Glavni meni

Politika u Srbiji - Izbori 2016

Započeo TEEfqd, 19 Mart, 2016, 15:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:19
koga briga bre brate za tvoju majku licno i vise je nego ocigledno da si se zakacio za mene licno a ne za temu politika


Citatjebem majku onome sto je glasao za njega

lici da si opsovao majku svima koji su glasali za njega,rekao sam ti ja sam jedan od njih...

Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:19
i gore je freepartyman napisao da nam je narod glup ko kurac i ogranicen ko balkon pa se ni jedan vucicev glasac nije javio

i ja sam to reko vise puta...al ni jednom nisam napisao "jebem mater svako ko me krivi sto sam glasao za vucica" to je vec direktno i ciljano.

Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:19
nemoj da glumis molim te,

sta mislis da glumim?nisam glumac....i izuzetno sam los u tome....

Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:19
ako imas neki problem reci i resicemo ako nemas setaj dalje. nemam sta da pricam sa likom koji glasa za vucica pa ga pljuje i vodi kampanju protiv njega odjednom

taj lik te nije uzeo u usta,vec si ti njega...prema tome izgleda da si bas hteo da popricas sa njim....na zalost na pogresan nacin,ne razumem samo zasto....

za koga si ti glasao ako nije tajna?....pre vucica.......

TEEfqd

za vucica nisam glasao, to je dovoljno. a reci mi, jel ti nije ni malo licemerno da glasas za nekog a onda da ga pljujes?
ne razumem, vucic te izneverio? kakva si ocekivanja imao kada si zaokruzio taj listic?

eclipse4

Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:40
za vucica nisam glasao, to je dovoljno.

meni nije dovoljno,daj odgovori na jedno samo pitanje celo:

za koga si glasao?pre vucica.....mani ove od sad...


Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:40
a reci mi, jel ti nije ni malo licemerno da glasas za nekog a onda da ga pljujes?

ne nije,pljuvacu ga i dalje...kad bih imao priliku pljunuo bih ga u lice bez i jedne sekunde razmisljanja o posledicama...i znas sta pljunuo bih ga i drugi put za tezu kaznu....i treci bih ga put opet pljunuo...da me bar maaaaalko poznajes bio bi siguran 100% da bih to urtadio.

zapravo ne uzivam u sistemu "ako sam se ja zajebo nek se zajebe i on"....ja sam vise za onaj drugi sistem "ako sam se ja zajebo,dojavicu svima da se drugi ne zajebu"...


Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:40
ne razumem, vucic te izneverio?

u svakom pogledu!!!


Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:40
kakva si ocekivanja imao kada si zaokruzio taj listic?

da ce ispuniti svoja obecanja,.kao i svaki drugi koji mu je dao glas a ne da ce okrenuti plocu odmah posle izbora...







OKi

Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:19
...gore je freepartyman napisao da nam je narod glup ko kurac i ogranicen ko balkon pa se ni jedan ...
U pravu si 100% . Znaèi ja sad ja treba da se oseæam kao kurac  [panic] ili terasa iako nisam glasao za njega, ali sam èovek iz naroda  :P [yahoo]

Citat: Biker-Boy poslato 26 Mart, 2016, 20:26
...coveka koji je noz u ledja zabio svojem kumu, mentoru i svojoj stranci...

Ne bih se ja kladio u to. Nisu tu èista posla  [nono]  .Kako da ni jednom ne oplete napad po uèeniku  [prebicute] , A znamo kakav jezik ima predsednik stranke  [doh]

Ivicat

Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:40
za vucica nisam glasao...

Za koga si ti glasao? Kada vec prozivas druge za njihov izbor, da drugi komentarisu tvoj. Eklips je bar iskren za razliku od mnogih (u Srbiji).

OKi


balcan girl

a da mi sve te na vlasti streljamo?? ups kosta metak ajde da ih pokoljemo :D ionako se iste lopine vrte u krug veæ dvadeset godina :D nego mi to sad pokoljemo a oni sledeæi kad dodju da znaju da cemo i njih da pokoljemo ako ne rade to sto treba da rade i mislim da bi onda bilo super :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

Citat: Ivicat poslato 26 Mart, 2016, 21:28
Citat: redshadow poslato 26 Mart, 2016, 20:40
za vucica nisam glasao...

Za koga si ti glasao? Kada vec prozivas druge za njihov izbor, da drugi komentarisu tvoj. Eklips je bar iskren za razliku od mnogih (u Srbiji).


sto se tice toga za koga sam glasao vucicevci unapred imaju spreman odgovor, koju god stranku da navedem.
eklips se sam javio i rekao da je glasao za njega. normalno je da tovarim, imam za sta. srbija u nato paktu.
a bombardovali beograd u kome sam rodjen preko 200 puta za 3m.


eclipse4

pa sto ne kazes za kog si glasao?

ne brini necu ja napisati jebem mater onom ko je glasao a koga ces vec napisati....

cisto da cujemo koji su program nudili ti tvoji...


i koji su sti to vucicevci?

i da...vucic je dobio na izborima jer smo ja i jos jedan glasali za njega ili je vecina srbije mozda.....jebo mu ja mater.

balcan girl

iskreno ja prosli put nisam glasala :( bila sam ubedjena da neæe da dobije i sta da se cimam :( pretpostavka majka svih zajeba :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivicat

Radi se o tome da ko god je bio na vlasti od '99. na ovamo, Srbiju su sve vise vodili ka dnu. I prodavali sve sto su mogli. Tako da, za koga god da si glasao, zajebao si se (kao i mi ostali). Aoni koji nisu glasali, samo su nesvesno pruzali podrsku vladajucoj partiji.

A to da li je ovaj majmun los, jeste. Ali zamisli Cedu narkomana na vlasti  [samoubistvo]

Nista manje nisu krivi ni oni koji nisu glasali za gore pomenutog... Sede i lade jaja.

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 26 Mart, 2016, 21:48
pa sto ne kazes za kog si glasao?

ne brini necu ja napisati jebem mater onom ko je glasao a koga ces vec napisati....

cisto da cujemo koji su program nudili ti tvoji...



nije bitno za koga sam ja glasao ako nisu dobili izbore. ta stranka za koju sam ja licno glasao nije dosla na vlast
i samim tim nije dobila nikakvu sansu da se dokaze. a na ovim izborima cu vrlo verovatno glasati za radulovica, to mozes da znas.

eclipse4

#32
verovatno su ti za koje si glasao nudili med i mleko ali nazalost cela srbija nije imala sluha za njih......
sigurno nisu nudili program eu
sigurno nisu bili za nato
sigurno su bili za vece plate i bolju srbiju
sigurno su hteli sve kriminalce u corku da trpaju.....medjutim eto....zajeba nas vucic koji je nudio:

ne u eu
ne u nato
vece plate
bolja srbija
kriminalci u corku.....

a oni izmedju vucica i te za koje si ti glasao su nudili:

mi necemo u eu vec sa rusijom
mi necemo u nato nego neutralu
mi hocemo bolju srbiju i od ovih za koga je glasao redshadow a boga nam i bolju od vucica
mi cemu sve kriminale u corku.....

bem ga meni se cini nesto je ovde isto.....


neznam samo da su dosli ti tvoji i promenili plocu ko vucic sto je promenio da li bi sam sebi jebo mater (govorim o psovci da se odmah razumemo)?ne bi bilo prijatno da ti neko drugi to kaze,zar ne?
i sta bi radio?pokrio bi se usima i cutao?ili bi jasno reko "ljudi,zajebao sam se,kao i vecina srba"?
krio bi se u ormaru ko sad "nije bitno za kog sam glasao"...sta neko ce te mrzeti jer nisi glasao za onog za kog je on hteo? blostan um to moze samo....da mrzi nekog zbog politike

sta me bre boli kurac za kog si glasao ako smo ja i ti medjusobno ljudi.....
sta mislis sutra kad te vidim da necu mozda da se plasim od tebe jer je tvoja stranka na vlasti?ili cu mozda biti jaci od tebe jer je moja na vlasti? ili cu te izbegavati jer me ne zanima kakav si covek vec me zanima za kog si glasao.....ludilo....

ispod mog nivoa duboooko....

ja kad sam uvideo da je vucic PROMENIO PLOCU mora da ti naglasim ovo vise puta da bi ukapirao o cemu pricam...jer ocigledno ti ne mozes da razjasnis neke stvari a to je da ja NIKAD  ne bih glas tada dao vucicu da je reko kuda ce njegov brod ploviti...
kako god,mnogo je lepsi brod bio i mnogo lepse more nego brod tadica koji je isao hrvatima da se izvinjava.....

al eto ga pickousti bosancima 500.000  evra.....stampa tisina,tv tisina,vesti tisina......buljasima 500.000 opet tisina,sirijcima 500.000 ili koliko vec....ubicama ukrajinskim 100.000

citaj samo prvi red nista vise:

http://ruskarec.ru/news/2016/03/26/msp-ukrajine-povodom-presude-karadzicu-upozorilo-rf-na-neumitnost-kazne_579225

a za bolesnu decu srbije nema se para nego skupljamo preko sms poruka i ziro racuna pa za mnoge kasno......

za sirijske izbeglice kabanice i obuca a srpska deca sirotinja idu za izbeglicama i skupljaju njihov otpad da jedu.....ja bi mu sa zadovoljstvom nabio neomascen kolac u cmar....


i sta ti hoces sada od mene,da kazem cool ja sam glaao za vucica i ovo je ispravno.....izvini ali kod mene ne moze tako....

vucic i bagra sa vlasti ce moj glas videti onda kad mi budu odsekli obe ruke i neko drugi njima zaokruzio njihov prokleti broj!

OKi

Aj da citiram sam sebe. Pogledajte sliku jo¹ jednom !
Citat: OKi poslato 26 Mart, 2016, 21:34



Eklipse ¹ta si se nakaèio na èoveka>> ko baba na penziju<<  [flashing]  Nije tebi lièno reko (opsova) , a tvoje negodovanje lièi na onu staru kafansku  :violina:
***
-¹to me gleda¹
-ne gledam te
-a ¹to , da nisam mo¾da ru¾an itd.....
Aj ostavi se prazne prièe i bezveznog naklapanja!

TEEfqd

na kraju krajeva jedino sto je bitno su ovi izbori sada. moje misljenje je da treba da dodje mlada-nova stranka na vlast, koja nema razradjen pljackaski sistem da malo bar stanemo na noge.
od 99 pa na gore ko god da je dosao na vlast je dodavao dasku po dasku za kovceg a vucic je zakucao poslednji ekser, zato se bojim da vise nije ni bitno za koga cemo glasati.

eclipse4

Pa vidis i oni tvoji bi dodali dasku.....nego mi kao narod mozemo da rasturimo taj kovceg...neznam samo zasto niko ne preduzima nista?

Ako te zanima za radulovica planiram da glasam,ali nigde ne pise da i oni nece promeniti plocu.


Citat: OKi poslato 26 Mart, 2016, 22:31
Aj da citiram sam sebe. Pogledajte sliku jo¹ jednom !
Citat: OKi poslato 26 Mart, 2016, 21:34



Eklipse ¹ta si se nakaèio na èoveka>> ko baba na penziju<<  [flashing]  Nije tebi lièno reko (opsova) , a tvoje negodovanje lièi na onu staru kafansku  :violina:
***
-¹to me gleda¹
-ne gledam te
-a ¹to , da nisam mo¾da ru¾an itd.....
Aj ostavi se prazne prièe i bezveznog naklapanja!


Oki druze kad ti se desilo to sta ti se desilo mislim da sam te kontaktirao medju prvima da vidim kako si....nisam se raspitivao prvo za koga si glasao...

Ako umes da razranicis ovo sta sam sad napisao onda verujem da jasno kapiras sta sam do sada pisao.

Pogledaj i druge teme pa ces da vidis da se ja nisam nakacio na coveka vec on na mene,al kazem nisi pratio mozda.

Da sam ja napisao a ne bih nikad "jebem mater svakom ko je glasao za tadica",prvo bih se javno i izvinuo.

Silvana

Nema nove ni mlade stranke, sve oni stari. Sada je bitno samo oduzeti apsolutistièku moæ kretenu. To znaèi da æu birati nekoga ko se nije dokraja kompromitovao kao DS, DSS, SPS, LDP, i ¹ta ti ja znam, nekoga ko æe preæi cenzus (da glas ode njemu a ne ovima drugima), ko æe biti opozicija, po moguæstvu glasna, glasnija od ove, i ne dati SNS-u da radi kako hoæe. Obeshrabruje ¹to srljamo u jednopartijski sistem i ljudi su zastra¹eni, boje se za posao, ili su okrenuli drugu ploèu: ¹to i ja malo da se ne okoristim.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

OKi


Ivicat

Sutra u 14h na Trgu Republike je miting. Valjda znate...

TEEfqd

eklips posto su se malo smirile strasti hocu da ti kazem da ne smatram da si los covek posto vidim da se pozivas ovde na nesto sto si se ponudio coveku i raspitivao za njega, nego los glasac a svojom psovkom u kojoj sam spomenuo tudje majke sam zapravo izrazio revolt prema glasacima za koje smatram da su losi. da se izvinjavam ne zelim, jer i dalje osecam taj revolt, a majkama sve najbolje.