Glavni meni

Najbolji GPS uredjaj

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 01:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

A sta se toliko izmenilo u Srbiji za tih 5 godina ?
Napravljeno toliko novih puteva, ulica i gradova da vise ne mozes da se snadjes ?
U Srbiji se nije izmenilo nista, napisao sam licna iskustva i TomTom ne bih menjao
ni za jedan drugi uredjaj. Kome treba navigacija i van Srbije ne moze da obidje
Tom-a, koriste ga i velike transportne firme, i firme za prevoz putnika autobusima,
ugradjuje se fabricki u dosta modela automobila itd itd.

Novo !!!
Conti ROAD !!

aca-pn

Pa promenilo se dosta toga. Tom-tom je fenomenalna navigacija, ali bez dobre mape je bacanje para za onog ko ce je uglavnom koristiti po Srbiji. Manja mesta nisu pokrivena uopste, samo par vecih gradova i to ne potpuno.

Conti-Moto

Citat: aca-pn poslato 23 Februar, 2011, 11:01
Pa promenilo se dosta toga. Tom-tom je fenomenalna navigacija, ali bez dobre mape je bacanje para za onog ko ce je uglavnom koristiti po Srbiji. Manja mesta nisu pokrivena uopste, samo par vecih gradova i to ne potpuno.

Upravu si Aco, kome treba navi samo po Srbiji ima boljih i preciznijih resenja.
Mada ja do sada nisam imao problema ni sa ovim nasim "Beta mapama", uvek sam nasao cilj (po vecim gradovima).
Novo !!!
Conti ROAD !!

MILAN BNS

Ljudi dali neko zna sta se uz Becker dobia od opeme tipa nosac za motor ,kola itd?

YOman

Citat: MILAN BNS poslato 23 Februar, 2011, 19:16
Ljudi dali neko zna sta se uz Becker dobia od opeme tipa nosac za motor ,kola itd?
Dobijaju se svi nosaci, samo su za motor jako losi....ne znam kako da ti objasnim, treba da vidis. Al sto Touratech ima nosac za krokodila...auuu  :o
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

jager

Al ¹to koooo¹taaaaaaaaa.... ;D Sve brate od TTecha ko¹ta k'o rezervni bubreg.. No, da valja - VALJA, tu nema diskusije...

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

jager

UH! Predrkan je, totalno!!!! Auuuu...

UFF

jageru nije to za afrikance
pravljeno specijalno za vlasnike skupih bmw-a ;)
.
.


da, da bas na njega i ja mislim :)

jager

Kako nije? Zna¹ kako bi mi èuèao na guvernali??!? Huhhhhh... veæ sam ga vizualizirio, sa sve Beckerom u dr¾aèu! ;D ... EHhh, puste ¾elje... Mislim da bih bar 1000e utukao na dodatnu opremu, samo da ih negde naðem.. ;D

MILJAN

Postoji daj dr¾aè odavno u ponudi kod njih. Meni to nije skupo. 3 rezervoara goriva na mom stromu, koje potro¹im a da i ne razmi¹ljam. Znaèi, nije skupo a i dobro je uraðen.
Cave ab homine unius libri

aca-pn

Jeste ali kad pogledas sa druge strane da nosac kosta koliko i navigacija, deluje suludo :)

Conti-Moto

Citat: aca-pn poslato 24 Februar, 2011, 11:39
Jeste ali kad pogledas sa druge strane da nosac kosta koliko i navigacija, deluje suludo :)

Da, ali kakva je to navigacija . . .
Ovaj nosac je pravljen za extremne uslove koristenja, jake vibracije, dug period koristenja
i jedino ovi nosaci se mogu zakljucati da se zastiti navi uredjaj od kradje.
Novo !!!
Conti ROAD !!

jager

Da je bar malo jeftiniji nosaè, ne bi se isplatilo praviti ga. A ovako... domaæa radinost æe doæi do izra¾aja... :D

Gvozden

Ja dosad nisam video skuplju misolovku od ove TTove !   heheheh.

Zeljkamp

Vec nekoliko godina koristim iGO i ne planiram da ga menjam, bar ne u skorije vreme. Odveo me na razna mesta po Srbiji i Evropi. Preporucujem Becker-a, nemoj da razmisljas, vec kupuj i pocni da uzivas. ;)
TwinZ Auto & Moto

svetac

nasao sam nesto sto je za nas po ceni prihvatljivo a bas za motore ima i drzac i svasta nesto! mozda se organizujemo i na bise bude jeftinije! pitanje je mogu li nAse "regularne" u njega??
http://www.chinavasion.com/portable-gps/cvugtr16/

UFF

Svetac odlicna ideja
Evo i ja sam za, nadjemo jos jednog i vec ga imamo za $119.54
Pretpostavljam da su svi kinezi otkljucani pogotovo sto dolazi sa demo mapama ali hajde prvo da cujemo nekog ko zna za sigurno da li moze iGO u njemu da sljaka ok

jager

Mo¾e iGO u njega, garantovano.

UFF

Ako ga uzmemo ja ga saljem tebi aks-om na test :)
i da ubacis mape a ako ne uspes posaljes mi pare umesto njega nazad

deal? :D