Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2013, 12:57
:P

jesam priznajem, jebe¹ ovakvo dru¹tvo kad sam ja opasan...:P
puca gde je najtanje... po narodu... zna¹ i sam... Tajkuni imaju  kinte pa prolaze...MOj profesor na pravnom mi je jednom rekao :" zakon je paukova mre¾a u koju se muve hvataju a bumbari prolaze".
Ebi ga, tada sam bi mlad i zabezeknut a posle 15 godina prakse, jasno mi je... Aj ¾iveli, palim do pisarnice i pedala dalje...
Cave ab homine unius libri

Major

Da nam nije Lazica



samo bi se svadjali ;D

UFF

Kako sam ja prvi poceo?
Samo sam napisao ono sto je miljan vise puta u razlicitim temama i sam izjavio a onda je on na to napisao AJDE MALI NE SERI
I koje tu onda zapoceo? meni nije bila namera da se sa nekim raspravljam

znaci ako nekog citiras dok on omalovazava forum i njegove clanove onda si ti taj koji zapocinje svadju?

On da nije mislio ono sto sam ja napisao ne bi rekao aj mali ne seri vec bi objasnio i obrazlozio gde ja gresim i da sam ga pogresno razumeo

MILJAN

nisam te bre pominjao nego ti voli¹ da èaèka¹ i pominje¹ me imenom---.. ne èitam i ne pratim redovno- to je taèno... A i slabo sam generalno na forumima jer mi je posao dupliran i imam mnogo obaveza...
I ¹ta je tu èudno? Ti si imao izjava tek na pretek sa omalova¾avanjima  pa ni¹ta... I ¹ta sad?... I opet ti ponavljam: jebo te forum...Tako si se posvaðao i sa Wolverine.-... Vozi motor i u¾ivaj a tastatura ¾e te ko¹tati uvek neèega--- I ti se javlja¹ kao neki Robin Hud da zastupa¹ èlanove foruma a nisi prozvan? I to pre nekoliko meseci je to bilo a ti povlaèi¹ opet tu prièu kako ti je ¾ao ako sam nekoga uvredio a zapravo se èe¹e¹ onde gde tebe svrbi..Ne laje pas zbog sela, nego zbog sebe
Aj ¾iveli-.-
Cave ab homine unius libri

UFF

Ne pratis forum pa ne znas zasto je to sa wolwerinom bilo niti kako je i od koga pocelo
Necu da dozvolim nikom da me proziva bez da mu vratim ni kao obican clan a pogotovo ne kao admin (kad u vojsci desetar pusti samo jednog clana da ga drka sutra ga vec ceo vod guzi)
Nemam nista protiv tebe ali mi se nikako ne svidja kad dodjes na forum i napises kako je sranje pa brate mili ako mislis da je sranje sto onda uopste dolazis na njega, kome se on ne svidja taj nit dolazi nit pise o tome se radi

Isto tako andreyrr dok forum nije radio otisao na mm fb stranu i napisao "sta vam je bre ljudi kao da ne mozete da zivite bez foruma"  [rofl]  pa sta ces koji qrac na mm strani ako i tebe forum ne interesuje koliko ostale?

I jes da bi se radije vozio nego pisao ali mi ovo usrano vreme ne dozvoljava  >:(

MILJAN

vreme æe izgleda biti generalno usrano ove godine, ako je verovati tupavim meteorolozima....
JA sam na forumu retko jer nemam toliko vremena.,.Danas sam poslao kvartalni izve¹taj,imam lufta vremena, a i imao sam info da sam pomenut ;)
Forumi su generalno svi sranja ali ne u smislu na koji ti misli¹---Oduzimaju ti previ¹e vremena, koje kvalitetnije mo¾e¹ da provede¹ uvek...
Ja i na benchmark retko idem...Po nekad na iSrbija i to je to..Ali retko pa mi ljudi ¹alju mailove...
Tako da to je to..A ovde imam par ljudi koje respektujem i javljam se na PM i sl.
NIje to toliko te¹ko...Ali ima i ludaka i frivolnih na stotine na ovom i ostalim forumima...
U vezi teme nisam napisao ni¹ta netaèno kada su pravne kvalifikacije u pitanju:
neovla¹teno bavljenje pru¾anjem pravne pomoæi- jeste krivièno delo..... u to spadaju i pravni saveti ako nisu pru¾eni od strane ovla¹æenog i struènog lica....
Takoðe ka¾njivo je i javno savetovanje za isbegavanje sprovoðenja sudskog postupka...
Mene ne tangira ali kada doðe do stani-pani- eto belaja...
Cave ab homine unius libri

UFF

Jbg ako ti je posao kakav i meni pa sam vec po ceo dan pored racunara i za to me placaju a napolju kisa onda mi je ok da to vreme (i po ceo dan) provedem na forumu, meni se svidja, stoji mi otvoren u jednom od tabova, retko ko od nas samo njega cita, uglavnom je multitaskig u pitanju (maloletnice, milf-ace i tako to  ;D)

Ali zato cim grane sunce voznja, pivo i rostilj  [yahoo]

Uncle Bob

E prcajte se oba trojica nego kad otopli ima dave prebijem sas pivo i ako pretekne suvo, ko ne doðe pizda ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dusankobgd

Ovaj bob bas ume da te zainteresuje za voznju. =)

Major

Citat: UNCLEBOB poslato 05 April, 2013, 16:11
E prcajte se oba trojica nego kad otopli ima dave prebijem sas pivo i ako pretekne suvo, ko ne doðe pizda ;)

Pa mora da dodjemo da prodjemo to suvo meze toliko ga hvalis da je greh neprobati ;D

Uncle Bob

Ako,ako  [hello]  Edit nego ¹ta ako se navadite e onda sam prso ko,licna. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

m.mitar

Jel to pizda vazi za sve forumase koji ne dodju na suvo i pivce?Au brate mili,pa ti ces da organizujes pravi moto skup kod tebe!Ima da zajmis prasce od komsija ! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Uncle Bob

Citat: m.mitar poslato 06 April, 2013, 18:36
Jel to pizda vazi za sve forumase koji ne dodju na suvo i pivce?Au brate mili,pa ti ces da organizujes pravi moto skup kod tebe!Ima da zajmis prasce od komsija ! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Platiæu im  èekovima bez pokriæa. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

m.mitar


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UNCLEBOB poslato 06 April, 2013, 19:11
Citat: m.mitar poslato 06 April, 2013, 18:36
Jel to pizda vazi za sve forumase koji ne dodju na suvo i pivce?Au brate mili,pa ti ces da organizujes pravi moto skup kod tebe!Ima da zajmis prasce od komsija ! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Platiæu im  èekovima bez pokriæa. :-[
auuuu, nesmes to da pricas pred policijom i spijunima....ima da te uhapse...jesi gledao onaj dokumentarac sa Tomom Cruisom...kad ga hapse pre nego sto je nesto uradio a zapravo to nije ni uradio.....buvara samo tako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

m.mitar

Revolucijo,instalirao si windows na ruskom ili...? :P

eclipse4

imam jedno pitanje,PRIMER:

sedite pored puta auto u kvaru ili nije bitno dal je u kvaru ili nije,tu prolazi policijska potrola,zastane odpozdravi i trazi vam dokumenta,nakon toga kaze rutinska kontrola otvorite gepek i ispregleda vam auto,ne nalazi nista i odlaze.

1.da li plicajci trebaju da imaju nesto napismeno da se na tom mestu vrsi rutinska kontrola?
2.jel imaju prava gde god im se digne da vam kazu da je rutinska kontrola?
3.jel mogu da vam ispregledaju auto na bilo kom mestu uz obrazlozenje da ste mu jednostavno bili sumljivi itd,a bez drugog povoda ili dojave?
4.da li je policajac duzan da vam pokaze svoje isprave na vas zahtev,naravno gde mu se nalazi i slika,jer je mozda plocicu na kojoj pise Kostic I. ukrao ili pozajmio od tetka kao i odelo?
5. da li ja imam prava da odbijem da mu otvaram gepek dok mi on ne dokaze da je rutinska kontrola ili bilo sta?

jer obicnom coveku nije dozvoljeno da legitimise pandura,ali kako mi znati da je to upravo taj coveculjak u plavom odelu,kako se on predtavlja?


eclipse4

nista ti ja ovde ne razumem :)
ja kazne nikada ne placam,imam ih jedno 7-8 komada stoje kuci od 2010...a nisam ih platio jer mi je jedan radnik supa rekao da nema sanse niko da mi naplati te kazne i da me niko nece zvati kod sudije za preksaja ili bilo gde......tako da eto ih jos uvek came ;)

a ovde ako ja dobro kapiram,ukoliko parkiram i dodje onaj pa mi zalepi kaznu,koja je kod nas 1250 din,zapravo ja ne trebam da platim 1250 din,vec onoliko vremena koliko sam proveo na parkingu?
ako je tako ko ce i kako utvrditi to vreme?

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2013, 16:19
1.da li plicajci trebaju da imaju nesto napismeno da se na tom mestu vrsi rutinska kontrola?
2.jel imaju prava gde god im se digne da vam kazu da je rutinska kontrola?
3.jel mogu da vam ispregledaju auto na bilo kom mestu uz obrazlozenje da ste mu jednostavno bili sumljivi itd,a bez drugog povoda ili dojave?
4.da li je policajac duzan da vam pokaze svoje isprave na vas zahtev,naravno gde mu se nalazi i slika,jer je mozda plocicu na kojoj pise Kostic I. ukrao ili pozajmio od tetka kao i odelo?
5. da li ja imam prava da odbijem da mu otvaram gepek dok mi on ne dokaze da je rutinska kontrola ili bilo sta?


Ne moraju oni nikakav nalog ili ovo ono da imaju, on je na du¾nosti, on ima pravo uvek da te legitimi¹e i ako ima osnovanu sumnju ima pravo da te pretrese i tebe i vozilo, a osnovana sumnja je to ¹to je on to tako "procenio", on je ovla¹æen za to... i jeste rutinska kontrola, on tebe proveri, ako nema nièeg sumnjivog - pozdrav - ako ima ne¹to ¹to ne bi smelo - to mu je plus...
Ako je na du¾nosti i u uniformi on mora da ima znaèku na grudima, to je dovoljno, a slu¾benu legitimaciju mora uvek da ima kod sebe...
Iz iskustva, bolje je da bude¹ kulturan i da saraðuje¹, sve lepo - izvolite, evo pogledajte, hvala, znam ja da vi samo radite svoj posao, ja to podr¾avam, samo èekam da mi se javi prijatelj da ne telefoniram dok vozim, ja sam savestan bla bla bla - bolje nego da se kurèi¹ i tera¹ inat, tad si tek sumnjim i sujeta æe da im proradi, oni zakon znaju jako dobro i oni sve pi¹u tako da sebe pokriju, a ako krenu na tebi da ¹ilje .!. tek tad gadno najebe¹...
Veruj mi, mene su izvukli iz kola, ruke na haubu, pretres vozila, vadili patosnice i sve i posle samo "hvala i laku noæ"...  [sutirakamen]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.