Glavni meni

Windows recovery

Započeo Boban_m, 01 Mart, 2016, 23:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Sin je majstorski nekako obrisao ceo HD na svom laptopu Lenovo X140e, valjda vracao na fabricka podesavanja i onda ugasio komp u jednom momentu i cvrc. Kako da povratim windows, fabricki je bila 8 pa onda apgrejdovan na 10? 8 je bio embedded na HD ali i to je obrisano.

Mogu da napravim start up na USB ali nemam posle key za windows. Lenovo support mi trazi 45$ za start up disk. Haha. Ima li neko ideju?


castor

Da li ima¹ COA sticker na kuæi¹tu laptopa za Windows?

Ako nema¹, jebe ti se za Microsoft i Lenovo. Instaliraj 8.1, Office koji ti treba, instaliraj KMSpico, zakrpi ga, instaliraj update-a i onda update na 10. Ili odmah preskoèi sve i instaliraj 10.

Image mo¾e¹ i regularno da naðe¹...
It's the ride that matters, not the bike…

Boban_m

Nema nikakav sticker, ali smo u medjuvremenu nasli originalne recovery diskove, za koje sam potpuno zaboravio.

U svakom slucaju, hvala Castore [thumb_up]

castor

Ni¹ta brate slatki... Ajd' pa lagano, sad æe to da potraje malo dok se instalira... ;)
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

A zasto te uopste brine da li je legalan ako nemas firmu i nije sluzbeni laptop?

Boban_m

Uopste me ne bi brinulo da sam u Bratuncu ili Beogradu.

ЯЭВОЛУТИОН

onda plati 45 usd recovery disk....sto kukas...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Boban_m poslato 02 Mart, 2016, 00:24
Uopste me ne bi brinulo da sam u Bratuncu ili Beogradu.
Za kuæne korisnike isti ðavo dal' si tu il' ovde, ne jure pa ne jure... ;D

Boban_m

To ti isprobavaj ako dodjes ovde Laki.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Mart, 2016, 13:23
onda plati 45 usd recovery disk....sto kukas...
Jednom sam platio taj Windows kad sam kupio komp, nesto mi nema smisla da placam opet za istu stvar. Nego, koliko tebi dodjem za finansijski konsalting? ;D

Lazic