Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Keeway Xray

ne mi rade sta oce .. nemam para, moyda im budem to odradio nekako ali zive pare nemam i nedam



Gašpar

To sada mislis da te boli uvo. Motor se, pretpostavljam, vodi na tebe  ;)


Andreja

Nego recite mi, po¹to imate iskustva, ver d fak iz sudija za prekr¹aje u Rakovici, adresa pi¹e na pozivu ali je izme¹ana sa drugim slojevima pa je neprepoznatljiva? Broj je 17, neko ¹untavo ime i prezime lika po kom se zove ulica. Gugl mi nije pomog'o.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Major poslato 22 Januar, 2013, 14:33
Mislim da ces im te pare dati na ovaj ili onaj nacin ;)

samo ti plaæaj... Sucker...:P

@Andreja:
odmah ispod nadvo¾njaka, na Uffovom i Fenixovom semaforu levo, pa prva levo nizbrdo, pa opet levo nazad ka nadvo¾njaku, pa sa leve strane malo pre nadvo¾njaka...  [hello]

Bishke

Lazic ti je objasnio [rofl]
hahaha

Zasto samo ja moram da se cimam u Grocku !
You should do one thing every day that scares you

Dragana friz

Citat: Andreja poslato 22 Januar, 2013, 19:27
Nego recite mi, po¹to imate iskustva, ver d fak iz sudija za prekr¹aje u Rakovici, adresa pi¹e na pozivu ali je izme¹ana sa drugim slojevima pa je neprepoznatljiva? Broj je 17, neko ¹untavo ime i prezime lika po kom se zove ulica. Gugl mi nije pomog'o.

Mi¹ka Kranjca 17...op¹tina Rakovica...tu se nalazi i sud

Andreja

Hvala ti i ovde :D

Nego, &"$!&%/$ i seme i pleme, neèitko mi pi¹e i u koliko sati da se pojavim :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gašpar

Ma nemoj ni da ide¹ onda, nisi ti kriv ¹to su nepisemni  [rofl]

Major

Citat: Laziæ poslato 22 Januar, 2013, 19:36
Citat: Major poslato 22 Januar, 2013, 14:33
Mislim da ces im te pare dati na ovaj ili onaj nacin ;)

samo ti plaæaj... Sucker...:P

Kad napravim sranje platim to ne izbegavam ;)

lord_oblivion

©ta je sa malusom ako ja odluèim da preskoèim registraciju na godinu dana pa ponovo registrujem one tamo, sledeæe godine ?
Ili ako promenim osiguravajuæu kuæu prilikom sledeæe registracije ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

#333
ni¹' se ne sekiraj, tebe æe da jure dok te ne bace na robiju...:P [rofl]

pa ti zovi pubove sledeæi put...:P



@Major:
jbg, ako je poneko preticanje preko pune i pooneko prekoraèenje brzine, sranje... [neampojma] [hello] Ali ni¹ta ne plaæam dr¾avi, to mi vera ne dozvoljava... [rofl]

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Major

Citat: Laziæ poslato 23 Januar, 2013, 19:16
@Major:
jbg, ako je poneko preticanje preko pune i pooneko prekoraèenje brzine, sranje... [neampojma] [hello] Ali ni¹ta ne plaæam dr¾avi, to mi vera ne dozvoljava... [rofl]

Meni nekako lakse da platim kad znam da sam zajebao i kad me uhvate. Na motoru bi im samo svirnuo ;)

p.s. Moram izgleda da menjam veru ;D

Andreja

Bio sam juèe kod sudije u Rakovici. Maksimalno mi je iza¹la u susret, diktirala je onoj hmm. daktilografkinji kao, sla¾em se sa napisanim, kriv sam, imajte u vidu da sam uèenik i da me izdr¾avaju roditelji, moped sam uzeo samo da probam na 100m, zaustavljen sam 50m od kuæe u punoj opremi, imam registrovan motor, va¾eæu dozvolu, poznajem propise (pa me onda ispitivala za moj motor, koja je to kategorija i koje je ogranièenje pa sam joj obja¹njavao ¹ta je A1, ¹ta A2 i to je sve u¹lo u zapisnik, jo¹ me pitala kako 35kw, kreæe se na struju? Pa ja obja¹njavao odnos KW-KS  [rofl] ), bla, bla... Pa onda, krivo mi je ¹to sam sebi dopustio takav kiks, nisam pravio prekr¹aje u poslednje dve godine...

Tako da æe kazna biti ubla¾ena maksimalno, ¹to se tièe negativnih poena, moram ih dobiti... Pogledao sam novi ZOBS i kazne, ka¾e 2 negativna poena, kazna od 15-30k ili zatvor 15-30 dana. Sad èekam da mi stigne presuda, jbg  [sutirakamen]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Vlajko

Ma naravno.. mo¾ da prièa¹ ¹ta oæe¹..srce im se te¹ko slama..

A zabrana.. èini mi se da sleduje i 3 meseca? zatvor neæe sigurno..mesta numerisna i popunjena odavno..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Andreja

Ma vidim da se sa¾alila al' mora da me kazni jbg, rekao sam da sam kriv i to je ono ¹to je najbitnije, sve ¹to ona mo¾e je da mi ubla¾i kaznu...

Nema nikakve zabrane, samo 2 poena, 15-30k ILI zatvor.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika