Glavni meni

Najbolji GPS uredjaj

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 01:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2013, 03:17
panco aj mooolim te kaci ubuduce samo link nemoj ove nabacane haoticne podatke koje nisu na srpskom, nit engleskom nit ih iko cita
nisam ti ja kriv sto neznas Slovenacki gde ces taki u Evropu
:-)))

ЯЭВОЛУТИОН

ja koristim mapu i seljake...do sada nisma imao problema....cak i francuskoj zabiti sam seljaku pokazao mapu i on mi pokazao gde da idem...bez reci francuskog....gps je za fancy ekipu ...i dobra je za kamiondzije koje po gradu zure da stignu na istovar,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Grad tesko da mozes da promasis, a gps sluzi da kada udjes u nekom malo vece selo npr Pariz nadjes ulicu koja ti treba bez lutanja.

Panco.KV

Citat: Che poslato 11 Mart, 2013, 14:04
Grad tesko da mozes da promasis, a gps sluzi da kada udjes u nekom malo vece selo npr Pariz nadjes ulicu koja ti treba bez lutanja.
pa nij samo Pariz ja eto uvek kad podjem Ibarskom za BG pred G.Milanovac me uhvati frka zbog one petlje Milanovacke ako tu pogodim iz prvrve
posle do Pariza mogu kako hoces.

Jefta

Danas na putu do Kopaonika testiran Becker. dobar je. precizan i radi posao. ono sto mi se nije svidelo ke da ne mogu da nadjem.ka preview kartu gde idem. da vidim unapred mesta koja je becker izabrao pa da negde mogi da korigujem. Inace nema najnovije nazive ulica. Bar ne u Borci. Hteo je da me vodi kroz centar krusevca ali sam ga ja iskulirao i pratio znakove. Sve u svemu zadovoljan sam uredjajem. radice posao za inostranstvo. u srviji kao sto je rekao revolucija, dobra karta i oitaj seljaka :)

Jefta


mareskin

Citat: Jefta poslato 16 Mart, 2013, 23:10
Danas na putu do Kopaonika testiran Becker. dobar je. precizan i radi posao. ono sto mi se nije svidelo ke da ne mogu da nadjem.ka preview kartu gde idem. da vidim unapred mesta koja je becker izabrao pa da negde mogi da korigujem. Inace nema najnovije nazive ulica. Bar ne u Borci. Hteo je da me vodi kroz centar krusevca ali sam ga ja iskulirao i pratio znakove. Sve u svemu zadovoljan sam uredjajem. radice posao za inostranstvo. u srviji kao sto je rekao revolucija, dobra karta i oitaj seljaka :)

Ili da staviš novu verziju IGO8 ili Primo u njega, nove Contrast mape i imaćeš to što ti treba ;)

Becker koristi svoj skin i verziju za Primo i tu su ograničenja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

mareskin u njemu i jeste najnovija verzija igo sa najnovijim mapama

jefto kad ukucas adresu pre nego sto odes imas da biras opcije rute ili tako nesto i onda kazes brzo, optimalno, kratko itd i na osnovu toga ti on menja putanju i prokazuje na ekranu (takodje podesi da li zelis autoputem, tj onim koji se placaju, makadamom, trajektom i slicno)

Panco.KV

Meni rekao CHE da se samo drzim zuma i ja ga kao strucnijeg slusam  :D

Panco.KV

Salim se naravno svaka navigacija je dobra kada se zavuces u neki grad pa neznas nista mada sam ja uvek stajao i dam taksisti 10-15e da me proveze  i resena stvar.

Panco.KV


UFF

ma daj bre to je ko afrika
dobro (bilo) ali danas prevazidjeno

Panco.KV


UFF

pa mislim dokle da offujemo sa starim uredjajima kad je tema najbolji gps uredjaj?

aj dajte iskustva sa najnovijim i najboljim modelima konkurentskih proizvodjaca a ne te sa rezolucijom i velicine ekrana sa digitrona i telom crt televizora

Panco.KV


Panco.KV

Citat: UFF poslato 10 April, 2013, 23:20
pa mislim dokle da offujemo sa starim uredjajima kad je tema najbolji gps uredjaj?

aj dajte iskustva sa najnovijim i najboljim modelima konkurentskih proizvodjaca a ne te sa rezolucijom i velicine ekrana sa digitrona i telom crt televizora
Evo iskustvo za ZUMO 550 trazeniji je sad nego 660 i ko ga je imao vraca se na njega opet STO stvarno ne znam ali covek od koga sam ja kupio ovaj moj ima 660 i sad ga prodaje i hoce opet da kupi 550 nisam u domenu tih zezalica ali ja mogu da prokomentarisem o ta dva.A 350 ZUMO je bolji ,u cemu zbog dozivotne mape ili sta jos, ne znam da bih dao dobar komentar.

Panco.KV

Evo da spomenem i Bear koga ljudi odlicno hvale kao uredjaj i odlicno je vodootporan a i moze se ubaciti i IGO 8 tu je oko 100e sto je OK