Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Jefta

Ево може овде, а може и у "Шта вас је данас изнервирало"!

Наиме однесе ми паук паук данас возило код основног суда у савској. Био сам у некој бочној улици, и нађем ја место и паркирам се, изађем из кола и кренем својим послом и платим паркинг другу зону. Знам да је друга зона па нисам ни гледао таблу. И враћам се после пола сата када оно нема аутомобила. Погледам окренем се рекох да га нисам негде другде паркирао. Погледам таблу на којој пише да је ту друга зона, али има и допунска табла на којој пише да је резервисано тих 10 паркинг места за Основни суд од 9 до 17. Скапирам ја шта се десило и одем до старог сајмишта и видим да ми је тамо ауто. Платим прво одношење аутомобила, рекох ајде поштено, има табла нисам видео. Е онда рече мени онај на шалтеру као ајде ти ту код полицајца да ти он напише казну, ја га погледам и питам: "Каква бре казна????"
Пише пандур записник и пита ме да ли хоћу да га потпишем, питам га шта сте написали, и он ми прочита:" Дана бла бла возило бла бла је било НЕПРОПИСНО паркирано на коловозу у улици бла бла, терети се по члану закона бла бла, мандатна казна бла бла"
Ту сам му ја одговорио да желим да допишем примедбу на записник. Он је писао није мени дозволио, али сам му рекао да напише да да је возило било на обележеном паркинг простору ван коловоза и да возило није ометало саобраћај што је он учинио. И онда ми је понудио да потпишем што сам ја одбио. Покушао је да ме убеди да платим ту казну од 5000 дин, а не да идем на суд па да платим 6700 и да ми још да 1 бод, на шта сам му ја рекао да ми се јебе и за бод и за паре. Углавном попиздео је зато што је морао да допише примедбу, а ја сам му као обећао да ћу поптисати када он то напише ВАЖИ!!!

Не може возило које је било уредно паркирано на обележеном паркинг простору где није блокирало саобраћај нити ни на који начин сметало некоме да буде НЕПРОПИСНО ПАРКИРАНО!!!
Ок прихватам да је паркинг био резервисан само од 9 до 17, јбг моја грешка нисам гледао таблу, нека га и носи паук имају право, али да ми на фору наплаћују казну за нешто што није тачно Е НЕ МОЖЕ!!! Једном сам се тако зајебао и никада више. Вероватно се воде оном "ако прође прође"!!

Lazic

Koliko puta sam ih hvatao u la¾ima, pitam se ko je ovde lud...???  U zakonu ne postoji stavka rezervisano za nas prepodne, a popodne parking, naravno da ne treba da plati¹, ali obavezno slikaj parking mesta i nosi sliku na sud, jer se ne sla¾u èinjenièno stanje i zapisnik... Mo¾e samo da ga pocepa... Æerku/¾enu/sestru da jebem svakom jebenom birokrati koji nam tro¹i kiseonik za d¾abe, sve to treba pobiti...

Jefta

Тебе сам чекао да се јавиш. :) иначе имам слике од паркинг сервиса где се лепо види мој усликан ауто, али могу да одем да направим још пар комада ако ће помоћи. Хмм ако не постоји у закону "Резервисано за то и то" и ако сам ја платио одношење да ли могу да тражим паре назад од паркинг сервиса. Ипак сам ја се паркирао на обележеном паркинг месту и платио карту која је важила у тренутку одношења аутомобила

Lazic

Imali su pravo da te odnesu, jer je to kao privatan parking u radno vreme, to je ok... Ali zlikovac bez blama da napi¹e da si bio na kolovozu nepropisno parkiran je potpuni idiotizam, koji ne prolazi ako ode¹ na sud i poka¾e¹ sliku...[facepalm] Ali obavezno mora¹ da ode¹, inaèe sudije su takoðe zlikovci i retardi i boleæe ga æo¹e za slike od parking servisa, samo æe da ka¾e, daj pare...

O, kako mrzim vlast i kako se radujem kad god èujem da je najebao neko iz vlasti, za bilo ¹ta, nepatvorena du¹evna hrana... (samoubistvo preferiram najbolje, kranje èisto)

Gašpar

Bitna stavka, da li pi¹e za Osnovni sud ili za zaposlene u Osnovnom sudu.

Ako je ovo prvo, i ti si u tom trenutku bio korisnik suda, dakle smeo si tu da parkira¹ ;)

Jefta

Мислим да је писало "За кориснике основног суда" погледаћу на слици остаде ми у колима , амрзи ме да силазим.

Попси не може судију да боли дупе за слике паркинг сервиса јер се воде као званичне, и као доказ како сам био паркиран. Морају да сликају ако им неко оспорава да је био другачије паркиран и да су му однели ауто безвезе. Ако је приватан паркинг онда не би требало да буде зона ван времена рада суда, али опет касније сам видео да нисам смето ту да будем, и с правом су га однели мада можда може да се измузе да ми врате паре назад. Ту је лазић махер за овакве ствари :)

едит: да ја немам слике из свог апарата већ само те од паркинг сервиса

MILJAN

kazic...  :D nepropisno je ako je suprotno znaku....  rezervacije postoje i kod znakova :)
Cave ab homine unius libri

Lazic

Ne mo¾e na prijavi za kaznu da pi¹e parkran na kolovozu, ako je bilo parking mesto, jebem mu mi¹a ba¹, èak i za banana Srbiju...[facepalm]

Lazic

Citat: Jefta poslato 04 Decembar, 2012, 20:17
Мислим да је писало "За кориснике основног суда" погледаћу на слици остаде ми у колима , амрзи ме да силазим.

Попси не може судију да боли дупе за слике паркинг сервиса јер се воде као званичне, и као доказ како сам био паркиран. Морају да сликају ако им неко оспорава да је био другачије паркиран и да су му однели ауто безвезе. Ако је приватан паркинг онда не би требало да буде зона ван времена рада суда, али опет касније сам видео да нисам смето ту да будем, и с правом су га однели мада можда може да се измузе да ми врате паре назад. Ту је лазић махер за овакве ствари :)

едит: да ја немам слике из свог апарата већ само те од паркинг сервиса

1. Gde si video Popsija...? [ludak]
2. Laziæ je maher da neda pare na prvom mestu, te¹ko da ima¹ osnov za povraæaj, osim ako na znaku ne pi¹e za korisnike suda, a ti iskuka¹ da ti daju napismeno da si bio taj...[hello]
3. Da si me odmah zvao rekao bih ti da se jednostavno izveze¹ kroz rampu bez komunikacije sa vlastima...  [yahoo]

Rampe su plastiène, sama bi se posle vratila na mesto, znam èoveka koji je to uradio pre par godina, nikom ni¹ta...[yahoo]
Mogu samo da te tu¾e ¹to nisi platio odno¹enje, ali na sudu uvek mo¾e¹ da ka¾e¹ kao za rts, niste imali obostrano potpisan ugovor za transport vozila, jer na prvom mestu nisi ¾eleo njihovu uslugu...:D

Jefta

јес па да оштетим ауто :) Јебао те аватар, враћај онај. Све мислим пише попси јер му је аватар сличан као она његов дарт вејдеров!

Major

Citat: Jefta poslato 05 Decembar, 2012, 13:38
Јебао те аватар, враћај онај. Све мислим пише попси јер му је аватар сличан као она његов дарт вејдеров!

Tacno! Vracaj onu svoju naopaku sliku ;D

Lazic

to je bre Homer Simpson, kakav Dart Vejder... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

despic

sta cemo za alkohol...imam ih preko nekoliko..samo pristizu
klasican divljak

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

dzimika


aæimo

Citat: despic poslato 05 Decembar, 2012, 19:17
sta cemo za alkohol...imam ih preko nekoliko..samo pristizu

I u to ime ¾iveli...

Lazic

Citat: despic poslato 05 Decembar, 2012, 19:17
sta cemo za alkohol...imam ih preko nekoliko..samo pristizu

Fal¹ dozvola, pa nek pi¹u do smaka sveta, tj jo¹ dve nedelje... :D Ja se ne treznim dok ne proðe 2012-ta, ¹to je sigurno sigurno je, zamisli smak sveta a ja trezan...:D

UFF

fals dozvola gde?
to vredi kupiti
domacu ili stranu uz jos neku indetifikaciju