Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Slu¹aj D¾imiku, i ni¹ta ne plaæaj, u zatvorima su gu¾ve...:D

@Vlajko:
Jebe mi se ba¹ za njihovo srce, samo nikada, ali nikada ne priznajte na sudu ni¹ta, jer onda i imate ¹anse da oborite prijavu, ko prizna, sjebao se, a oni zaradi¹e platu na blef...[facepalm]

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2013, 19:14
Slu¹aj D¾imiku, i ni¹ta ne plaæaj, u zatvorima su gu¾ve...:D

@Vlajko:
Jebe mi se ba¹ za njihovo srce, samo nikada, ali nikada ne priznajte na sudu ni¹ta, jer onda i imate ¹anse da oborite prijavu, ko prizna, sjebao se, a oni zaradi¹e platu na blef...[facepalm]
Taèno Laziæu ja nisam priznao da sam tukao brigadira na elektrani a sudiju mrzelo da se cima da zove likove svedoke veæina su sa juga i odbacio èovek prijavu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 26 Januar, 2013, 19:48
Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2013, 19:14
Slu¹aj D¾imiku, i ni¹ta ne plaæaj, u zatvorima su gu¾ve...:D

@Vlajko:
Jebe mi se ba¹ za njihovo srce, samo nikada, ali nikada ne priznajte na sudu ni¹ta, jer onda i imate ¹anse da oborite prijavu, ko prizna, sjebao se, a oni zaradi¹e platu na blef...[facepalm]
Taèno Laziæu ja nisam priznao da sam tukao brigadira na elektrani a sudiju mrzelo da se cima da zove likove svedoke veæina su sa juga i odbacio èovek prijavu.

©to da prizna¹ kad ga stvarno nisi tukao? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 26 Januar, 2013, 20:16
Citat: UNCLEBOB poslato 26 Januar, 2013, 19:48
Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2013, 19:14
Slu¹aj D¾imiku, i ni¹ta ne plaæaj, u zatvorima su gu¾ve...:D

@Vlajko:
Jebe mi se ba¹ za njihovo srce, samo nikada, ali nikada ne priznajte na sudu ni¹ta, jer onda i imate ¹anse da oborite prijavu, ko prizna, sjebao se, a oni zaradi¹e platu na blef...[facepalm]
Taèno Laziæu ja nisam priznao da sam tukao brigadira na elektrani a sudiju mrzelo da se cima da zove likove svedoke veæina su sa juga i odbacio èovek prijavu.

©to da prizna¹ kad ga stvarno nisi tukao? ;)

Kolega skroz si u pravu sam je padao 4 puta  :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 26 Januar, 2013, 20:42
Citat: mareskin poslato 26 Januar, 2013, 20:16
Citat: UNCLEBOB poslato 26 Januar, 2013, 19:48
Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2013, 19:14
Slu¹aj D¾imiku, i ni¹ta ne plaæaj, u zatvorima su gu¾ve...:D

@Vlajko:
Jebe mi se ba¹ za njihovo srce, samo nikada, ali nikada ne priznajte na sudu ni¹ta, jer onda i imate ¹anse da oborite prijavu, ko prizna, sjebao se, a oni zaradi¹e platu na blef...[facepalm]
Taèno Laziæu ja nisam priznao da sam tukao brigadira na elektrani a sudiju mrzelo da se cima da zove likove svedoke veæina su sa juga i odbacio èovek prijavu.

©to da prizna¹ kad ga stvarno nisi tukao? ;)

Kolega skroz si u pravu sam je padao 4 puta  :-[

Ja sam svedok da je tako jedan momak skoèio, odleteo i udario u zid ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: UNCLEBOB poslato 26 Januar, 2013, 19:48
Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2013, 19:14
Slu¹aj D¾imiku, i ni¹ta ne plaæaj, u zatvorima su gu¾ve...:D

@Vlajko:
Jebe mi se ba¹ za njihovo srce, samo nikada, ali nikada ne priznajte na sudu ni¹ta, jer onda i imate ¹anse da oborite prijavu, ko prizna, sjebao se, a oni zaradi¹e platu na blef...[facepalm]
Taèno Laziæu ja nisam priznao da sam tukao brigadira na elektrani a sudiju mrzelo da se cima da zove likove svedoke veæina su sa juga i odbacio èovek prijavu.

O tome prièam, prvo ¹to sam iz prava nauèio, je nikad ni¹ta ne priznaj... Dodu¹e, do sad sam osim u jednom sluèaju lagao samo sudije za prekr¹aje...:D

dzimika

Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2013, 19:14
Slu¹aj D¾imiku, i ni¹ta ne plaæaj, u zatvorima su gu¾ve...:D

@Vlajko:
Jebe mi se ba¹ za njihovo srce, samo nikada, ali nikada ne priznajte na sudu ni¹ta, jer onda i imate ¹anse da oborite prijavu, ko prizna, sjebao se, a oni zaradi¹e platu na blef...[facepalm]

ja sam za 2 nedelje popio 3 prijave za prekoracenje, 2x36kmh 1x40kmh a sve tri u razlicitim sudovima, posto nekako ispadne da su dolazile u razmaku od par meseci ja odem i prvi prekrsaj priznam, onaj sud na vozdovcu, dodje druga prijava ja odem i opet priznam, sud na paliluli, dodje treca prijava i ja reko dosta bre ode plata cela samo na kazne :D doso kod sudije i reko nisam kriv, poce ona meni da objasnjava kako je to pro laser 3 radar, da je on jako precizan, reko sve ja to znam ali ja nisam mogao toliko da idem jer bi to znacilo da imam jako brz auto sto nemam da bi ubrzao do te brzine na tako malom odstojanju od semafora do mesta gde me je navodno snimio, zvuca to njoj logicno i racuna kolko ima do zastarivanja :D nikada nista nije stiglo
od tada, ne gospodjo sudija, ja nisam to uradio

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 26 Januar, 2013, 22:53
Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2013, 19:14
Slu¹aj D¾imiku, i ni¹ta ne plaæaj, u zatvorima su gu¾ve...:D

@Vlajko:
Jebe mi se ba¹ za njihovo srce, samo nikada, ali nikada ne priznajte na sudu ni¹ta, jer onda i imate ¹anse da oborite prijavu, ko prizna, sjebao se, a oni zaradi¹e platu na blef...[facepalm]

ja sam za 2 nedelje popio 3 prijave za prekoracenje, 2x36kmh 1x40kmh a sve tri u razlicitim sudovima, posto nekako ispadne da su dolazile u razmaku od par meseci ja odem i prvi prekrsaj priznam, onaj sud na vozdovcu, dodje druga prijava ja odem i opet priznam, sud na paliluli, dodje treca prijava i ja reko dosta bre ode plata cela samo na kazne :D doso kod sudije i reko nisam kriv, poce ona meni da objasnjava kako je to pro laser 3 radar, da je on jako precizan, reko sve ja to znam ali ja nisam mogao toliko da idem jer bi to znacilo da imam jako brz auto sto nemam da bi ubrzao do te brzine na tako malom odstojanju od semafora do mesta gde me je navodno snimio, zvuca to njoj logicno i racuna kolko ima do zastarivanja :D nikada nista nije stiglo
od tada, ne gospodjo sudija, ja nisam to uradio
Iskustvo po dzepu je najbolje iskustvo- ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Silvana


Mesec dana, 4 poena i RSD 7.000+1.000... Sve plaæam samo da mi udare zabranu sad a ne na proleæe, leto, u jesen... Ima li naèina da se ubrza? Izmoli da se odre¾e u zimu? Presuda stigla pre deset dana, a zabrana se, ka¾u, izrièe u roku od DVE godine...  [veryangry]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

aæimo

Raèuna se od dana kada potpi¹e¹ da si primio-la re¹enje o zabrani.

Re¹enje sti¾e na kuænu adresu nekad i 6 meseci po izricanju presude.

Ranije se moglo dogovoriti, ali sada nisam siguran.

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Gvozden

NAvodno od jula pocinje ono da se samo vazi zabrana u kategoriji u kojoj su te navatali . Danas pricao sa drugarom saobracajcem i ima jos par rupa   [yahoo].....

Bishke

You should do one thing every day that scares you

dzimika

ne brini, nece dugo, samo na 3 meseca :P

Lazic

Citat: Silvana poslato 27 Januar, 2013, 00:05

Mesec dana, 4 poena i RSD 7.000+1.000... Sve plaæam samo da mi udare zabranu sad a ne na proleæe, leto, u jesen... Ima li naèina da se ubrza? Izmoli da se odre¾e u zimu? Presuda stigla pre deset dana, a zabrana se, ka¾u, izrièe u roku od DVE godine...  [veryangry]

1. Mogla si da se ¾ali¹ na presudu u roku od 8 dana... Mada, mo¾e¹ i sad ako si bila opravdano odsutna...
2. Sve ignori¹i, za ukuæane si na privremenom radu u inostranstvu sledeæe dve godine...
3. NE PLAÆAJ NI©TA...
4. Po¹alji mi na mail sken presude... Za arhivu... :-[
5.  Ne sekiraj se...
6. :-* :-* :-*

perlx

Citat: Bishke poslato 27 Januar, 2013, 16:10
Vidim ja da ce da mi ode i za motor dozvola
Ma opusteno, nije kao da ces juli, avgust i septembar da budes bez dozvole :P :P :P

Hohštapler

Citat: Vlajko poslato 10 Decembar, 2012, 10:32
Napisah u onoj drugoj temi.. ali niko joj ne pridaje znaèaj  :o

aj i ovde da stavim..

Evo jedne korisne aplikacije..

http://www.nasapatrola.com/

Ovo sam pre koji dan istalirao, prijatelj mi jedan pokazao! Jako dobra stvar!
Sad svima pokazujem i ubeðujem ih da koriste, ¹to nas vi¹e bude koristilo, biæe pouzdanije!
Dajte svoj doprinos, budite i vi drukare :D
Ja danas odrukao patrolu kod Limanske ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

RRa¹ko

ja juce idem na poso, od pravca slavije ka pancevcu, i na starine novaka i cvijiceve.. opalise dva blica iza mene, tacko malo pre raskrsnice! ja rekoh neki pandur se ustekao i klikce! rekoh sad cu se vratim da probam neku nagodbu.. kad kita, tamo kamera malo manja od haube od stila i radar ispred!  [doh] [doh] [doh]

rekoh sebi ''sine, pa ode dozvola''.. zovem gdju sudinicu, prijateljicu.. kaze jos nisu dobijali nista sto je slikano sa radarom!

tako da pitanje je, jel dobio neko sa fixnih kamera nesto za brzinu??

p.s. rece mi da se poziva prvo vlasnik vozila, a ako se ne odazove, samo za to je kazna 15k do 30k dinkica   :o :o :o :o :o :o  [policaja] [bejzbolka]

UFF

pojavis se i kazes da je tvoj deda od 80 godina vozio i neka mu oduzmu dozvolu slobodno :)