ide to oko drustveno korisnog rada? Ne daj boze da me navataju slucajno na motoru bez A, ja bi isao na varijantu da odradim radom. Da li je moguce? Da li mi treba nesto posebno ili samo zatrazim ?

Darko

ako te navataju motorom bez A je oko 120.000 din , 14 boda i 9 meseci zabrane...ako Biske za 7400 din ima 7 dana , ispada da je zatvorski dan oko 1.060 din ...za tih 120.000 je brat bratu , 3 meseca cuze ili mLogoooo korisnog rada ;)

Bishke

7 soma +400 dinara troskovi suda...

za svaki dan je soma kinti u cuzi....
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

Citat: Bishke poslato 30 Maj, 2013, 23:31
za zabranu upravljanja vozilom necu da komentarisem,posto stvarno ima price sa svih strana !

A zabrana ne startuje sa prijemom presude,jer tek MUP treba da ti posalje obavestenje,ne vezano za sud,da ti izrice zabranu na toliko i toliko od dana tog i tog !
Od dana kada od Murije dobije¹ re¹enje pa koliko si dobio ja dobio posle godinu ipo.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

drustveno koristan rad se moze odradi.....posalju te u gradsko zelenilo da im pomazes...nadjes vezu u jedinici gde te posalju...castis coveka sa evrima da te vodi da si radio...jedino sto neki put sudija trazi fotografije kao dokaz...pa ko ja dva dana se setas uradnom delu po rakovici da te slikaju.....ccccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

E cuo sam za ovu foru da uz "cascenje" ne moras ni da radis,al nisam bio siguran pa rekoh da ne pisem neproverenu informaciju...eto,znaci i to moze...zivela Srbija !!!!

despic

moj ortak radi u zelenilu i nista mu ne fali ;)
osim sto ga malo prcamo
klasican divljak

Bishke

gde se prijavljujes za drustveno koristan rad ?
posto su meni vec stigle uplatnice i sve,pa da nije malo kasno ;D
You should do one thing every day that scares you

ЯЭВОЛУТИОН

pa nemam pojma...to kod sudije....zapavo on dogovara sa tuziocem....meni dogovorio da radim 120 sati drustveno korisnog rada i dao mi opciju gradsko zelenilo ili cistoca...ja trazio cistocu, jer tamo imam ozbiljnu vezu...oni me sutnuli u zelenilo....pa sam morao da jurim vezu....da ne verujes koliko ljudi moras da pozoves da bi zavrsio kombinaciju...uzas...lakse bi kilo marokanca  zavrsio, a to svi znaju kako je tesko.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Jun, 2013, 17:35
pa nemam pojma...to kod sudije....zapavo on dogovara sa tuziocem....meni dogovorio da radim 120 sati drustveno korisnog rada i dao mi opciju gradsko zelenilo ili cistoca...ja trazio cistocu, jer tamo imam ozbiljnu vezu...oni me sutnuli u zelenilo....pa sam morao da jurim vezu....da ne verujes koliko ljudi moras da pozoves da bi zavrsio kombinaciju...uzas...lakse bi kilo marokanca  zavrsio, a to svi znaju kako je tesko.

Jebiga trebalo je da ka¾e¹, da hoæe¹ u zelenilo...[rofl] Inaèe, mo¾e mo¾e...:D

Vlajko

Citat: juga poslato 30 Maj, 2013, 23:17
...a mislim da ti zabrana startuje sa prijemom presude, tj. da nema posebnog obave¹tenja, o poèetku zabrane!!

Lo¹e misli¹   :P

Sud je jedan organ  [doh] i on izdaje presudu.. a o izvr¹enju se stara mup..

Godinu i po dana mi je pro¹lo izmeðu ta dva  [ludak]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

juga

Ok nisam bio siguran, pa rekoh ''mislim'', ali ''trebalo'' bi da su sada malo a¾urniji.

@ Bishke,'' zabrana upravljanja motornim vozilom''se odnosi na sva motorna vozila, to mi reèe pandur, i navede mi zakonsko slovo!!

eclipse4

Citat: Darko poslato 31 Maj, 2013, 01:18
ako te navataju motorom bez A je oko 120.000 din , 14 boda i 9 meseci zabrane...ako Biske za 7400 din ima 7 dana , ispada da je zatvorski dan oko 1.060 din ...za tih 120.000 je brat bratu , 3 meseca cuze ili mLogoooo korisnog rada ;)

ako je 1.060 din dan onda su ti 24 radna dana 25.440 a to je vise nego sto ovde primaju radnici u firmama......kad bi samo isplacivali lezarinu u zatvoru u kesu,bilo bi ekstra,da se covek odmah zaposli tj da ode u zatvor!!! ;)

eclipse4

Citat: Bishke poslato 30 Maj, 2013, 23:31
za zabranu upravljanja vozilom necu da komentarisem,posto stvarno ima price sa svih strana !

A zabrana ne startuje sa prijemom presude,jer tek MUP treba da ti posalje obavestenje,ne vezano za sud,da ti izrice zabranu na toliko i toliko od dana tog i tog !

odradis ovo i pokazes im  [srednjiprst] kad prodjes pored njih  ;D

Funny Blind Guy Motorcycle Commercial