Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Poljanac92

Citat: lord_oblivion poslato 26 Maj, 2017, 11:27
Citat: mrle poslato 26 Maj, 2017, 00:16
od kada radim u Novopazarskoj, Gazelu prolazim i sa 150km/h. Sada sam se i ja zamislio.
Do 140 na autoputu neæe te niko gledati, ne vredi¹ truda.
Do 150 na autoputu su mandatne kazne. Od 160 te jure i zaustavljaju.
Sad, ovaj deo kroz grad, dal je autoput ili nije...ja vozim po ogranièenju +10

Za autoput si u pravu, do 140 te niko ne dira :D sa 160 jure, informacije iz prve ruke :D obradovase me sa 5000 kaznom, na licu mesta 2500 zbog stranih tablica :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

sremac

Citat: lord_oblivion poslato 26 Maj, 2017, 11:27
Citat: mrle poslato 26 Maj, 2017, 00:16
od kada radim u Novopazarskoj, Gazelu prolazim i sa 150km/h. Sada sam se i ja zamislio.
Do 140 na autoputu neæe te niko gledati, ne vredi¹ truda.
Do 150 na autoputu su mandatne kazne. Od 160 te jure i zaustavljaju.
Sad, ovaj deo kroz grad, dal je autoput ili nije...ja vozim po ogranièenju +10


puj pike ne va¾i, nema vi¹e ni 10% tolerancije, sad se pi¹e i za 51 u gradu  , a mislim da ni presretaèi nisu tolerantni
budala na leru, mudonja u kontra smeru

lord_oblivion

Za grad da, kad BA© tebe izabere, od milion drugih na ulici.
Ja sam napisao za autoput, iz svakodnevnog liènog i iskustva mojih kolega s posla. Nikom do sad nije stigla nikakva kazna za autoput a niko od nas ne vozi ispod 130 ali ni preko 150. Ba¹ sam juèe vozio konstantno 140-145 autoputem BG-BT-BG, samo jedan braonkasto-sivi me pratio neka 2 minuta dok mu se nisam sklonio i ode svojim putem, pun auto, nije presretaè. A i ako mi stigne mandatna, kolega æe da plati jer je on ¾urio kuæi, dete mu bole¹ljivo  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

navajo

Ja na autoputu u poslednje vreme vozim oko 150...nisam primetila presretace ali kesam kamikaze koje sigurno jure 200+ jer jedva ja sa 150 uspem da im se sklonim iz trake za preticanje ...prolete kao metak

MIGE


MIGE

skoda krece ujutru da lagano snima,cak i u spicu..rano ujutru imate audija a4 koji ordinira na potezu sava centar-zmaj pumpa,tu se okrece i nazad...jure i za prekoracenje od 20 kmh...audi sljaka negde od posle ponoci pa do jutra...obicno stoji kod genexa na izlazu

megaidiot

jebote bas se trude.
mene zaustavili obicni panduri, videli papire, videli da sam natovaren, kazu trazimo crni motor, a nisi ti taj. reko srecno.

Lazic

Ontopic:
Da kucnem u drvo, odavno nikakva... ;D

DebeliZmaj

Kako je krenulo jos ces i touring motor kupis ... Hahaha
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 02:24
Ontopic:
Da kucnem u drvo, odavno nikakva... ;D
Citat: DebeliZmaj poslato 28 Maj, 2017, 21:51
Kako je krenulo jos ces i touring motor kupis ... Hahaha


[rofl] [rofl] [rofl]


DebeliZmaj

Citat: Major poslato 29 Maj, 2017, 10:01
Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 02:24
Ontopic:
Da kucnem u drvo, odavno nikakva... ;D
Citat: DebeliZmaj poslato 28 Maj, 2017, 21:51
Kako je krenulo jos ces i touring motor kupis ... Hahaha
[rofl] [rofl] [rofl]

sta se smejesh.. voli on i te sprave ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Kad budem video Lazica na touring motoru onda cu reci da sam video sve u zivotu :D :D :D

DebeliZmaj

probao moj fz750 ... u teoriji vodi se kao touring ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

turing ¹muring, sa kle-om moze oko sveta, evo jedan isao pola puta:
https://www.instagram.com/old.wild.east/

Major

Moze i sa vespom samo je pitanje da li zelis da ides vespom na put oko sveta :)

stilgar

moja iskustva sa policijom su pozitivna. od 2008 do danas zaustavili su me 5 puta dok sam vozio motor. u tri slucaja su trazili vozacku i gledali nalepnicu, u dva cim sam skino kacigu videli ljudi da su pogresili i zaustavili matorog coveka, pozdravili se i svak na svoju stranu. nije mi jasno kako dolazite u tolike konflikte i problematicne situacije sa zakonom? 😀😀😀😉😎

Major

Citat: stilgar poslato 29 Maj, 2017, 16:22
moja iskustva sa policijom su pozitivna. od 2008 do danas zaustavili su me 5 puta dok sam vozio motor

A 2008 si izasao iz zatvora?
[rofl] [rofl] [rofl]


stilgar

Citat: Major poslato 29 Maj, 2017, 19:44
Citat: stilgar poslato 29 Maj, 2017, 16:22
moja iskustva sa policijom su pozitivna. od 2008 do danas zaustavili su me 5 puta dok sam vozio motor

A 2008 si izasao iz zatvora?
[rofl] [rofl] [rofl]
ne 2008 sam se vratio na 2 tocka posle pauze od 25 godina (il vise ko sad da racuna) 😁 u avgustu 2009 sam i polozio za A, do tad vozio skuter 50 ccm sa AM. pre toga u fazi mladosti, Tomosa, Jawa i Mz-a sve je bilo na bezaniju i bez dozvole. Al drugo vreme bilo.

Major

Pih.. bolje bi zvucalo da si rekao da si izasao iz zatvora
[rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Milanèe, i ja sam poèeo u januaru 2008-me, posle pauze od 25 godina... ;D Jedino ¹to sam ja '83-æe vozio Solex bez agregata na pedale... :o ;D  To mi je bilo svo iskustvo... ;D

Volim ja turing motore, ne bi i¹ao kleom oko sveta... :D Bar ne da prvo intenzivno nabijam kilometra¾u u lokalu da otvrdne guzica... :o ;D Inaèe bi dumro... ;D